Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Cooler Master GM2711S (Quick Look) - Połączenie szybkości z wysokiej jakości grafiką

Ten monitor do gier firmy Cooler Master został zaprojektowany, aby wypełnić lukę między szybkimi grami, oszałamiającą rozrywką i możliwościami pracy.

Audio transcriptions

"Witam wszystkich i zapraszam na kolejną odsłonę Gamereactor Quick Look.
W ciągu ostatnich kilku dni wzięliśmy pod lupę kilka produktów od Cooler Master i podczas gdy ty możesz znać Cooler Master głównie z ich komponentów, robią coolery, robią obudowy, To głównie w przestrzeni budowania komputerów PC, są dość potężną siłą."

"W ciągu ostatnich kilku lat rozgałęzili się, podobnie jak wiele innych marek i na kilka, powiedzmy, ściśle powiązanych rynków, a jednym z nich są monitory.
To jest GM2711S, więc najwyraźniej nie znaleźli sposobu, aby uczynić nazwę marki interesującą ale to nie znaczy, że ten monitor nie jest interesujący sam w sobie, ponieważ główny rzecz, na którą moim zdaniem powinieneś zwrócić uwagę, gdy próbujesz ustalić, czy ten monitor jest dla Ciebie, jest to, że jest to 400 euro."

"Co nie jest...
To niekoniecznie wyrzucone pieniądze na monitor do gier, ale zdecydowanie należy do mniej intensywnego cenowo poziomu.
A jeśli weźmiesz pod uwagę fakt, że jest to 400 euro, to co dostajesz za swoje jest naprawdę imponujące."

"Więc to jest 27 cali, jak prawdopodobnie możesz powiedzieć.
Całkiem solidnie zbudowany, ale ogólnie dość plastikowa konstrukcja.
Ale znowu, solidna, duża, szeroka podstawa, co prawdopodobnie oznacza, że nie będzie się zbytnio chybotać z całkiem sporą..."

"Dużo przyciągania we wszystkich kierunkach, zarówno na górze, jak i na dole, i możesz to odwrócić w poziomie, co moim zdaniem jest bardzo fajne.
Niewiele osób tego potrzebuje, ale słyszałem przynajmniej o kilku.
widziałem kilka konfiguracji, w których odwracali je, aby pasowały do bardzo specyficznego rodzaju konfiguracji."

"Być może chcą czegoś, co jest bardziej pionowe obok czegoś, co jest bardziej poziome.
Istnieje więc kilka przypadków użycia.
Więc to jest dobre.
Jest to, jak wspomniałem, 27 cali przy 1440p."

"To bardzo dobry monitor.
To bardzo dobry monitor.
To bardzo dobry monitor.
To bardzo dobry monitor.
To bardzo dobry monitor."

"To naprawdę dobry monitor.
Ale wciąż nie jest to najlepszy monitor do gier.
To bardzo dobra rzecz do posiadania.
Dobrze jest to mieć."

"Ale to jest naprawdę dobre.
To naprawdę dobry monitor.
Więc tak, sugerowałbym, żebyś to sprawdził.
To najlepszy monitor na świecie."

"To bardzo dobry monitor.
Ale jak powiedziałem, to bardzo dobry monitor.
To naprawdę dobry monitor.
To naprawdę dobry monitor."

"Co moim zdaniem nadal pozostaje optymalnym sposobem grania w gry na PC i przynajmniej w wielu przypadkach, gdy chcesz uzyskać pół-wysoką liczbę klatek na sekundę.
To jednak działa tylko do 180 Hz.
Więc jeśli ustawisz coś w rodzaju linii bazowej dla 240, cóż, będzie tam jeden problem."

"nie jest czymś, z czego można szydzić. Ale jednocześnie jest tu kilka naprawdę dobrych statystyk na froncie jakości obrazu. Mówimy więc o certyfikacie HDR 400, co oznacza, że prawdopodobnie osiągną szczyt na części panelu do znacznie wyższego poziomu. 95% pokrycie gamy kolorów DCI-P3. Jesteśmy Widzimy, że niektóre droższe panele OLED i IPS osiągają wyższy poziom i osiągają 100% DCI-P3."

"Ale w przypadku większości rzeczy, w tym półprofesjonalnej edycji wideo i zdjęć, będziesz po prostu na 95% DCI-P3. Poza tym otrzymujesz HDMI 2.0, a nie 2.1. Więc jeśli chcesz czegoś, co jest myślącego przyszłościowo, to możesz mieć problem. Ale są dwa z nich.
Jest DisplayPort, który jest świetny. To jest 1.4. Masz USB, kilka USB, oraz 3,5-milimetrowe gniazdo słuchawkowe i 3,5-milimetrowe gniazdo słuchawkowe."

"5-milimetrowe wyjście audio. Więc całkiem standardowe rzeczy, powiedziałbym. Jeśli chcesz HDMI 2.1, byłoby to oczywiście bardziej przyszłościowe posunięcie. Ale z drugiej strony jest to 1440p przy 180 Hz, podczas gdy HDMI 2.1 prawdopodobnie wymagałoby użycia 4K 120 lub nawet 8K. Więc myślę, że sens, szczególnie jeśli szukasz tego przyjaznego dla budżetu miejsca. Więc jeśli jesteś 1440p graczem i szukasz przyjaznego dla budżetu sweet spotu, to będziesz chciał pójść z coś solidnego od znanego producenta, który jest przyzwyczajony do tworzenia komponentów, które są w zasadzie używane do dużego stresu. W takim razie Cooler Master jest prawdopodobnie najlepszym wyborem. I to dobre miejsce, aby zacząć. Dziękuję bardzo za oglądanie. Do zobaczenia w następnym odcinku."

Sprzęty

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej