Polski
Gamereactor
esport
Rainbow Six: Siege

Ubisoft podaje szczegóły dotyczące Rainbow Six: Siege Copenhagen Major

Turniej odbędzie się pod koniec kwietnia i będzie miał pulę nagród w wysokości 750 000 $.

HQ

Za około miesiąc odbędzie się pierwszy Major w kalendarzu Rainbow Six: Siege 2023. Turniej, który odbędzie się w Kopenhadze w Danii od 24 kwietnia do 7 maja, będzie obejmował finały publiczności na żywo w dniach 5-7 maja.

Ale ponieważ ten turniej jest już prawie tutaj, Ubisoft podzielił się teraz kilkoma dodatkowymi szczegółami na temat wydarzenia, w tym podstawowym harmonogramem, pulą nagród, miejscem i nie tylko.

Obecny harmonogram zakłada, że pierwsza faza rozgrywek rozpocznie się 24 kwietnia i potrwa trzy dni, a 16 drużyn będzie rywalizować w drabince grupowej, a wszystko to przed drugą fazą, która odbędzie się między 29 kwietnia a 3 maja, która będzie drabinką pucharową w celu wyłonienia ośmiu drużyn finalistów. Potem odbędzie się faza finałowa między 5 a 7 maja.

W przeciwnym razie powiedziano nam, że wydarzenie będzie miało pulę nagród w wysokości 750 000 $ i odbędzie się w Forum Copenhagen, gdzie fani będą tłumnie przybywać na część na żywo.

Rainbow Six: Siege

Powiązane teksty

0
Rainbow Six: SiegeScore

Rainbow Six: Siege

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Najlepsza strzelanka taktyczna Ubisoftu jest dostępna na nowej generacji konsol i wygląda lepiej niż na jakimkolwiek innym sprzęcie.Wczytywanie następnej zawartości