Polski
Gamereactor
Videos
HQ

AOC GM500 & AGM600 (Quick Look) - dla graczy FPS

Przyjrzymy się dwóm nowym myszom do gier, które pochodzą od Agon firmy AOC, oraz temu, czym różnią się i wyróżniają w wyjątkowych scenariuszach.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy i zapraszamy na kolejną odsłonę Gamereactor Quick Look.
Zbyt często jak na taki outlet jak my, jesteśmy w pewnym sensie, i to jest może trochę zbyt introspektywne, aby rozpocząć szybki film, ale kiedy producenci dzwonią do nas i mówią: mam ten najnowszy drogi flagowiec, chcecie go przetestować?
Oczywiście prawie zawsze odpowiadamy, że tak, ponieważ flagowce są z natury interesujące, zwłaszcza gdy możesz po prostu na niego spojrzeć i odesłać go z powrotem, nie zastanawiając się nad tym, przynajmniej za dużo, o konieczności wydawania na nie pieniędzy."

"Na szczęście AOC przysłał nam dwie myszki, które nie są flagowe, ale nadal będą kosztować, cóż może połowę, może jedną trzecią, może jedną czwartą mniej niż niektóre z głównych flagowców na rynku.
rynku.
Więc to, o czym tutaj mówię, to GM500, a także AGM600."

"Teraz nie są one takie drogie.
To kosztuje około 20 euro, a może nawet mniej, a to myślę, że około 50 euro.
Oba są okablowane i oczywiście nieco się różnią pod względem tego, że jest to dość ogromna przepaść między 15-20 euro z GM500 a 50 euro z AGM600."

"Jest więc trochę różnicy, ale najpierw przyjrzyjmy się tej taniej, ponieważ to jest tanie.
To znaczy, to jest tak, jakbyś płacił więcej za niektóre artykuły spożywcze niż za tę mysz.
Teraz jest oburęczna, co jest w porządku."

"Oznacza to dwa boczne przyciski po obu stronach.
Może to oznaczać, że nie będziesz mógł używać wszystkich czterech w tym samym czasie, ale ty będziesz mieć dwa dodatkowe przyciski boczne niezależnie od tego, której ręki używasz.
Jest tu kilka subtelnych linii RGB."

"Używa Pixar 3325, który jest czujnikiem optycznym 5000 DPI.
5000 DPI wydaje się być przez niektórych uważane za zbyt mało, ale myślę, że w naszych natychmiastowych testach, Kim przynajmniej stwierdził, że jest w sam raz.
A fajną rzeczą jest to, że faktycznie obsługuje Reflex Analyzer firmy NVIDIA, który jest czymś co jeszcze niedawno było zarezerwowane dla wyższej półki."

"Otrzymujesz więc ładny, cienki kabel w oplocie, dostajesz, powiedziałbym, całkiem responsywny scroll rolkę, ładne przełączniki, a oburęczne działanie i RGB sprawiają wrażenie, że jest to warte więcej niż 15-20 euro, które za nią żądają.
Więc przeskoczmy do AGM 600, 50 euro dostajesz."

"Musisz za to zapłacić, ale w rzeczywistości jest tu kilka ulepszeń rynkowych.
Przede wszystkim jest to sensor optyczny o rozdzielczości 16 000 DPI.
Jest to sensor Pixar 3389.
Otrzymujesz również kabel w oplocie, ale jest on od razu bardziej, jakby wyższej jakości niż ten na znacznie tańszym AGM 500."

"Jest praworęczny, a to też oznacza, że zostawili tu kilka ergonomicznych zmian, co jest bardzo miłe.
Na tej małej płytce znajduje się ta przyczepna tekstura, co oznacza, że twoja ręka może znacznie bardziej ergonomicznie spoczywać lub twój kciuk może znacznie bardziej ergonomicznie spoczywać na na tej małej podkładce, gdzie masz również dostęp do wielu dodatkowych przycisków myszy."

"Masz więc dwa tutaj, dwa tutaj i jeden dodatkowy tutaj, co daje w sumie pięć przycisków.
Tutaj masz dodatkowe, przełączanie DPI tutaj, a także znacznie wyższy jakość kółka myszy.
Więc naprawdę fajnie."

"To 146 gramów.
To dużo jak na współczesne standardy, ale nie został stworzony, by być lekkim.
Wykorzystuje przełączniki Kali, które wytrzymują 80 milionów kliknięć, i ma przyczepną stronę Panele tutaj, zarówno na ergonomicznej części, jak i na drugiej części są faktycznie wykonane z silikonu, co oznacza, że jest bardzo przyjemny w dotyku."

"Ten gumowaty materiał użyty na górze myszy zbiera odciski palców i olejek ze skóry palców, jakby to był niczyj interes.
Więc proszę, miej to na uwadze.
Powiem, że cena 50 euro jest o wiele bardziej otwarta dla innych producentów, ponieważ cóż, ale jak dotąd, to znaczy, poddamy je testom, ale AOC naprawdę ma coś dzieje się tutaj, szczególnie z tańszym GM 500."

"Więc za dużo więcej na ten temat, dziękuję bardzo za oglądanie.
Do zobaczenia w następnym odcinku."

Sprzęty

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej