Polski
Gamereactor
Videos
The Inquisitor
HQ

All You Need to Know about The Inquisitor (Sponsored)

Oparta na fabule, mroczna gra przygodowa fantasy od The Dust zadebiutuje na PC, PS5 i Xbox Series X/S 8 lutego. Zagłębiamy się w wiele podstawowych cech, które składają się na tę historię osadzoną we wstrząsającej alternatywnej rzeczywistości religijnej.

Audio transcriptions

"Znasz historię Jezusa Chrystusa.
Od jego narodzin i zdobycia sławy, po ukrzyżowanie i odrodzenie, opowieść o tytułowej postaci chrześcijaństwa jest do pewnego stopnia znana nam wszystkim."

"Ale co by było, gdyby rozegrała się inaczej?
Co by było, gdyby Jezus wpadł w furię z powodu tego, jak został potraktowany, uwolnił się z męczarni i rozpętał falę brutalnej zemsty na niewierzących?
Nadchodząca gra przygodowa dark fantasy The Dust, The Inquisitor, ma na celu eksplorację alternatywnej rzeczywistości 1500 lat po szaleństwie i podboju świata przez Jezusa."

"Na podstawie serii książek I, Inquisitor autorstwa Yasek Picara, ta gra obraca się wokół postaci Mortimera Madadina, Inkwizytora, który służy Kościołowi i narzuca wolę Boga.
Narracja nabiera tempa, gdy Mortimer zostaje wysłany do miasta Königstein aby rozwiązać różne sprawy i potępić tych, którzy wykroczyli przeciwko Wszechmogącemu."

"Ale jego obowiązki na tym się nie kończą, ponieważ Mortimer będzie miał za zadanie odkryć prawdę związaną z nadprzyrodzonym złem które próbuje przedostać się do świata żywych z innej, odległej i znacznie mroczniejszej egzystencji.
Z głęboką i bogatą w wiedzę historią w centrum, Inkwizytor daje ci wiele sposobów na dostosowanie doświadczenia i narracji do własnych potrzeb."

"Opisywana jako moralnie skażona nieliniowa opowieść, ta gra zawiera rozgałęziające się wybory fabularne, które mają na celu wystawienie twojej moralności na próbę.
Od ciebie zależy, czy Mortimer jest dobrym i sprawiedliwym stróżem prawa, czy raczej mściwym i apatycznym."

"Którykolwiek kierunek wybierzesz, wpłynie na świat i postacie, które w nim żyją.
Jako Inkwizytor masz do rozwiązania szereg spraw i śledztw, Pył wyposażył Mortimera we wszystkie niezbędne umiejętności i techniki.
aby móc rozwiązać nawet najtrudniejsze i najbardziej skomplikowane zbrodnie i tajemnice."

"Pomiędzy śledzeniem i przesłuchiwaniem podejrzanych, zbieraniem dowodów, a nawet możliwością wejścia do tajemniczego Nieświata aby móc odkryć dobrze strzeżone i głębsze sekrety, Mortimer ma wszystkie zdolności, których może potrzebować, a nawet więcej, by służyć w imię niezbyt prawego Jezusa Chrystusa."

"Inkwizytor to jednak coś więcej niż tylko podążanie za wskazówkami, Mortimer będzie musiał wykazać się umiejętnością krytycznego myślenia aby pokonać różnorodne zagadki występujące w całej grze.
Wiele z nich prowadzi do istotnych wskazówek, które pomogą Ci w dalszym śledztwie, możesz spodziewać się wymagających zagadek w różnych punktach fabuły które będą trzymać cię w napięciu."

"Mówiąc o trzymaniu się na palcach, przekonasz się, że nie każdy cywil jest tak potulny, jak byś chciał, co oznacza, że musisz być przygotowany na wyciągnięcie miecza i pozwolenie, by jego stal przemówiła.
Tutaj Mortimer może badać swoich wrogów, znajdować otwory i celować w słabe punkty a wszystko po to, by użyć brutalnej siły do rozluźnienia języka szczególnie opornego podejrzanego."

"Nie trzeba dodawać, że w The Inquisitor jest wiele powodów do ekscytacji a najlepsze jest to, że możesz doświadczyć tego wszystkiego na własnej skórze już wkrótce, ponieważ The Inquisitor pojawi się na PC, PlayStation 5 oraz konsolach Xbox Series X i S 8 lutego 2024 roku."

"Na co więc czekasz?
Mroczny i szorstki alternatywny świat czeka na Ciebie by stać się świętym sędzią, ławą przysięgłych i katem."

Sponsored

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej