Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
PowerWash Simulator

Umyć dom SpongeBoba w PowerWash Simulator

Ogłoszono nową współpracę, ale nie możemy przestać się zastanawiać, jak brudny może być dom SpongeBoba w oceanie?

HQ

Niewielu przewidziałoby, że sprawianie, że rzeczy błyszczą za pomocą cyfrowej myjki elektrycznej, będzie tak niesamowicie satysfakcjonujące, ale PowerWash Simulator z pewnością stał się jednym z najgorętszych symulatorów od dłuższego czasu. Wiele sukcesów można przypisać ekscytującej współpracy z innymi markami, które pozwoliły nam oczyścić osobistą rezydencję Lary Croft z serii Tomb Raider i Midgar z Final Fantasy.

Teraz kolejny gościnny występ został zaprezentowany z krótkim zwiastunem, który tym razem zabiera naszą firmę pralniczą pod morze i aż do Bikini Bottom, domu samego SpongeBoba Kanciastoportego. Tym razem jednak nie jest to darmowa aktualizacja, jak to miało miejsce w przeszłości, ale rozszerzenie wycenione na 8 USD, które na szczęście zawiera więcej treści.

W sumie sześć różnych poziomów zostanie zawartych w pakiecie, który posłuży jako mini-kampania, w której znajdują się kultowe lokalizacje i obiekty, takie jak Conch Street, Bikini Bottom Bus, Krusty Krab, Patty Wagon, Invisible Boatmobile i Mermalair. Oprócz tego model postaci został również dostosowany, aby lepiej pasował do charakterystycznego stylu, który oferuje kolorowy świat SpongeBoba.

Chociaż nie mamy jeszcze dokładnej daty, kiedy pakiet będzie dostępny dla nas, zwykłych nurków głodnych prania prądu, mówi się, że tego lata odwiedzimy ukochany Bikini Bottom SpongeBoba.

HQ
PowerWash Simulator

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości