Polski
Gamereactor
wiadomości

Ukazała się czerwcowa aktualizacja dla Xbox Series S/X

Jest mniejszy, chociaż oferuje kilka fajnych ulepszeń jakości życia.

HQ

Nadszedł czas, aby zaktualizować konsolę Xbox (coś, co zakładamy, że większość ludzi robi automatycznie podczas snu) za pomocą czerwcowej aktualizacji, która została właśnie wydana.

Tym razem nie ma większych nowości, ale jest kilka mniejszych w kategorii jakości życia. Obejmują one możliwość rezygnacji z konieczności wybierania między dynamicznym tłem a zrzutami ekranu, ponieważ można je teraz mieszać, a także większą swobodę w wyborze schematu kolorów.

Kolejną nową funkcją jest to, że Twoja konsola Xbox zapamiętuje teraz do dziesięciu sieci Wi-Fi, co znacznie ułatwia przenoszenie konsoli Xbox od czasu do czasu, ponieważ możesz wtedy bezpośrednio połączyć się z siecią, z którą wcześniej byłeś połączony. Oczywiście możesz również zapomnieć o nich, jeśli chcesz coś usunąć.

Ponadto wprowadzono ulepszenia obsługi kontrolera Xbox Adaptive Controller, nowe funkcje w aplikacji Xbox na komputer PC oraz rozszerzone możliwości grania w chmurze (takie jak obsługa myszy i klawiatury). Więcej informacji na ten temat można znaleźć na stronie Xbox Wire.

Ukazała się czerwcowa aktualizacja dla Xbox Series S/X


Wczytywanie następnej zawartości