Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Razer Kitsune (Quick Look) - Poznaj nową metę bijatyki

Ten optyczny kontroler zręcznościowy z wieloma przyciskami ma na celu prześcignięcie drążków bojowych jako kontroler wybierany przez entuzjastów gier walki.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy i zapraszamy na kolejną odsłonę Game Reactor Quick Look. Gry walki nie są żartem, a bijatyki, być może bardziej niż wiele innych gatunków, mają bardzo poważny charakter.
społeczności, które bardzo poważnie podchodzą do tego, jak sobie radzą, zarówno w turniejach online, jak i w spotkaniach z innymi podobnie myślącymi entuzjastami. A kiedy to robią, potrzebują odpowiedniego sprzętu, który wspiera ich poziom entuzjazmu dla gier, w które grają."

"Teraz oznacza to, że istnieje kwitnąca społeczność dla tych walczących talii, które ludzie używają specjalnie do gier walki, a Razer wypuścił jeden, który najwyraźniej złapał uwagę entuzjastów gier walki na całym świecie. Nazywa się Kitsune, i jest kilka powodów, dla których ludzie są nim zachwyceni. Po pierwsze, porzuca joysticki i zastępuje je przyciskami ruchu. Najwyraźniej jest to coś czego naprawdę chcą entuzjaści gier walki. A poza tym, te przyciski tutaj, które oczywiście reprezentują przyciski, które znajdziesz na kontrolerze PlayStation, jest to oficjalny produkt na licencji PlayStation, wszystkie są optyczne, co oznacza, że ponieważ są optyczne, nie ma potrzeby stosowania fizycznego przełącznika i fizycznego połączenia. To wszystko wiązki światła, dlatego są optyczne. Będzie więc szybszy i bardziej niezawodny, i wytrzyma dłużej niż zwykłe, stare przyciski na równie drogich konsolach do gier walki."

"Więc to jest w zasadzie jedna z głównych zalet zakupu czegoś takiego jak Kitsune. Byłem również bardzo zainteresowany tym, że kiedy go podniosłem, okazało się, że jest bardzo cienki. Nie mam nie przyglądałem się tego typu deckom zbyt często podczas mojej kariery, ale te, którym się przyglądałem są raczej masywne. Nie mam pojęcia, w jaki sposób udało im się je odchudzić, ale wydaje mi się, że produkt bardziej premium niż niektórzy inni konkurenci, których widziałem na przestrzeni lat."

"w ciągu ostatnich kilku lat. Ma również kilka niezbędnych rzeczy, których można się spodziewać.
Są tu naprawdę fajne dotykowe suwaki. Po pierwsze, przełącza się między PS5 i PC. Istnieje mechanizm blokujący, który zasadniczo blokuje kabel do użytku turniejowego i co w zasadzie oznacza, że jeśli ktoś się potknie lub coś w tym stylu, nie zostanie podłączony."

"natychmiast. Gdyby było to luźne USB typu C, lekkie szarpnięcie mogłoby spowodować a z tą blokadą kabla tak się nie stanie. Jest też funkcja do wyłączania nieistotnych przycisków, dzięki czemu nie rozpraszają Cię przyciski, które nie są istotne.
reprezentowane w grze, w którą grasz. Być może przyciąga cię ta przednia płytka tutaj. Powinienem powiedzieć, że ta aluminiowa płytka może zostać podmieniona na kogoś innego za różne różne rzeczy. Zakładam, że Razer będzie sprzedawał różne. My już wiemy o kilku różnych wersjach Street Fighter, Cammy, Chun-Li. Jest ich kilka i najważniejsze jest to, że będziesz w stanie spersonalizować to w oparciu o walkę."

"tytuły gier, w które lubisz grać. Z boku znajdują się również paski RGB, gdy podłączysz co jest świetne. Niektórzy ludzie naprawdę kochają te rzeczy. Jest droga. To jest 350 euro, co jest sporą sumą pieniędzy, i myślę też, że sporą sumą pieniędzy nawet w porównaniu z konkurencją decków innych producentów, ale chodzi o to, że entuzjaści gier walki są przyzwyczajeni do płacenia dużo za tego rodzaju sprzęt, więc jestem pewien, że im również się to spodoba. My nie będziemy mogli spojrzeć na tę właściwą recenzję, ponieważ jest tak ograniczona ilość jednostek, że Razer w zasadzie musi zdjąć to z naszych rąk i wysłać to bezpośrednio komuś innemu, ale z przyjemnością przyjrzeliśmy się temu krótko i jeśli jesteś zainteresowany, Jestem pewien, że więcej informacji znajdziecie na stronie Razera. Dziękuję bardzo za oglądanie. Zobaczcie do zobaczenia w następnym odcinku."

Sprzęty

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej