Polski
Gamereactor
wiadomości
Skull and Bones

Ubisoft ujawnia pierwsze cztery sezony wsparcia popremierowego Skull and Bones '

Mamy teraz wgląd w to, co przyniesie pierwszy rok zawartości.

HQ

Zbliża się czas, aby wypłynąć w morze i wyrobić sobie markę na Oceanie Indyjskim jako przerażający zawadiaka. Skull and Bones firmy Ubisoft ma pojawić się na PC, PS5 i Xbox Series X/S 16 lutego, a w związku ze zbliżającą się premierą, francuska firma zajmująca się grami podzieliła się spojrzeniem na pierwszy rok wsparcia popremierowego, które zaplanowała.

W ramach wpisu na blogu przypominającego fanom, że ta gra ma mieć mięsistą ofertę gry końcowej, w tym walkę z dinozaurami i podejmowanie legendarnych napadów, Ubisoft ogłosił, że Year 1: Rise of the Kingpins sprowadzi grupę pirackich lordów, z którymi można się zmierzyć, aby zwiększyć twoją niesławę. Jeśli chodzi o to, jak nazywają się pory roku i ich Władcy, możesz to zobaczyć poniżej.


  • Sezon 1: Philippe La Peste – Wściekłe wody

  • Sezon 2: Chór spustoszenia – Bliźnięta Hubac

  • Sezon 3: Into the Dragon's Wake - Imię Lorda TBC

  • Sezon 4: Cienie Głębin - Imię Lorda TBC

Skull and Bones

Dokładna data rozpoczęcia pierwszego sezonu zawartości popremierowej nie została jeszcze podana, ale bez wątpienia nie nastąpi to długo po tym, jak Skull and Bones pojawi się 16 lutego.

Ubisoft ujawnił również, że gra otrzyma ostateczną otwartą betę między 8 a 11 lutego, w której wszystkie platformy będą mogły zanurzyć się w niej, awansować do poziomu 6 Infamy, zdobyć ekskluzywne nagrody i przenieść wszelkie postępy do wersji startowej gry kilka dni później.

HQ

Powiązane teksty

0
Skull and Bones Score

Skull and Bones

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Miejscami jest potencjał do zbadania, ale jest też zbyt wiele, aby ten statek mógł wrócić do portu.Wczytywanie następnej zawartości