Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Film Frenzy - Odcinek 1: Yellowstone Dramat i wieczność Avatar

W pierwszym odcinku naszego nowego filmu i serialu telewizyjnego rozmawiamy o najnowszym dramacie Yellowstone i wiadomości, że seria Avatar może być kontynuowana po piątym filmie.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy i witajcie ponownie w naszej drugiej z dwóch nowych serii wideo Dzisiejszy będzie bardziej oparty na filmach. Niedawno zrobiliśmy jeden o grach wideo.
Przyglądamy się bardziej szerszym sferom rozrywki, w szczególności filmom i telewizji."

"Myślę, że sklasyfikujemy je razem, ponieważ w pewnym sensie idą w parze.
Po raz kolejny Alex jest tutaj, ponieważ wiesz, wydaje się, że ostatnio wszystko robimy razem. Tak Witajcie w Filmowym Szaleństwie. Uwaga redaktora Rafa, dodaj Coś, powiedzcie jak to nazwiemy, bo wciąż nie mamy nazwy."

"Tak, wciąż nie mamy nazwy. Byliśmy z tym bardzo proaktywni Nagrywamy je, zanim jeszcze zdecydujemy, jak je nazwiemy.
Mamy coś w rodzaju roboczego pomysłu na to, co zrobimy.
Jest zbyt wiele nazw. Myślę, że jesteśmy zbyt dobrzy w wymyślaniu rzeczy. Tak, zgodziłbym się Zgodziłbym się Ale teraz to będzie interesujące, ponieważ rozpoczniemy ten film dzisiaj lub tę serię wideo dzisiaj przez coś w rodzaju Oślepiając się nawzajem. Taki jest nasz dzisiejszy plan. Oboje wybraliśmy temat, który zamierzamy rzucić tej osobie."

"Pamiętaj, że temat jest aktualny. Nie byle co Nie będziemy rozmawiać o wojnie o niepodległość czy czymś podobnym. To będzie oparte na...
Nieważne. Poczekaj. Czy możemy zacząć od nowa?
Muszę zmienić moje, jeśli mam..."

"Ale nie, tak, będziemy rozmawiać o różnych sprzecznych tematach Nie masz nic przeciwko, jeśli najpierw rzucę ci temat, Alex? Śmiało. Zrób to Mam to, wiesz, muszę poszukać nowego tematu teraz, gdy Wojna Rewolucyjna nie jest na stole Tak..."

"Która to wojna rewolucyjna? Jaka jest twoja ulubiona rewolucja?
Cóż, moja ulubiona Wojna Rewolucyjna to ta, która dzieje się obecnie w Yellowstone. Podrzucę ci to.
Od razu temat taty."

"Kocham Yellowstone, a bardziej niż Yellowstone kocham dramat, który otacza Yellowstone.
Yellowstone, ponieważ wydaje się, że dzieje się to cały czas, wiesz, jeden z największych programów prawdopodobnie ostatniej dekady Powiedziałbym. Tak, jest na szczycie. To coś w rodzaju fandomu na poziomie Gry o Tron Wierzę, że kiedy słyszysz, jak ludzie o tym mówią. To najlepszy serial o tacie, Yellowstone Zawsze myślę, że jesteś całkiem jak, wiesz, ponad swoim czasem Też tak myślałem, a potem obejrzałem to i byłem tak sprzedany. Wiesz, absolutnie uwielbiam ten serial, jest świetny Oglądałem go jednak tylko z moim tatą. Więc to dlatego kojarzy mi się z, wiesz Nie, cóż, to tata mnie w to wciągnął. Więc wiesz, to ma sens, prawda?
Ale tak, Yellowstone jest interesujące, ponieważ działa od tak dawna, dzięki czemu jest, wiesz, bardzo popularne A potem pojawia się ostatni sezon i Kevin Costner wydaje się jakby wypluwał swojego manekina, ponieważ nie jest Kręcony wtedy, kiedy on tego chce."

"Teraz nagle Kevin Costner nie pojawi się w finałowych odcinkach finałowego sezonu Najwyraźniej został z tego wypisany. Chce więcej pieniędzy, chce, żeby serial był kręcony w innym terminie. Mnóstwo sprzecznych plotek na jego temat To wszystko wydarzyło się wieki temu. To był rodzaj piaskowca przez jakiś czas. Pamiętam to. Pamiętam to To był rodzaj zastoju, nic się tak naprawdę nie wydarzyło Najnowsze doniesienia pochodzą z Puck News Który jest rzekomy, że inni członkowie obsady, nie Kevin Costner, ale niektórzy z innych członków obsady, Kelly Riley, Cole Houser Luke Grimes, wszyscy oni chcą, lub są w pewnym sensie naprowadzeni przez Aby sportretować i kontynuować swoje role w tej serii spin-off, która nazywa się serią spin-off, ale jest rodzajem sequela, prawda?
To jak Yellowstone część druga. Yellowstone 2.0. Tak. I są Podobno wracają w tej serii, aby ją połączyć, aby służyć jako rodzaj pomostu między dwiema seriami i Ponieważ wiedzą, jak cenny jest ten serial, chcą dużo pieniędzy, aby się w nim pojawić Mówimy o milionie dolarów za odcinek, prawda?
To nie tak dużo. Czy obsada Przyjaciół nie dostała, wiem, że Przyjaciele są więksi, ponieważ ale oni dostali Myślę, że co najmniej dwa razy więcej. Tak. Tak. Z łatwością. Grey's Anatomy Widziałeś, na czym są ludzie z Grey's Anatomy? Przepraszam Ale jeśli spojrzysz na Grey's Anatomy dla siebie, tak jak nie zrobię tego teraz, ponieważ nie chcę przerywać historii Ale są na szalonych liczbach i wszystkie mają 30-odcinkowe sezony. Tak, i wciąż są jak To setki odcinków, a ludzie wciąż do nich wracają, bo je uwielbiają po prostu zjadają Grey's Anatomy jak chłam, ale wiesz, Yellowstone Maluję człowieka To dziwne, ale podobnie jak Paramount. Oni też są dużą firmą produkcyjną. To nie jest byle jaka firma produkująca telewizję To duża hollywoodzka firma produkcyjna. I tak, oni nie chcą wyrzucać pieniędzy i Myślę, że interesującą rzeczą jest to, że te postacie nie są głównymi bohaterami."

"Ale nie są głównymi bohaterami, a w tym sequelu Yellowstone próbują sprowadzić Matthew McConaugheya Jeszcze nie zaangażował się w rolę, bo nie ma scenariusza. Jestem na poboczu drogi, wiesz?
ponieważ nie ma scenariusza, a on nie chce podpisać się pod czymś, czego tak naprawdę nie ma.
wiedzieć, co to będzie tak, co ma sens, możesz zobaczyć michelle pfeiffer została zauważona jako główna aktorka, a potem masz te inne, a także zasadniczo jest to będzie kosztować dużo pieniędzy, aby zrobić ten sequel, ale jeśli będzie tak popularny jak ten, który jest teraz możesz w pewnym sensie zrozumieć, dlaczego szukają, zrobili też prequel, prawda?
helen mirren i harrison ford były dwie serie prequeli o mój boże jest 1923 i 1883 1883 Resort jest teraz skończony, to jak limitowana seria 1923 dostaje drugie miejsce, które oni jeszcze nie sfilmowali i to jest dziwaczne, to jest to, co zawsze mnie zaskakuje w tych serialach jest to, że taylor sheridan pisze je wszystkie, a także pisze um, myślę, że to burmistrz."

"z kingston kingstown uh jaki jest sylvester stallone jeden um on gra jak gangster albo coś w stylu reno czy coś, nie wiem, po prostu kojarzę go z czymś naprawdę złym, jak filmy akcji jak tak mnie też nie obchodzi ten serial, ale wszyscy mi mówią, że jest bardzo dobry."

"taylor sheridan imię dzwoni, kiedy zobaczysz twarz taylora sheridana, będziesz wiedział, kim on jest Pisze je wszystkie i słyszałem o nim historie, jak o mój Boże, wiem, że tak.
Wygląda jak Amerykanin, jeśli włożysz go do jakiegoś generatora ai, a on się wyłączy.
do domku w lesie i będzie pisał przez tydzień i wracał."

"z całym sezonem na serio, tak, on po prostu najwyraźniej nie ma pokoju.
do którego wchodzi i idzie A co, jeśli ma chatkę na odludziu, do której po prostu idzie i idzie?
i pisze rzeczy, to dzikie, tulsa king to sylvester stallone show, tak przy okazji, najwyraźniej Pisze też, że uwielbia swoje męskie seriale, tak, uwielbia, i gra też w "Yellowstone"."

"jako jeden z kowbojów lub nie kowbojów, gra trenera koni i pracowników rancza.
Tak, jest w tej scenie, robi te wszystkie różne rzeczy i nie wiem jak on to znajduje.
czas na robienie tego wszystkiego, ale najwyraźniej nie znajduje czasu na robienie tego wszystkiego, ponieważ w przeciwnym razie skrypty zostały stworzone po to, żebyś mógł dostać się do produkcji, więc jeśli będzie potrzebował, wiesz, przerwy od to wszystko taylor możemy mieć cię na spotkaniu możemy mieć taylora w gościach specjalnych potrzebujemy ich wiesz, że ben uwielbia twoją pracę, ja też, mam jeszcze kilka ciekawostek o taylor sheridan."

"Właściwie to taylor sheridan ma wpisane w serial ranczo, które nazywa się jak szóstki lub coś w tym stylu, tak, to ogromne ranczo w Teksasie, jak jedno z drugich w całym stanie i kupił je za pieniądze z Yellowstone, kupił całe ranczo.
to jest jak ogromna rzecz, której jest właścicielem, zawarł umowę z paramount, tak jak ja, wiesz, napiszę."

"Ci wszystkie te rzeczy, jeśli dasz mi ten napływ gotówki, a on wykorzystał gotówkę, którą mu dali, aby kupić to ranczo, które chyliło się ku upadkowi, więc nadal pracował pod przymusem na rzecz paramount w zasadzie dlatego, że powiedział, że daj mi gałąź, a dam ci wszystko, co chcesz.
to fascynujące, mówię ci, mówię ci, zawsze nienawidzę plotek, ale rozumiem dlaczego."

"ludzie lubią plotki, kiedy śledzisz takie rzeczy, jak to, że to zaskakujące, że rzeczy, które dzieją się za kulisami tego programu, jakbyś nie uwierzył, to jest niezwykłe w rodzaju rzeczy, które o tym wychodzą i jestem naprawdę zainteresowany, aby zobaczyć, co to się dzieje do tego, ponieważ um, w którym sezonie są teraz, myślę, że to pięć lub sześć, jak sądzę Chcę powiedzieć, że to szósty, ale dziwne jest to, że pierwsza połowa tego sezonu to zadebiutowała pod koniec 2022 roku i czekamy tylko, aż nakręcą ostatnią połowę."

"która ma pojawić się w listopadzie, ale nie wiem, czy w ogóle zaczęli kręcić.
ale mój tata był zdruzgotany, kiedy powiedziałem mu, że tak, tak, bo on też ma na imię Kevin.
dox mój tata, ale wiesz, że połączenie między Kevinem Kosnerem a Kevinem, uh, moim tatą, ty wiesz, że to jest naprawdę ścisłe, to jest naprawdę ścisłe, więc wiesz, to jest jak utrata członka rodziny Rozumiem to, całkowicie to rozumiem, czułem to samo, tak, ale nie, to interesujące, że i um Naprawdę nie wiem, o co chodzi z tym tematem Yellowstone, myślę, że po prostu dostałem i po prostu zacząłem mówić o Yellowstone, ale przepraszam za dramatyzm, ale po prostu nie możesz ale to trwa, saga trwa i będzie kontynuowana również w przyszłości, a tam będzie więcej informacji na ten temat i nie zdziwiłbym się, gdyby Matthew Mcconaughey tego nie zrobił."

"ostatecznie dołączy do serii, cóż, robi tę inną grę, robi tę grę wideo, czyż nie?
Co to za gra wideo, którą robi, jest zbyt zajęty?
nie może tego zrobić, nie pamiętam nazwy gry, którą robi, to nie jest gra, której byś się spodziewał.
Nie, to jakaś dziwna rzecz sci-fi, prawda? Tak, to rzecz sci-fi, on jest jak twój mentorem czy cokolwiek, to jest jak rzecz z Mass Effect, tak, wygoogluj to, znajdziesz to."

"wszystko w lokalnym regionie rektora gier, znajdziesz wszystko, chociaż znasz nazwę gry wcześniej idziesz i wyszukujesz ją, ponieważ tak, my matthew mcconaughey to właśnie umieściliśmy w tytułach wszystkich nasze gry są o matthew mcconaughey nie tylko znajdziesz informacje o tej grze, ale dowiesz się więcej o dramacie Yellowstone, więc dowiesz się więcej o matthew mcconaughey też tak dokładnie tak może jakiś true detective ale w każdym razie ruszajmy się od Yellowstone, ponieważ rozmawiamy o tym od 10 minut, wierzcie lub nie, więc Tak, ponieważ jest mnóstwo dramatu i to było naprawdę interesujące, czuję się świetnie."

