Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Telewizor LG - Oferta 2024 po targach CES Wywiad

LG wprowadziło całą masę innowacji i aktualizacji ekranów na targach Consumer Electronics Show w Las Vegas, a tutaj omawiamy wiele z nich ze specjalistą ds. produktów Erikiem Svalbergiem, w tym standardowy skład 2024, procesor Alpha 11, sztuczną inteligencję, specyfikę gier, bezprzewodowy model M czy futurystyczny wariant T przezroczysty.

Audio transcriptions

"Witajcie przyjaciele z Gamereactor, CES w Las Vegas już się skończył, ale wciąż mamy czas na rozmowę niektóre z interesujących produktów, o których się dowiedzieliśmy i niektóre z wiele z nich. Jedną z firm, która wprowadziła wiele produktów i wiele ciekawych, wręcz futurystycznych produktów było LG, a dziś mamy przyjemność porozmawiać z Erikiem, bardzo dziękuję, że do nas dołączyłeś, o wszystkich rzeczach LG TV, prawda? Przede wszystkim, zanim porozmawiamy o prezencie, chciałem cię zapytać o przyszłości, ponieważ byłem całkowicie zdumiony waszym przezroczystym ekranem wprowadziliście, serię T, jeśli się nie mylę, na tegorocznym pokazie. Więc co możesz powiedzieć nam o tym? Jak możemy to sobie wyobrazić? Do jakich zastosowań i jak możemy oczekiwać przezroczyste ekrany będą częścią naszego życia w przyszłości?
Cóż, myślę, że ten produkt w szczególności, wiem, że mówisz, że to trochę przyszłość wizja lub wizja przyszłości, dla nas jest to bardzo zgodne z rodzajem problem, z którym się zmagaliśmy, nie tylko patrząc w przyszłość, ale w rzeczywistości od wielu lat. Jednym z największych problemów z telewizorami jest to, że Zauważ, że rozmiar ekranu staje się coraz większy, a to koliduje z wieloma ludźmi."

"z koncepcją wystroju wnętrz i tego, jak chcą udekorować swój dom, ponieważ spójrzmy prawdzie w oczy, kiedy telewizor jest wyłączony w tradycyjnym sensie, kiedy telewizor jest wyłączony, w zasadzie masz po prostu ogromny czarny prostokąt na ścianie i dla ci z nas, którzy są technologicznymi nerdami, uwielbiamy mieć wszystkie nasze gadżety na wyświetlaczu i lubimy to pokazywać, ale to może nie być to, czego chcą dla swoich salonu lub pokoju rodzinnego. Więc to była jedna z trudności i jeśli spojrzymy wstecz na telewizory CRT, które były po prostu ogromne i grube i te gigantyczne pudełka, oczywiście przejście na płaskie ekranów sprawiło, że ludzie stali się bardziej świadomi tego, jak możesz sprawić, by wyglądały nieco bardziej elegancko, wyglądaj trochę lepiej i dlatego przez ostatnie kilka lat lub ostatnich wielu lat, powiedziałbym, że ostatniej dekady, szczególnie w przypadku OLED, byliśmy dużo pracowaliśmy, aby uczynić je nieco bardziej eleganckimi. Teraz Jednym z obszarów, w którym to widzisz, jest oczywiście projekt galerii, który zaczęliśmy kilka lat temu, teraz seria G, seria M, która jest całkowicie bezprzewodowa, więc możesz mieć wszystkie te urządzenia schowane na półce, a regał lub coś w tym rodzaju, z boku, z dala od tego tradycyjnego ławki telewizyjnej. Ale seria T jest w rzeczywistości niezwykłym przykładem innego sposobu którą możesz podążać, czyli co się stanie, jeśli wyeliminujemy element czarnego ekranu?
prostokąta? Duże czarne lustro, prawda? Więc mogę sobie wyobrazić dla niego zastosowanie, na przykład w muzeach, gdzie umieszczasz ekran na górze czegoś, co dzieje się w oczywiście w tle, a następnie używasz przezroczystej części do nałożenia ale w domu po prostu wyobrażam sobie ludzi oglądających z obu stron, ale z Oczywiście ma to sens dla niektórych rodzajów treści, a nie dla innych. Więc zobaczymy, Jesteśmy bardzo podekscytowani, że to zadziała w przyszłości. Porozmawiajmy teraźniejszości lub przynajmniej najbliższej przyszłości, prawda? Zakochaliśmy się w telewizorach LG, Telewizory OLED od dłuższego czasu, jesteśmy zakochani w G3 i byliśmy w w kilku modelach C. Co możesz nam powiedzieć o modelach 2024?
które wprowadziliście i jak różnią się one od tego, co widzieliśmy w w ubiegłym roku, zarówno dla osób obeznanych z technologią, jak i dla tych, którzy po prostu chcą kupić nowy telewizor w tym roku i dlaczego mieliby czekać na nową linię?
Absolutnie, w pewnym sensie można powiedzieć, że to bardzo naturalne."

"progresja w całym składzie. Wciąż będziemy mieć serię B, serię Seria C, seria G i seria M, a seria M, jak sądzę, będzie widoczna w całej gamie.
znacznie więcej. W tym roku wprowadzono serię M, lub przepraszam, w poprzednim roku seria M została właśnie wprowadzona. W pewnym sensie pokazywaliśmy koncepcję, próbując aby ludzie zrozumieli, co to jest i czuję, że to się pojawi o wiele bardziej jak prawdziwy produkt lub szerzej przyjęty produkt to roku. Oczywiście nadal jest to bardzo ekskluzywny model, ale trafi na rynek w tym roku w inny sposób. Seria G jest kontynuowana i te dwa telewizory będą działać, te dwa modele będą działać trochę w tandemie ponieważ oczywiście w przypadku serii M masz to fantastyczne zerowe połączenie rozwiązanie, możliwość posiadania wszystkich swoich rzeczy gdzieś indziej i jak nie nawet nie potrzebujesz ławki telewizyjnej, nawet jeśli masz wiesz, jak wielu z nas w domu z może dwiema lub trzema konsolami do gier wideo, które chcesz mieć wszystkie podłączone w tym samym czasie i faktycznie możesz je schować w miejscu, które nie znajduje się tuż pod telewizorem. Ale poza tym, seria G i seria Seria M to w zasadzie ten sam telewizor, ta sama technologia wyświetlania, ta sama procesor, wiesz, jak to nazwać. Teraz dla tych modeli mamy zupełnie nową sztuczną inteligencję procesor. Pracowaliśmy nad tym w przeszłości, a wy oczywiście znacie ten procesor."

"Alpha 7 i Alpha 9. Wprowadziliśmy również Alpha 5 dla naszych i telewizorów klasy podstawowej, ale w tym roku wprowadzamy procesor Alpha 11, który robi całkiem ekscytujące rzeczy. Teraz wspomniałem, że jest to stopniowa ewolucja koncepcji, z którymi pracowaliśmy w przeszłości, czyli takich rzeczy jak utrzymywanie dokładne odwzorowanie na przykład treści kinowej, bycie wiernym temu, co ten film powinien wyglądać, a nie po prostu robić jakiś ekskluzywny pokaz cyrkowy, w którym wszystkie kolory są nasycone i tak, detale są może szczegółowe, ale może są całkowicie błędne. Więc nadal skupiamy się na uzyskaniu dokładnego obrazu i Skupiamy się na tym, że jeśli jesteś na przykład miłośnikiem filmów, to chcesz aby Twój telewizor pokazywał to samo, co kino. I w tym celu Alpha 11 ma kilka naprawdę interesujących technologii. Jedną z najbardziej interesujących dla mnie jest fakt, że faktycznie potrafi zrozumieć kompozycję kolorów. Więc w filmie biznesie istnieją pewne konwencje, jeśli chodzi o kompozycje kolorów, jak używasz ich w sensie narracyjnym i na przykład, jeśli dodasz niebieski filtr tutaj lub jeśli masz czerwone odcienie po jednej stronie ekranu, a następnie zielone odcienie po drugiej stronie ekranu, wszystkie te rzeczy mają znaczenie dla tego, gdzie reżyser stara się skupić twoją uwagę lub jakie emocje reżyser stara się przekazać."

"Ci przekazać. I posiadanie procesora, który może faktycznie przyjąć całą tę teorię która jest podstawową psychologią kolorów zaprogramowaną w chipie. To trochę szalone, ale oznacza to, że może odtworzyć obraz i przeskalować go w górę obraz i gdzie inny procesor może tak naprawdę nie rozumieć dlaczego ten zielony odcień był tam i w niektórych przypadkach może zmienić obraz, w rzeczywistości zrozumie cel tych kolorów kompozycji i utrzyma ją oraz wzmocni i pomoże odtworzyć to, co zawartość powinna wyglądać. Tak, jak wyglądałaby, gdybyś miał wiesz, idealny, całkowicie bezstratny odtwarzacz blu-ray 4k z wiesz które, spójrzmy prawdzie w oczy, wszyscy streamujemy. Tak, już nie, prawda?
Tam, gdzie możemy, a ponieważ nie mamy tak doskonałej zawartości, aby zacząć od tego procesor robi wiele w tym kierunku. Więc pozwól mi spróbować zrobić to dobrze. Więc to ten nowy procesor Alpha 11, który oczywiście wprowadzacie również w serii T, jeśli mam rację? O której również wspomnieliśmy. Wiesz co?
muszę potwierdzić, jeśli chodzi o rzeczywiste specyfikacje. Więc powiedziałeś mi trochę o tym procesie AI, który wykorzystuje, aby uczynić go bardziej tak jak chcą tego twórcy, prawda? Więc w jaki sposób konsultacje w tej sprawie, czy trzymasz się jakiegoś formatu, czy po prostu ponieważ mówimy o sztucznej inteligencji, więc co robi model? Czy uczy się na podstawie od twórców filmów w pewien sposób lub w jaki sposób edukujesz model? Więc być może słyszałeś, jak rozmawialiśmy o naszych procesorach z Gen 5, Gen 6, Gen 7. Generacja odnosi się właściwie do tego, która generacja AI algorytmów, których używają. Teraz sztuczna inteligencja jest trenowana przy użyciu różnych typów algorytmów."

"treści w różnych poziomach kompresji z różnych źródeł i jest w zasadzie przeszkolony do porównywania skalowania w górę z wynikiem końcowym, który powinien uzyskać, mając oryginalną zawartość, nietknięty rodzaj bezstratną zawartość jako odniesienie. Tak więc rok po roku szkolimy tę sztuczną inteligencję, aby w zasadzie używaj zwykłego uczenia maszynowego, głębokiego uczenia, aby dowiedzieć się które algorytmy dają mu najlepszy wynik i są najbliżej możliwe do tej bezstratnej zawartości, od której się zaczęło. Więc to jest pracując nad odtworzeniem i zrozumieniem od samego początku, co powinien wyglądać wynik końcowy. Chodzi więc o to, aby procesor że kiedy karmisz go treścią, nie przechodzi przez jakiś standardowy proces, który faktycznie bada treść, którą mu dajesz, oblicza, co ta treść by miała wyglądałaby, gdyby nigdy nie była skompresowana lub gdyby nigdy nie była zniekształcony, a następnie uruchamia algorytmy, które doprowadzą go do tego punktu i to jest podstawa wszystkiego, o czym mówimy jako o sztucznej inteligencji."

"przetwarzanie. Oczywiście w zależności od tego, jaki procesor posiadasz, będziesz w stanie może mieć więcej mocy, więcej zasobów, aby dać lepszy wynik. Może to być w stanie badać lub dzielić ekran na mniejsze szczegóły i dawać lepsze wyniki.
skoncentrowany wynik. Więc to jest oczywiście miejsce, w którym pojawiają się te różne kroki. The pięć, w tym roku właściwie nie siedem, a osiem, ponieważ w pewnym sensie nadaliśmy mu rebranding na Alpha 7, ponieważ jest znacznie bliżej serii Alpha 9."

"Posiada tak wiele z tych funkcji, tak wiele z tych pojemność. Alpha 9 jest nadal dostępna, a następnie dodano do niej Alpha 11.
W porządku i wracając do składu, o którym wspomniałeś kilka razy, wiem, że chcesz porozmawiać o M, wspomniałeś o tym kilka razy i chociaż ja myślałeś, że przezroczystość jest bardzo futurystyczna, myślę, że sygnał bezprzewodowy wysyłanie jest również bardzo interesujące i oczywiście pozbycie się tak wielu kabli, które obecnie posiadam. Pozwólcie więc, że trochę porównam. I Pamiętam, że w czasach, gdy Wii U zostało wprowadzone na rynek, było naprawdę interesująca technologia, ponieważ mogłeś grać z dala od samej konsoli i to rodzaj kompresji obrazu w różnych pakietach i wysyłał go do urządzenia i był nieskompresowany, a ty otrzymywałeś sygnał, który był znacznie szybszy niż w tamtych latach, w tamtych czasach sygnał HDMI z powodu przetwarzania i wszystko inne zostało usunięte i było bardzo szybkie. To był rodzaj prekursora tego, co robicie teraz. Co możesz nam powiedzieć o tej technologii i o tym, w jaki sposób możemy oczywiście uzyskać znacznie większe, znacznie bardziej szczegółowe obrazy bez opóźnień."

"w ogóle? Cóż, to naprawdę tylko kwestia uzyskania wystarczająco silnego, niezawodnego wystarczająco silnego i niezawodnego sygnału. Jest to 60-gigahercowy sygnał przy 30 gigabitach na sekundę.
sekundę, więc jest to bardzo silny sygnał działający na częstotliwości, która nie jest wystarczająca.
napotka wiele innych zniekształceń lub innych sygnałów w częstotliwości domu. Więc trzyma go z dala od rzeczy, które normalnie powodowałyby problemy."

"Możesz mieć go w całkiem przyzwoitej odległości do 10 metrów, jeśli masz go dobrze skierowanego, ale większość z nas prawdopodobnie będzie miał go może 2-3 metrów, ale pomysł nadania mu takiego zasięgu jest również rodzajem świadectwem niezawodności. Chcesz powiedzieć, że dobrze, jeśli może działać na 10 metrach to kiedy masz go na 5, wszystko będzie dobrze. To samo z twoim Prawdopodobnie nie będziesz działał z prędkością 144 klatek na sekundę przez cały czas, ale jeśli możesz to zrobić na 10 metrach z 144, twoja 60-hercowa zawartość będzie w porządku. Właśnie dlatego na wiele sposobów przesadzamy ze specyfikacją, ponieważ wiemy, że że 144-hercowy sygnał 4k może być rzadki. Niewiele osób będzie z niego korzystać. Możesz mieć skonfigurowaną super platformę do gier, a nawet w wielu przypadkach nie będzie renderować tego na poziomie 4k. Więc jeśli nasz telewizor może osiągnąć tak wysoki poziom, to czujemy, że możemy niezawodnie obiecać, że będziesz w porządku ze wszystkim, co robisz w domu. Pomysł jest w pewnym sensie taka sama. Cała praca jest wykonywana w pudełku a następnie przesyłany jest tylko sygnał obrazu. Całkowicie bezstratny, całkowicie nieskompresowany. Oczywiście właśnie dlatego potrzebujemy przepustowości. Ale to jest wykonywanie pracy, a następnie wysyłanie obraz. W porządku, nie mogę się doczekać, aby zobaczyć to na żywo. I mówiąc o nadmiernej specyfikacji. Nasz kolega Magnus chciał wiedzieć o Z lub C i jego panelu 8k. Czy zobaczymy go w tym roku? Dlaczego nie zobaczymy go w tym roku?
roku itd? Więc nie zobaczymy Z4, ponieważ szczerze mówiąc rynek 8k wciąż się nie przyjął. I w tym sensie mam na myśli bycie realistą w stosunku do Oczywiście, że chcemy zaoferować OLED-a 8K, ale Z3 nadal będzie dostępny."

"u wielu sprzedawców. To nie będzie problem, jeśli właśnie tego potrzebujesz.
chcesz. Po prostu nie widzimy, aby rynek miał teraz miejsce na kolejne 8k OLED. I aby być uczciwym, świat przechodzi teraz przez trochę trudny okres. Rynek technologiczny, a w szczególności rynek telewizorów, nie jest naprawdę tam, gdzie był w przeszłości. A także wiele osób kupiło nowe telewizory w latach blokady. Więc nie wydaje się, że powinniśmy być wymuszać kolejnego high-endowego telewizora, gdy istnieją zasadniczo inne innowacje, które wymagają znacznie więcej uwagi i szczerze mówiąc, mogą zaoferować więcej konsumentom w oparciu o to, czego chcą teraz. Mam na myśli, że T to kolejny tego przykładem. Masz tę niesamowitą technologię i wprowadzasz ją na rynek. Mamy też oczywiście technologię bezprzewodową wprowadzając ją na rynek. Coraz jaśniejsze diody OLED, uzyskanie większej mocy. A gdy to wszystko się działo, to po prostu nie czułem się dobrze."

"jakby 8 km było punktem, na którym powinieneś się teraz skupić. Zrozumiałem. Porozmawiajmy o oprogramowaniu. Oczywiście rozwijacie swoje systemy i oprogramowanie.
oprogramowanie, które dostarczacie zarówno z nowymi telewizorami, jak i tymi, które możemy aktualizować w starszych modelach telewizorów. Co możesz nam powiedzieć o aktualnym statusie wszystkich tych rozwiązań?
i czego mogą oczekiwać użytkownicy starszych modeli w tym roku?
Cóż, jeśli chodzi o webOS, myślę, że wielu użytkowników, którzy mają telewizory od w ciągu ostatnich kilku lat mogło zauważyć podczas 2023 roku, że zrobiliśmy trochę aktualizacji na webOS, w której miałeś możliwość zaimportowania nowego interfejsu użytkownika."

"Ale szczerze mówiąc, to był trochę reskin. Tak naprawdę nie chodziło o to, że w stanie przenieść cały system operacyjny na starsze modele. Ale byliśmy w stanie zaoferować ten reskin i niektóre funkcje. Dla tych z którzy są tam i otrzymali tę aktualizację i nie zauważyli, że to było opcjonalnie możesz to wyłączyć i wrócić do poprzedniego układu."

"Jednak coś, od czego teraz zaczynamy i chcemy zbadać opcję wprowadzenia jej również do starszych modeli, ale tak naprawdę zaczynamy od tego będziemy mogli obiecać pięcioletni plan aktualizacji. Zasadniczo kiedy kupisz telewizor, będziesz mieć najnowszy webOS przez pięć lat. Więc następny roku dostaniesz 25 OS i tak dalej. Teraz oczywiście rozmawialiśmy o o tym wewnętrznie od jakiegoś czasu. To naprawdę była tylko kwestia upewnienia się, a ja Chyba wracamy do tematu nadmiernego specyfikowania. Chcieliśmy się upewnić, że sprzęt wewnątrz telewizora był wystarczająco mocny, abyśmy nie mieli tego rodzaju negatywnego wpływu tego, że wiesz, ulepszamy cię i ulepszamy, a potem pięć lat później twój telewizor jest powolny, ponieważ nie nadąża za systemem operacyjnym. Więc to właśnie dlatego czekaliśmy aż do teraz, ale chcemy to zaoferować."

"i będą to oczywiście pełne aktualizacje, więc nie dostaniesz tylko reskin, a nie tylko dostaniesz jakiś nowy układ, który naprawdę przyniesie nową funkcjonalność, nowe opcje dla twojego telewizora. Ponieważ mam na myśli telewizor, zwłaszcza gdy inwestujesz w bardziej zaawansowane produkty i lepszą technologię."

"nie chcesz tego robić co roku, nie chcesz czuć się tak, jakby to było przestarzałe i nawet jeśli kupisz najlepszy telewizor, możesz siedzieć tam w przyszłym roku i po prostu usłyszeć, że jest ta nowa funkcja, a potem denerwujesz się, że może powinienem był poczekać. Albo że potrzebujesz innego pudełka, aby przejść obok niego, aby to wszystko uruchomić. Więc jeśli chodzi o przynajmniej wiesz, co my możemy zaktualizować i co możemy zaktualizować, czyli oprogramowanie, które chcemy zaoferować jako dobrze. Dobra, ostatnia rzecz, o której wspominaliśmy kilka razy, to oczywiście gry."

"o grach, więc dla tych z ogólnym zastosowaniem na początku, ale dla tych konkretnych entuzjastów, którzy chcą ulepszyć swoje gry w salonie zorientowany panel, który model byś polecił i jaki rodzaj konkretnego cecha powinna być naprawdę uważnie obserwowana? Cóż, jest ich tak wiele rzeczy do poruszenia, szczerze mówiąc, ale oczywiście jedną z rzeczy, które moim zdaniem jest bardzo ważna dla każdego gracza, jest opóźnienie wejściowe i to jest coś, czym byliśmy pracowaliśmy naprawdę ciężko, aby upewnić się, że mamy niskie opóźnienie wejściowe że mamy naprawdę dobrą wydajność naszych telewizorów. Chcemy zapewnić upewnić się, że zachowujemy jakość obrazu i wszystko, co wiesz musi być nieskazitelny, od tego naprawdę zależy nasza marka, ale my chcemy się upewnić, że możemy to zrobić wystarczająco szybko, aby faktycznie mieć dobry wkład opóźnienie, a teraz, jeśli chodzi o to, że OLED będzie oczywiście nosił bardzo wysokie przewagę, ponieważ ma tak ogromną przewagę w samym czasie reakcji panelu i fakt, że możesz mieć mniej niż 0,1 milisekundy szarości do szarego w panelu OLED, który po prostu wiesz, że robi tak dużą różnicę i robi dużą różnicę również w klarowności ruchu, ponieważ możesz mieć płynny ruch, po prostu mając bardzo wysoką liczbę klatek na sekundę, tak jak wprowadzamy 144 Hertz teraz do serii C i wyższej, ale jeśli nie masz wysokiego wystarczającej odpowiedzi lub wystarczająco krótkiego czasu odpowiedzi, te ramki te dodatkowe ramki po prostu się ze sobą rozmyją, więc jest to jedna z rzeczy, o których myślę, że wiem, że ludzie muszą zrozumieć i wiem, że po stronie PC ludzie mają tendencję do mają całkiem przyzwoite zrozumienie tego tak, ale konsole myślę, że to zazwyczaj jedna z tych specyfikacji, która jest całkowicie zagubiona na nich, ponieważ po prostu pójdą dobrze, jest 60-hercowy telewizor, jest 120 Hertz TV, a potem nie patrzą dalej, ale odpowiedź jest taka kluczowe dla jasności, oczywiście w zależności od tego, czy jesteś PC, czy konsolą Mam na myśli użytkowników konsol PS5, Xbox X i serii S, którzy oczywiście będą chcieli FreeSync, który oferujemy w niektórych naszych modelach Q&ED i większości naszych modelach Q&ED i całym segmencie OLED G-Sync dla użytkowników PC z Nvidia oczywiście będą chcieli wybrać model OLED, który jest tam, gdzie dostajesz Kompatybilność z G-Sync, a to oczywiście zapewni, że uzyskasz płynniejszy wydajność. Uczą się również o zmiennej częstotliwości odświeżania, a także o zmiennej rozdzielczości, gdy niektóre gry muszą to robić, aby nadal działać, więc jak byś powiedział Twój nowy lineup upscaling z AI i z Alpha 11 może pomóc tym gry, o których wiesz, że być może nie są w najwyższej rozdzielczości przez cały czas, wyglądają lepiej jednocześnie zachowując tę szybką reakcję, o której mówiłeś Cóż, mam na myśli, że zawsze będziesz miał trochę kompromisu Oczywiście, jeśli masz procesor działający z maksymalną wydajnością oczywiście wpłynie to na reakcję lub wpłynie na twoje opóźnienie wejściowe ale jest wiele rzeczy, które można zrobić od strony telewizora bez dodawania do input lag w ogóle, więc na przykład możesz oczywiście pozwolić AI uruchomić obraz i fakt, że na przykład Alpha 11 ma chyba to około czterokrotnie wyższy poziom wydajności AI od wydajności AI jego poprzednika i mam na myśli, że jest bardzo szybki, więc nadal może robić dużo skalowania w górę nadal może zrobić wiele ulepszeń obrazu, ale inną rzeczą jest oczywiście, że masz wiele funkcji w całym telewizorze dzięki naszemu optymalizatorowi gier i to jest w zasadzie to, co wiesz dedykowane menu, dedykowany rodzaj konsoli, która pozwala Ci dostosować wszystkie ustawienia które są wyłączne dla gier, więc na przykład możesz przejść do czerni stabilizator i upewnienie się, że dostosujesz go idealnie, abyś miał właściwy ilość szczegółów, odpowiednią ilość klarowności w tych ciemnych obszarach, które mogą w przeciwnym razie zgubić się, mam na myśli tych, którzy mają dostęp do tej funkcjonalności oznacza, że możesz faktycznie znaleźć się w takiej sytuacji, jak jeśli jesteś graczem FPS i masz tendencję do zostać zastrzelonym, gdy wbiegasz w ciemny obszar, ponieważ nie widziałeś faceta Przykucnij w rogu, takie rzeczy naprawdę pomogą i jeśli to zauważysz No wiesz, nie zauważyłem, że zombie tam są, to masz wszystko."

"opcję, aby upewnić się, że uzyskujesz jasność z tego obrazu i jesteś w stanie wykonać oczywiście z dobrą wydajnością HDR i jest to również kolejny klucz wiesz, tak, uzyskanie najlepszej zawartości z konsoli lub komputera i są one jedną z rzeczy, z którymi pracowaliśmy przez ostatnie kilka lat."

"to bycie zsynchronizowanym z HGIG, upewniając się, że wszystkie nasze ekrany obsługują HGIG, więc kiedy konsola wysyła te metadane, jest to faktycznie dostarczając ci obraz zoptymalizowany dla twojego ekranu, a więc jest jest tak wiele, co możesz zrobić, mam na myśli, że jest to temat, który nigdy się nie skończy nie nie nie A jeśli chodzi o HDR, to tak naprawdę widzimy teraz, jak nie tylko producenci sobie z tym radzą i dbają o to, ale także w końcu zarówno twórcy gier, jak i użytkownicy naprawdę chcą, aby HDR wyglądał ładnie i wyglądał jasny i miał większy kontrast, tak i dla każdego, kto szuka nowego TV w tym roku myślę, że moja najlepsza rada, to znaczy mogę mówić o specyfikacji i ja mogę mówić o funkcjach, ale na przykład dzieje się tak wiele z kolorem, tak wiele dzieje się ze zwiększoną jasnością, zwiększonym szczytem jasność jest zwiększona HDR upewniając się, że światła mogą być bardziej zdefiniowane i to jest coś, o czym wiesz, że każdy może o tym mówić, ale naprawdę nie możesz powiedzieć, jak dobry jest, dopóki go nie zobaczysz, więc wiem, że jesteśmy w erze online zakupów, ale jeśli mogę dać każdemu tylko jedną radę, wejdź i zobacz to dla siebie, zwłaszcza OLED-y, nie ma reklamy telewizyjnej ani wideo online który może kiedykolwiek naprawdę odzwierciedlić to, jak wyglądają i jak niesamowicie wyglądają."

"Nie ma to jak zobaczyć to na własne oczy, dobrze Eric, to było naprawdę miłe spotkanie z Tobą i nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, jak linia LG 2024s trafi na rynek.
na rynek, a także oczywiście bardziej futurystyczną ofertę obu firm.
bezprzewodową serię M oraz bezprzewodową i przezroczystą serię T, więc dziękuję Ci za to."

"bardzo za twój czas i do zobaczenia następnym razem dziękuję do zobaczenia jutro uważaj na siebie uważaj na siebie"

Wywiady

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej