Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Apple Magic Trackpad (Quick Look) - Masz dotyk

Wykorzystaj gesty Multi-Touch i technologię Force na swoim komputerze iMac.

Audio transcriptions

"Witam wszystkich i zapraszam na kolejną odsłonę Gamereactor Quick Look. Jestem zarówno na urlopie rodzicielskim, jak i Jestem też trochę chory i trochę nieogarnięty, nie żeby mi się wydawało.
o tym, ale zdecydowałem się przyjść tutaj z własnej woli, żeby wam pokazać."

"tylko kilka rzeczy, z których korzystałem dość często, podczas gdy spędzałem dużo czasu w sieci.
czasu w domu. Jedną z rzeczy, których używam prawie codziennie, aby otrzymywać wiadomości, oglądać filmy na YouTube, podczas gdy mały śpi lub cokolwiek innego, używam iMaca.
To jest moja główna stacja robocza w domu. Próbowałem budować komputery PC. Miałem nawet Maca Studio wypożyczony od Apple na jakiś czas, ale maszyna, którą właśnie skończyłem grawitować do codziennej pracy i zabawy, przynajmniej jeśli chodzi o czytanie wiadomości, oglądania filmów i grzebania w tym, co jest na Apple Arcade, po prostu używam tego. Dla mnie jest to jeden z najmocniejszych produktów sprzedawanych obecnie przez Apple, nie pod względem wyników benchmarków, które może wyrzucić układ M1, ale po prostu pod względem użyteczności, estetyki i prostoty. Dla mnie to po prostu absolutny piękna. I właśnie dlatego go wybrałem. I dlatego uczyniłem go centralnym punktem mojego domu biuro. Zasadniczo. Uwielbiam ten zielony kolor. Mieliśmy go tutaj na pokazie, kiedy został wprowadzony na rynek w kolorze różowym, który moim zdaniem również jest olśniewającym kolorem. Jest Naprawdę nie ma brzydkiego koloru. Myślę, że szary byłby krótki, ponieważ Wybierając wyrazisty kolor, taki jak zielony lub różowy, a nawet cieplejsze odcienie, takie jak pomarańczowy i żółty naprawdę pokazuje osobowość i jest czymś, czego ogólnie elektronika użytkowa nie ma."

"naprawdę nam na to pozwala. Ale tak naprawdę nie jest to opowieść o iMacu, chociaż zachęcałbym do tego abyś wybrał dobrą ofertę na jeden, ponieważ zapewniam cię, że będziesz absolutnie pokochasz. I nie chodzi nawet o skoordynowane kolorystycznie akcesoria, które otrzymujemy. Mam te zielone, zieloną klawiaturę i zielony Magic Trackpad. Właściwie to Magic Trackpad jest tym, czego chciałem z Wami porozmawiać, ponieważ nigdy wcześniej nie korzystałem z Magic Trackpada. Widziałem używanego przez innych, którzy akurat mają iMaca w domu. I tak jakby szydziłem bo jak to może być bardziej ergonomiczne i wygodne?
obok powiedzmy Logitech MX Master Mouse? I nadal nie jest. To znaczy, jeśli używasz gładzika na dużym laptopie, takim jak MacBook Pro, będziesz wiedział, jakie to uczucie. Ale to niesamowite jak to jest mieć ten zsynchronizowany wzorzec ruchu między używaniem laptopa i kiedy siedzisz lub stoisz przed komputerem stacjonarnym. I to jest właściwie coś używać Magic Trackpada, ponieważ jest on lekko uniesiony. Nie wiem, czy to widać w kamerze, ale jest lekkie podniesienie od dołu, gdzie jakby opada w dół do punktu, w którym się kończy. Więc kiedy siedzi obok twoich klawiatur, to jest prawie jeden płynny kawałek metalu, mimo że są to dwa odrębne elementy technologii. I w moim odczuciu wygląda to ładnie, ale także sprawia, że jest bardziej ergonomiczne trzymanie rąk obok siebie. Nie mówię, że jest to bezpośrednio niewygodne, aby mieć rękę na klawiaturze gotową do pisania, a drugą rękę w zupełnie innym miejscu."

"pozycja, bardziej ergonomiczna, siedząca, spoczywająca na myszce. Ale to bardzo przyjemne uczucie fajnie. I czuję, że elegancja przejścia od pisania czegoś do kontrolowania myszą prawą ręką jest ogólnie szybszym gestem. I oszczędzam kilka milisekund, ale te sumują się w ciągu dnia pracy, tygodnia pracy, miesiąca pracy, a nawet lat pracy. Więc stwierdzam, że przechodzenie między tymi dwoma rzeczami jest bardziej komfortowe. Druga rzecz, oczywiście, jest oprogramowanie. I to jest coś, co przychodzi do ciebie prosto z Mac OS w ogóle, ponieważ Oczywiście Apple chce, abyś używał Magic Trackpad, sprzedadzą ci również Magic Trackpad."

"Mysz, ale dołączają to, ponieważ uważają, że jest to ergonomiczne i przyjemne sposób korzystania z komputera. I w pewnym sensie się z tym zgadzam. Jest więc kilka gestów, których używam.
Po pierwsze, używam środkowego palca do kontrolowania myszy. Ale są też bardzo szybkie rzeczy, które jestem pewien, że wielu użytkowników komputerów Mac będzie wiedziało od razu. Więc to są cztery palcem w górę, aby pokazać lub trzema palcami, aby pokazać wszystkie dostępne okna, które mam."

"aktualnie otwarte. Oznacza to, że o wiele łatwiej jest mi znaleźć cokolwiek, co aktualnie mam otwarte.
czego szukam w bałaganie na pulpicie. Na przykład, jeśli mam otwartego Photoshopa aby poprawić kilka miniatur, nad którymi pracujemy, obok kilku e-maili, i strona internetowa, nad którą pracuję Game Ractor i moje notatki, cóż, jest mi tak łatwo znaleźć i wybrać to, czego szukam. Poza próbą zminimalizowania tych okien w rodzaj desperackiej próby znalezienia okna, którego aktualnie potrzebuję. Teraz są inne sposoby organizowania pulpitu, oczywiście, ale po prostu czuję, że to jest takie eleganckie."

"sposób robienia tego stale. Używam go również cały czas na moim MacBooku Pro. Jedna rzecz którą również odkryłem, jest to, że w rzeczywistości lubię korzystać z centrum powiadomień i Jest to proste przesunięcie dwoma palcami od prawej strony gładzika, a następnie w kierunku Twojej lewej strony. Mam swoje widżety tam, gdzie na moim MacBooku Pro, faktycznie je ustawiłem poprawnie. Ale mam pogodę, kalendarz, ostatnie wiadomości, ostatnie e-maile. To bardzo przyjemny rodzaj informacji na pierwszy rzut oka, co oczywiście nie jest już tak ważne ponieważ w rzeczywistości jest to wersja beta Sonomy. A to oznacza, że mam również widżety na moim pulpicie. Zrobię osobne wideo na temat Sonomy w ogóle, kiedy jesienią. Ale jest to po prostu fajny sposób na uzyskanie informacji na pierwszy rzut oka na twoim pulpicie. Mam więc zdjęcia, które są tutaj, moje urządzenia i ich aktualne naładowanie poziom naładowania, kalendarz, pogodę. Uwielbiam to. Chciałbym, żebyśmy wrócili do systemu Windows Vista, gdzie było to bardziej możliwe, przynajmniej od samego początku oprogramowania, które nie wymagało od Ciebie instalowania dodatkowych programów zajmujących miejsce na dysku."

"lub zasoby systemowe w ten szczególny sposób. Ale to jest bardzo eleganckie i uwielbiam to. Absolutnie uwielbiam to. Oczywiście mogę też przesuwać palcem od lewej do prawej strony. Więc to jest tak proste jak to. Nie jest to specyficzne dla Mac OS, ale po prostu czuję, że to miły gest na Mac OS.
dużych wyświetlaczach. To naprawdę miłe. Więc w zasadzie to po prostu bardzo, bardzo lubię korzystanie z Magic Trackpad. I jest to coś, co mogę niemal zaskakująco polecić, nawet jeśli nie został dołączony do twojego pulpitu Mac OS. Właściwie mogę, wiesz, rodzaj polecić Ci wyłożenie pieniędzy na jeden z nich, wiesz, tylko po to, żeby go mieć."

"uzyskać tę elegancję poleceń w systemie Mac OS. Więc dla znacznie bardziej naturalnych produktów, będziemy mieć o wiele więcej teraz, kiedy to nagrywamy. Jest połowa sierpnia. Więc dla takich jak miesiąc od premiery nowego iPhone'a. Więc do zobaczenia. Do zobaczenia."

Sprzęty

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej