Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
esport
Overwatch 2

Ujawniono skład London Spitfire na rok 2023

Jest wiele znajomych twarzy.

HQ

Sezon 2023 Overwatch League skutecznie się rozpoczął, ponieważ wczoraj był pierwszy dzień turnieju Pro-Am dywizji West. Chociaż oznacza to, że wiele drużyn już rozpoczęło kampanię, oznaczało to również, że kilka pozostałych Overwatch League drużyn ogłosiło swoje składy na krótko przed rozpoczęciem tego wydarzenia.

Jedną z tych drużyn był London Spitfire, który ujawnił teraz swój zespół na 2023 rok, w tym kilka znajomych twarzy z sezonu 2022.

Overwatch 2

Będziecie mogli zobaczyć Spitfire w akcji jeszcze dzisiaj, kiedy drużyna zmierzy się z Los Angeles Valiant w turnieju Pro-Am. Obejrzyj ten mecz tutaj.

Powiązane teksty

0
Overwatch 2Score

Overwatch 2

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Sequel strzelanki Blizzarda jest już dostępny, ale jak wypada jako kontynuacja jednej z najlepszych gier ostatniej dekady?Wczytywanie następnej zawartości