Polski
Gamereactor
Videos
Detective Pikachu Returns
HQ

Detective Pikachu Returns - Recenzja wideo

Kultowa detektywna, pijąca kawę, szpakowata, elektryczna mysz powraca w tej kontynuacji serii Nintendo.

Audio transcriptions

"Detective Pikachu był jednym z ostatnich tytułów na Nintendo 3DS, ale na szczęście nie został porzucony.
za franczyzą Pokemon, a detektyw o zadymionym głosie pojawił się ponownie, w dobrym życiu Film akcji, który zaadaptował pierwszą historię między głównym bohaterem Timem Goodmanem i jego pyzatym kolegą, łowca-partner badawczy Pokemonów. Tak więc, podczas gdy Detective Pikachu Returns robi dobrze Nie musisz wiedzieć nic więcej, aby podsumować jego poprzednika w sekwencji otwierającej."

"niż to, co zapewnia to podsumowanie przed wskoczeniem do tej wyjątkowej gry śledczej Pokemon.
Fabuła rozpoczyna się dwa lata po wydarzeniach z Substancją R, które zmieniły Rhyme City's Pokemon wild, a burmistrz przyznał nam medal za naszą pracę na rzecz zachowania tego utopia koegzystencji ludzi i Pokemonów. Jednak seria dziwnych i pozornie niepowiązanych ze sobą Wydarzenia prowadzą nas z powrotem do większej fabuły, w której musimy wykorzystać nasze umiejętności obserwacji i dedukcja po raz kolejny dobrze wykorzystana. W tym samym czasie trwają poszukiwania ojca Tima, który jest również byłego partnera detektywistycznego Pikachu, wciąż trwa, więc oba wątki są stopniowo rozwijane."

"również się przeplatają. Ale przed uratowaniem świata jest jeszcze kilka pomniejszych tajemnic do rozwiązania. Detective Pikachu Returns to bardzo liniowy tytuł śledczy, w którym Pikachu wciela się w rolę detektywa, pomocnika i lidera zespołu. Akcja przedstawiona jest w dość liniowy sposób, prawie jak ciąg dialogów i refleksji, jakby to był Powieść wizualna, choć wymaga od nas również zwracania uwagi na szczegóły rozmów, i nie lekceważyć żadnej wskazówki, nieważne jak małej, bez zapisania jej w naszym dochodzeniu."

"notatnik. Wskazówki są pobierane z otoczenia i lokalizacji Rhyme City, a także z zeznania ludzi i Pokemonów. Pikachu zajmuje się kieszonkowymi potworami, podczas gdy Tim zajmuje się ludźmi. Nie jest to szczególnie wymagający tytuł dla dorosłych, ale dla młodzieży w domu będzie dobrym bodźcem do skupienia zmysłów na rozwiązywaniu wielu problemów."

"i przestępstw w Rhyme City. Każda sprawa ma kilka wątków, za którymi należy podążać, jeśli chcesz uzyskać właściwą odpowiedź.
rozwiązanie i może zapewnić rozrywkę na dłuższą chwilę. Jednocześnie istnieją również mniejsze zadania, aby pomóc ludziom lub Pokemonom z prostymi mini-zagadkami, zwykle skoncentrowanymi na wokół ustalonej sceny, w której poruszamy lupą, aby podświetlać wskazówki i szukać obiektów, albo skończysz z prostym, szybkim wydarzeniem."

"Znajomość dziesiątek gatunków Pokemonów pojawiających się w grze nie jest warunkiem koniecznym ponieważ krótki opis często dostarcza wskazówek, czy powinny one być, czy nie uważane za część rozpatrywanej sprawy. Mamy Pokemony z prawie każdej minionej generacji tutaj, więc jeśli masz pewną wiedzę, może to przyspieszyć wykonanie niektórych linii dochodzenia i sformułować ostateczne wnioski w celu zamknięcia sprawy."

"Nie możemy jednak dyskutować o Pokemonach bez wspomnienia o charyzmie naszego futrzastego bohatera, który czaruje żwirowatym głosem, który mógłby pojawić się w filmie noir, i kilkoma komentarzami, które Sprawiają, że nawet ci z siwiejącymi włosami się uśmiechają. Ten moment o kawie i wysokim poziomie cholesterolu to czyste kino. Pikachu sprawia również, że skupiamy się na naszym obecnym zadanie. Nie możemy badać ani eksplorować poza obszarem, który gra chce, abyśmy zobaczyli w danym momencie, i nie ma zbyt wiele miejsca na błąd, ponieważ kamera jest nieruchoma i w najlepszym przypadku podąża za nami side-scroll, tak jak pierwsza gra na handhelda Nintendo 5 lat temu. Gdybyśmy mogli poruszanie się po scenie w głębi może stanowić dodatkowe wyzwanie w poszukiwaniu wskazówek, coś, co poprawiłoby formułę poprzedniej gry. Projekt postaci nie nie zmieniło się od 2018 roku, z wyjątkiem dodania wyższej rozdzielczości. W przypadku Pokemonów nie ma większych problem, ale modelowaniu ludzi przydałoby się nieco więcej wyrazistości."

"Detective Pikachu Returns to za bardzo kontynuacja kontynuacji, na dobre i na złe, i wydaje się, że zbyt wygodnie jest oferować więcej tego samego i nie czerpać korzyści obecnego sprzętu Nintendo. Mimo to, śledztwa są dobre, a historia nie jest też źle, a będąc tytułem skierowanym do młodych trenerów Pokemonów i śledczych, Detective Pikachu Returns stanowi dobre wprowadzenie do gier tego typu."

Recenzje

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej