Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Warhammer 40,000: Boltgun

Ujawniono kontrolery Xbox z motywem Warhammer 40,000: Boltgun

Po raz kolejny nadszedł czas, aby się leczyć.

HQ

Właśnie opublikowaliśmy naszą recenzję Warhammer 40,000: Boltgun (spoiler: jest naprawdę dobry), która miała premierę w tym tygodniu. Jak można się domyślić, był również mocno prezentowany podczas Warhammer Skulls Festival 2023, gdzie Games Workshop przygotowało miłą małą niespodziankę dla graczy Xbox.

Ostatnio coraz częściej zdarza się, że duże gry otrzymują kontrolery Xbox Design Lab z motywami z konkretnego tytułu, a Warhammer 40,000: Boltgun jest tego najnowszym przykładem. Jest jeden Kontroler bezprzewodowy Xbox w kolorze niebieskim Ultramarines, a także kontroler bezprzewodowy Sternguard Xbox Elite Series 2 w kolorze białym i niebieskim.

Udaj się do powyższego linku, aby zamówić jeden dla siebie, ponieważ są to jedne z lepszych, jakie widzieliśmy do tej pory, lub co o tym sądzisz?

Warhammer 40,000: Boltgun

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości