Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Ujawniono ulubione zaklęcie Chrisa Pine'a Dungeons & Dragons

Aktor wydaje się mieć słabość do futrzanych przyjaciół.

HQ

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves ma dziś premierę i chociaż film może nie być faktycznym odzwierciedleniem tego, jak wygląda gra planszowa, obsada usiadła do gry w Dungeons & Dragons w pewnym momencie, aby dostać się do swoich ról.

W rozmowie z Total Film, Justice Smith i Sophia Lillis wspominały swoje czasy, gdy grały w Dungeons & Dragons. Sophia Lillis powiedziała, że kiedy wszyscy wymyślali różne sposoby rozwiązywania problemów, Chris Pine krzyczał "zaklęcie przyjaźni zwierząt". "W pewnym momencie wpadł do, a my pomyśleliśmy: "Och, on umrze". A on na to: "Wiem, co robić - zwierzęca przyjaźń zaklęcie!" – powiedziała Lillis. Przyjaźń zwierząt nie jest znana z tego, że jest niesamowicie silnym zaklęciem w grze, ale wydaje się, że Pine się tym nie przejmował i był bardziej niż szczęśliwy, że po prostu wezwał kilka stworzeń, aby mu pomogły.

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves wchodzi dziś do kin. Sprawdź naszą recenzję, aby sprawdzić, czy warto ją obejrzeć.

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości