Polski
Gamereactor
wiadomości
Urban Trial Playground

Urban Trial Playground wjeżdża na PC

Udana premiera na Switchu zaowocowała wydaniem gry na Steamie.

W zeszłym roku (a konkretnie piątego kwietnia) swoją premierę miał Urban Trial Playground, czyli całkiem przyjemny romans gry wyścigowej z platformówką. Produkcja cieszyła się na tyle dużym zainteresowaniem, że studio odpowiedzialne za stworzenie gry (Tate Multimedia) postanowiło wydać jej ulepszoną wersję na komputerach osobistych już wiosną tego roku.

Dużą zaletą produkcji Tate Multimedia była możliwość zabawy na podzielonym ekranie w ramach lokalnej kooperacji, a ta zdaje się wracać do łask, zwłaszcza po ciepło przyjętej serii Overcooked. Wersja na PC również będzie posiadać taki tryb, a oprócz tego doczeka się również ulepszenia oprawy audiowizualnej czy zestawu dwóch pakietów DLC, które wejdą w skład podstawowego wydania gry. Pierwsze z nich (Challenges Pack) będzie zawierać dodatkowe wyzwania, zaś "Even MORE Style Pack" to więcej skórek dla maszyn, jak i samych kierowców.

Warto też wspomnieć, że studio, oprócz pracy nad konwersją Urban Trial Playground, zaangażowane jest również w produkcję dwóch nieujawnionych jeszcze gier.

Urban Trial Playground
HQ

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości