Polski
Gamereactor
Videos
Marvel's Spider-Man 2
HQ

Marvel's Spider-Man 2 - Recenzja wideo

Przebrnęliśmy przez najnowszą przygodę Insomniac's Spidey i mamy już gotową klasyfikację.

Audio transcriptions

"Czasami sequel powinien być czymś więcej. Powinien odkrywać koło na nowo, ale w większości przypadków jest nie ma powodu, dla którego sequel nie może być po prostu więcej tego, co kochamy. Insomniac absolutnie przybił gwoździa sprawić, że poczujesz się jak Spider-Man w swojej pierwszej grze, więc nie miałoby sensu ryzykować ten sukces. Zamiast tego, w Marvel's Spider-Man 2 otrzymujemy spektakularną rozgrywkę."

"dodatek do listy niesamowitych treści Spidey, które widzieliśmy w ciągu ostatnich pięciu lat.
Podobieństwa są wyraźne od pierwszej minuty. Podobnie jak w pierwszej grze, nie trzeba długo na rozpoczęcie akcji i od razu zostajesz wysłany w kierunku niebezpieczeństwa jako dudniąca ścieżka dźwiękowa towarzyszy podróży przez Nowy Jork. W pierwszej grze uczucie szoku podczas pierwszych kilku minut, gdy zdajesz sobie sprawę z tego, co osiągnęło Insomniac."

"W sequelu znajomy uśmiech prawdopodobnie wkradnie się na twoją twarz, ponieważ jesteś po prostu bardzo zadowolony być z powrotem w siodle, mniej uczucie o mój Boże, że to zrobili, a bardziej coś jakby tylko poszli i zrobili to ponownie, gdy płynnie huśtasz się z wieżowca na wieżowiec.
Następnie zostajemy wrzuceni z powrotem do naszych Spider-Manów, możemy kontynuować historię lub wziąć udział w widoki Nowego Jorku. Jest wiele do zrobienia z narracją, z koncentracjami na Peterze, Milesie i MJ, ponieważ wszyscy radzą sobie z własnymi osobistymi problemami, podczas gdy również nigdy nie mają wystarczająco dużo czasu, aby odpowiednio je uporządkować dzięki obowiązkom bycia i bycia dziewczyną Spider-Mana. Tempo jest szybkie, ale nie oślepiające, i jest wiele momentów, w których gra mówi ci, że możesz zwolnić, wykonać kilka celów pobocznych, a następnie powrócić do fabuły."

"W swojej narracji Marvel's Spider-Man 2 obraca wiele talerzy. Esej Milesa, MJ przeprowadzająca się do domu Pete'a, Peter próbujący znaleźć stałą pracę, Venom, Kraven i wiele innych.
więcej, ale żaden z nich nie spada na podłogę. Za każdym razem, gdy podejmujesz się misji fabularnej czują się jak zgrabne odcinki serialu telewizyjnego, genialnie kinowe, a jednocześnie pozwalające na wystarczająco i unikalnej rozgrywki, która powstrzymuje cię przed poczuciem, że możesz po prostu odłożyć kontroler by cieszyć się ładną oprawą wizualną. Gra konsekwentnie wciąga i to w niemałej mierze."

"do fenomenalnych występów naszej głównej obsady.
Yuri Lowenthal nie kłamał, mówiąc, że widzieliśmy tylko wierzchołek Spider-Berga.
latem. Wnosi głębię i realizm do Petera Parkera, jednocześnie dając ten doskonały efekt.
połączenie cringe i krawędzi, gdy Peter nosi kostium symbionta. Chciałbym również podkreślić Najee Jeter jako Miles Morales. Trudno jest konkurować z charyzmą, którą Shameik Moore wnosi w filmach Spider-Verse, ale myślę, że w tej grze Jeter naprawdę się sprawdza."

"znajduje własną niszę dla Milesa, a postać staje się bez wysiłku sympatyczna.
Żonglować tak wieloma wątkami i nie czuć się przez to przeciążonym to wyjątkowy sukces Marvela.
Fabuła Spider-Mana 2. Nie jest bezbłędna, ale bez spoilerowania mogę powiedzieć, że Sony po raz kolejny dostarczyło porywającą, filmową historię, która spodoba się zwykłym graczom."

"i hardkorowych fanów.
Abstrahując od narracji, Marvel's Spider-Man 2 to techniczny majstersztyk. Przemierzanie korytarzy to nic jak marzenie i sam byłem zachwycony tą grą, gdy huśtałem się i szybowałem w powietrzu.
po Nowym Jorku."

"Skrzydła sieciowe stanowią znakomity dodatek, zwłaszcza biorąc pod uwagę, że mamy do czynienia z znacznie większą mapą. Przestrzeń nigdy nie wydaje się jednak pusta, ani nie jest to uciążliwe podróżowanie. Ani razu nie korzystałem z szybkiej podróży, ponieważ poruszasz się tak szybko i doskonale w Marvel's Spider-Man 2, że to niedźwiedzia przysługa, by nie przemierzać mapę w stary, dobry sposób."

"Ewolucja jest tutaj najważniejsza. Marvel's Spider-Man 2 nie różni się aż tak bardzo, żebym nie mógł wyobrazić sobie ponownego zagrania w pierwszą grę, ale konsekwentnie dodaje małe, ale znaczące zmiany.
niespodzianek, jak miętówki wkładane do ust co pięć minut. Walka nie została w żaden sposób pominięta i otrzymujemy wiele nowych umiejętności dodających kolejną warstwę głębi do rytmu uników, a następnie ataków, w który można było wpaść w poprzednich grach."

"Walki z bossami również urozmaicają rozgrywkę i pojawiają się znacznie częściej, niż mogłoby się wydawać.
zgadywać. Nie natkniesz się na członka galerii łotrzyków Spideya za każdym razem.
skręcisz w złą alejkę, ale w grze jest zróżnicowana obsada bossów dająca świetną akcję. Nie mogę powiedzieć, że którykolwiek z nich jest niesamowicie trudny, ale oferują lepsze wyzwanie niż ciągłe hordy zbirów."

"Mówiąc o największych złoczyńcach, jakich spotkasz w grze, nadszedł czas, aby porozmawiać o złoczyńcach.
Niesamowicie imponujący, z mentalną zdolnością do pozostania o krok przed oboma Spider-Manami, sprawia wrażenie złoczyńcy, który przewidział naszych bohaterów lepiej niż jakikolwiek inny przeciwnik.
W miarę jak dowiadujemy się więcej o jego charakterze, trudno nawet nie podziwiać łowcy w pewien sposób. Dodatkowo ma zabójczy motyw, więc to zawsze wygrana."

"Z drugiej strony, Venom, zgodnie z oczekiwaniami, jest absolutnym potworem. Wspaniały w na swój własny, przerażający sposób, Venom czuje się jak absolutna bestia zarówno w wyglądzie, jak i w działaniu.
i jak jest przedstawiany w grze. To prawie wstyd, że obaj ci złoczyńcy mają dzielić to samo światło reflektorów, ponieważ nawet jeśli ma to sens z perspektywy narracyjnej, można odnieść wrażenie, że lekko pożerają nawzajem swoją obecność."

"Niesamowity, spektakularny, lepszy, ostateczny. Wszystkie słowa, które zostały użyte do opisania Spider-Mana w jego komiksowym runie i przymiotniki, których mógłbym użyć do opisania Spider-Mana Marvela 2. Drugi duży superbohaterski wysiłek Insomniac z łatwością staje się jedną z najlepszych gier.
w swoim gatunku. Przez większość czasu spędzonego przy grze zastanawiałem się, o co więcej mogę prosić i choć żałuję, że fabuła nie została bardziej dopracowana, a walka nie rozwinęła się bardziej."

"trochę bardziej, to są to małe skargi w obliczu wspaniałego osiągnięcia Marvela Spider-Mana 2 jako całości."

Recenzje

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej