Polski
Gamereactor
Videos
Nom Nom: Cozy Forest Café
HQ

Nom Nom: Cozy Forest Café - wywiad z Anaïs Salla IndieDevDay

Pochodząca z warzyw Minabo, projektantka gry Anaïs Salla samotnie opracowuje tę wyluzowaną grę o jedzeniu, rytmie i dekoracji, a tutaj zwróciliśmy uwagę na wszystkie jej składniki, podczas gdy pozostaje w piekarniku gotując się do wydania w 2024 roku.

Audio transcriptions

"Cześć przyjaciele, jesteśmy na Indie Dev Days w Barcelonie i możecie usłyszeć mój brzuch ponieważ ja jeszcze nie jadłem, ale ty już tak i będziemy o tym rozmawiać.
Nom Nom gra, która jest oczywiście o jedzeniu i o czymś więcej, więc o czym?
czy możesz nam opowiedzieć o tej specyficznej mieszance gatunków, którą tutaj macie, dziękuję bardzo za dołączenie do nas. Więc to jest rytm i gra dekoracyjna, to trochę Mała uwaga do gier flash z początku 2000 roku, więc kiedy wchodziłeś na stronę Strona Barbie i zabawa w przebieranki i dekoracje, a nie ma tego dużo konfrontacja, więc nie jest to gra konfrontacyjna, nie jest to trudna gra."

"gra to po prostu gra, w której można cieszyć się jedzeniem, gotowaniem i rozmową z zwierzęta. A co teraz dzieje się na ekranie?
W tej chwili dekoruje ciasteczka, wybiera cukrowe polewy i lukier.
kolor ciasta i możesz wybrać wiele rzeczy, które tam będą będzie wiele różnych potraw i napojów, więc będzie to kawa Gofry, naleśniki, herbata boba. Zwierzęta nauczą cię, jak je przyrządzać, a ty będziesz mieć aby ugotować je z rytmiczną minigrą przed udekorowaniem ich, a następnie możesz im służyć, będziesz mieć stronę internetową swojego własną kafeterię i możesz podzielić się zdjęciami, które tam zrobisz. I powiedz nam Trochę więcej o minigrach i o tym, jak są one oparte na rytmie. Tak, są rytmiczne minigry i możesz ugotować danie, które przygotowujesz Więc w minigrze z ciasteczkami musisz ubić ciasto i jajka, a następnie trzeba wałkować wałkiem, a następnie użyć foremka do ciastek i to wszystko jest zsynchronizowane z muzyką, a następnie może dostać się do dekoracji. A co z tymi minigrami?
a co z wynikami, czy to ma znaczenie, że jesteś okropny w minigry, a potem dostajesz okropne jedzenie, którego nie możesz zjeść?
Jeśli zdobędziesz mniej niż 60-70%, będziesz miał trochę mieszane uczucia."

"przegląd od zwierzęcia, ponieważ zauważy, że były tam problemy w kuchni, więc to nie będzie ostra gra, to nie będzie aby być karzącym i możesz spróbować ponownie, jeśli chcesz, więc jeśli zepsujesz rytm W minigrze możesz po prostu spróbować ponownie i spróbować uzyskać lepszy wynik i zrobić to ponownie."

"Moim zdaniem to trochę jak Animal Crossing spotyka Cooking Mama, więc Co sądzisz o tym, że graliśmy w wiele gier kulinarnych w Era Nintendo DS i Wii, ale już ich nie ma, czy myślisz, że istnieje?
popyt na tego rodzaju gry, za którymi gonicie, że szansa w pewnym sensie? Tak, myślę, że jest wiele straconych okazji tam, ponieważ było wiele gier szpilkowych, które nazywały się grami, które rynek bardziej dla dziewcząt i myślę, że każde dziecko je lubi, więc myślę, że jest brakujący rynek w tej chwili, to nie czują tego rynku, więc myślę, że Powinniśmy spróbować dać tym dzieciom i ludziom, którzy lubią kreatywność, więcej niż konflikt i wojna i nie musimy mieć wszystkich gier, aby być strzelców i zdarzają się w kosmosie, więc myślę, że powinniśmy spróbować zrobić trochę więcej mody na gotowanie, a zamiast tego niech ludzie po prostu bawią się grami zamiast kazać im rozwiązywać problemy. A ty jesteś samodzielnym deweloperem tutaj, ale masz doświadczenie, o którym wiemy, więc co możesz nam powiedzieć o Twoje pochodzenie i podróż do momentu stworzenia tej gry na własną rękę?
Jestem projektantem gier dla Devilish Games, niedawno uruchomiliśmy Minavo w kwietniu i to jest eksperymentalne w grze o życiu, to jest trochę life sim walking simulator z rzepami jest trochę dziwny ale gada wiele o życiu i śmierci oraz relacjach międzyludzkich i jest to Trochę wyjątkowa gra i ludzie wydają się ją bardzo lubić. Jaka była twoja rola?
w tym projekcie? Byłem projektantem gier. W tym też, okej. Tak, pracuję dla Devilish Jestem projektantem gier. Cokolwiek z tego projektu, czym w pewnym sensie jesteś?
zainspirowało cię do przyniesienia tutaj, czy może wysyłasz jakąś wiadomość?
o życiu tutaj? Więc Minavo było bardzo głębokie w swoim przesłaniu, więc myślę, że że tutaj staram się być bardziej podnoszący na duchu, tak, ponieważ tak jak powiedziałem mówi dużo o śmierci i związkach, więc tutaj możesz ustalić relacje z klientami i zaprzyjaźnić się z nimi, ale to nie jest będzie tak głęboki, tak. A jaki jest status projektu? Wygląda na to, że ma już wiele rzeczy do zrobienia i już ładnie działa, więc kiedy możemy spodziewać się gry i na jakich platformach? Miejmy nadzieję, że w pierwszym kwartale 2024 roku i pojawi się na Nintendo Switch, PC, Xbox i platformach mobilnych. I jest zostanie wydana przez Devilish czy jak to działa? Wydana przez Devilish Games i stworzona przeze mnie."

"W porządku, dziękuję bardzo za poświęcony czas. Dziękuję bardzo."

Wywiady

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej