Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
God of War: Ragnarök

Uczta jak Duch Sparty z książką kucharską God of War: Ragnarök

Zawiera mnóstwo przepisów inspirowanych podejściem Santa Monica Studio do Nine Realms.

HQ

Niektóre z najbardziej uroczych scen w uznanym God of War: Ragnarök to moment, w którym dysfunkcyjna grupa bogów siedzi przy stole w domu Broka i Sindriego na "rodzinny" posiłek. Głównym problemem z tymi scenami jest to, że trudno powiedzieć, co dokładnie jest spożywane, ale teraz jest na to rozwiązanie.

Oficjalna książka kucharska God of War: Ragnarök została wydana, zawierająca mnóstwo przepisów inspirowanych podróżą Kratosa i Atreusa przez Dziewięć Królestw. Powiedziano nam, że istnieje ponad 60 indywidualnych przepisów, w tym quiche grzybowy, figi owinięte w Prosciutto, bułki kiełbasiane, a nawet podejście do własnej specjalności Broka, "Freakin' Gratitude".

Co więcej, książka zawiera nigdy wcześniej nie widziane dzieła sztuki i dodatkową historię, jak opowiedział Týr, a wszystko to w twardej oprawie, która obejmuje łącznie 192 strony.

Będzie sprzedawany za 22,99 £ / 39,99 USD i można go odebrać zarówno w Amazon , jak i Insight Editions.

God of War: Ragnarök

Powiązane teksty

0
God of War: RagnarökScore

God of War: Ragnarök

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Kontynuacja miękkiego rebootu Santa Monica Studios z 2018 roku jest już prawie dostępna, ale czy dorównuje swojemu doskonałemu poprzednikowi? Mówiąc najprościej... tak.Wczytywanie następnej zawartości