Polski
Gamereactor
esport
Rainbow Six: Siege

Ubisoft wyznaczył datę Six Invitational 2022

Turniej rozpocznie się 7 lutego i zostanie rozegrany przed publicznością na żywo.

HQ

Jak spekulowaliśmy wczoraj, Ubisoft podniósł kurtynę na Six Invitational 2022 i ujawnił, kiedy odbędzie się premierowy turniej Rainbow Six: Siege. Jak zauważono w komunikacie prasowym, powiedziano nam, że turniej odbędzie się w dniach 7-19 lutego, a nawet będzie zawierał publiczność na żywo przez ostatnie kilka dni gry.

W szczególności będzie to 17-19 lutego, w którym odbędzie się publiczność na żywo, a uczestnicy udadzą się do Place Bell w Montrealu, aby uchwycić akcję w miarę jej rozwoju. Będzie to pierwszy raz, gdy Six Invitational zaprezentuje publiczność na żywo od turnieju w 2020 roku.

Dokładny format jest następujący:


  • Faza grupowa - 7-11 lutego

  • Playoffs Część I - 13-15 lutego

  • Playoffs Część II i Wielki Finał - 17-19 lutego

Samo wydarzenie może się również pochwalić aż 3 milionami dolarów nagrody, z której 20 drużyn będzie walczyć, a dla fanów głównej gry Siege, jak zwykle, kolejny rok zawartości zostanie ujawniony podczas tego, co zakładamy, że jest ostatnim (być może nawet finałowym) dniem turnieju.

Rainbow Six: Siege

Powiązane teksty

0
Rainbow Six: SiegeScore

Rainbow Six: Siege

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Najlepsza strzelanka taktyczna Ubisoftu jest dostępna na nowej generacji konsol i wygląda lepiej niż na jakimkolwiek innym sprzęcie.Wczytywanie następnej zawartości