"to nie jest dobra reklama dla oglądania serialu, ponieważ nie sprawia, że chcę go oglądać.
serial teraz, ponieważ wiem, że dramat w tym nie dorówna prawdziwemu życiu.
Zdecydowanie będzie, nie jestem, jeśli go nie widziałeś.
Tak, nie jesteśmy sponsorowani, jeśli nie widziałeś yellowstone, idź i obejrzyj yellowstone, to jest Fantastyczne, chociaż powiem, że jeśli jesteś kolesiem, idź i obejrzyj Yellowstone, bo nie sądzę."

"trafia w tę samą grupę demograficzną dla kobiet, to nie jest kobieca widownia, tak, jest tam kobieta.
jest i jest świetną postacią, jest Kelly Riley jest fantastyczna, jest prawie gwiazdą serial, ale myślę, że jest bardziej dostosowany do facetów, to znaczy jest o ranczowaniu, tak, jeśli ja Spójrz na Taylora Sheridana, jeśli możemy uzyskać jego wizerunek tylko na ułamek sekundy."

"po prostu wiesz, żeby ludzie mogli mogą zrozumieć, że jest kolesiem, jak gdybym podszedł do tego gościa i zamówił, jak nie wiem margaritę zamiast piwa, myślę, że uderzyłby mnie, jakby to był koleś, o którym mówimy.
mniej więcej w tym miejscu znajduje się cały Yellowstone z 1883 roku, który jest jednym z prequeli."

"piosenkarz country um para um um nie pamiętam ich nazwisk ale to jest dwóch piosenkarzy country, którzy są naprawdę dobrze znani i grają główne role, więc wiesz, że to bardzo amerykańskie środkowo-zachodni rodzaj show, serialu i franczyzy, która będzie kontynuowana w ten sposób, ale w każdym razie przejdźmy do twojej rzeczy um mówienie o yellowstone wystarczająco długo teraz mówienie o Twórcy, którzy prawdopodobnie sprzedali swoje dusze firmie Jamesa Camerona, nie zamierzają tego robić."

"skończyć po avatarze 5 james cameron nigdy nie odpocznie james cameron prawdopodobnie pracuje nad technologią, żeby można go było wgrać do persony navi, czy to fursona, liczysz?
bo to nie są futrzaki, nie, przypuszczam, że nie, mają skórę, której nie wiem, nie dotykałem.
jednego, więc nie mogę twierdzić, że wiem, ale w każdym razie ten człowiek nie przestaje um, myśli, że jest ma pomysły na avatara szóstego, szóstego i siódmego uh cameron rozmawiał z colliderem i powiedział napisał wszystko do piątego, zrobił to, zrobił to wszystko, myślę, że możesz nawet znajdź szczegóły fabuły dla pięciu, które lubię do tej pory, nie sądzę, żeby to zrobił, zrobił to, że jest Nie polecałbym tego, ponieważ myślę, że właśnie je znalazłem, myślę, że na różnorodności lub nie polecałbym tego, ponieważ jestem pewien, że zawierają spoilery."

"one również mogą ulec zmianie, ale to tak, jakby mówiło ci, kto przeżyje coś w rodzaju więc nie będę się w to tutaj zagłębiał, ale w każdym razie ma pomysły, ale myśli, że będzie miał przekazać pałeczkę, ponieważ avatar 5 jest zaplanowany na 2031 rok, prawdopodobnie nie wyjdzie, to prawdopodobnie będzie znacznie później, ale w tym momencie żeby być uczciwym, w tym momencie będzie miał tylko 76 lat, co mówię jak tylko, jakby nie było, jest dość stary, ale w tym momencie mógł już wystrzelić pozostałe dwa, ponieważ są one kręcą teraz avatara 4 i robią postprodukcję do trójki, więc Myślę, że kręcili je wszystkie przez jakieś sześć lat, prawda, po prostu to robili kolejno, ponieważ nie chcą, żeby się starzeli, nie chcą, żeby dzieci, które teraz w nim są od części drugiej, żeby za bardzo się zestarzały, ale tak, myślę, że robią to przez jakieś sześć lat Tak, będzie, a potem, jeśli będzie chciał zrobić sześć i siedem, jak martin scorsese ma 80 lat."

"ma 81 lat w tej chwili ma 81 lat wszystkiego najlepszego z okazji urodzin marty um tak dobrze ile awatarów chcesz mieć Widzisz, będę szczery, kiedy usłyszałem, że w wiadomościach było, że ma pomysły na sześć i siedem.
byłem trochę rozczarowany, ponieważ nie wyglądam na reklamę franczyzy wartej miliardy dolarów.
to franczyza warta wiele miliardów dolarów, a Disney nigdy nie pozwoli jej umrzeć i wiemy o tym."

"ale chciałbym, żeby nie robili tego, co zrobili z Gwiezdnymi Wojnami i po prostu robili to tak, jak w Gwiezdnych Wojnach.
powtarzaj jedną historię w nieskończoność, ponieważ wtedy staje się po prostu, że masz do czynienia z tą rzeczą fomo, która Marvel ma teraz do czynienia, co jest niemożliwe do złamania, musisz oglądać około 40 różnych projekty, aby nadążyć za dzisiejszą historią, a do tego dochodzi fakt, że że aby utrzymać to interesujące, muszą stale przywracać postacie i cameo oraz wszystkie te różne rzeczy, to nigdy nie działa, to jest to, co myślą, że mogą po prostu zrobić filmy i ludzie chcieliby je oglądać, ale mogliby, ale ja po prostu nie sądzę, że awatary w tej pozycji to bardzo wyjątkowa i nowa franczyza, prawda, to tak, jakby to było 10 lat, ale są dwa filmy, więc nie możesz dokładnie powiedzieć, że to wiesz, że nie możesz dokładnie spójrz na avatara, jest młody, tak, ponieważ nie był nawet franczyzą do 2022 roku, technicznie rzecz biorąc, prawda Tak, jakby zrobili grę wideo opartą na filmie, a potem, ale wtedy możesz nazwać nie możesz nazwać Over the Hedge franczyzą, kiedy ma dokładnie ten sam smakołyk lub nie dokładnie dokładnie i właśnie o to chodzi, że myślę, że awatary w tym naprawdę wyjątkowym miejscu gdzie może spojrzeć na szerszy rodzaj sytuacji, w którą wpadają filmy i inne rzeczy, i może w pewnym sensie podążać własną ścieżką, patrząc na błędy innych ludzi, tak, wiesz, cudo radził sobie świetnie przez 26 27 filmów, które pozostały 13 lub cokolwiek, ilekolwiek cholernych filmów było od czasu endgame i projektów, ponieważ przypuszczam, że musisz również uwzględnić seriale telewizyjne um, żaden z nich nie był tak dobry, nie, mieli jak spider-man, a potem nawet wtedy, jeśli spróbujesz i obejrzysz jak teraz nie ma drogi do domu, to było dobre jak serwis dla fanów w tamtym czasie, tak, ale oglądasz to nie jest tak naprawdę świetny film, z którym bym się kłócił i powiedziałbym, że w dużej mierze żaden z Tomów nie jest dobry."

"holland filmy o spider-manie były tak świetne w samodzielnych filmach, bardzo podobał mi się Homecoming.
naprawdę lubię pierwszy, ponieważ myślę, że Michael Keaton jest w nim naprawdę dobry, tak jak on jest jak naprawdę groźny i jak tom holland też bardzo podobny do dzieciaka spider-mana, którego możesz polubić jako tego, którego tak naprawdę wcześniej nie widzieliśmy ponieważ Andrew Garfield jest jak myślę, że miał 28 lat, kiedy go obsadzili, więc mimo że jest miał być w liceum, to wypada jak dorosły, a toby mcguire jego spider-man to dorosły, jakby był w college'u, a na początku pierwszego filmu jest w liceum ale toby mcguire wyglądał jak 40-latek przez jakieś 20 lat, tak, to znaczy toby mcguire ty wiem, że wolałbym raczej to, niż skończyć wyglądając jak 60-latek w wieku 40 lat."

"wolałbym wziąć pigułkę toby'ego mcguire'a, wiesz, wyglądać na 40 od teraz do 40, ale potem nadal wyglądać na 40, kiedy mam 78 lat i robię avatara 8 dla Jamesa Camerona, wiesz, to jest dobre.
punkt ponieważ sam worthington wyglądał na ten sam wiek dla mężczyzny nie wiem sam on jest taki zabawny Człowieku, lubię, jeśli jest coś, w co wchodzę, jakby nie było."

"Naprawdę masz ciekawostki o Samie Worthingtonie, tak jak masz ciekawostki o Yellowstone, ale po prostu myślę, że on jest taki jak wyjątkowo interesująca osoba, bo jak jesteś gwiazdą największego filmu w historii?
i nie masz nic więcej, tak, oprócz tego, że poszedł do tytanów, tak, poszedł przeszedł przez tę fazę po debiucie avatara, kiedy był we wszystkim, jak był w terminatorze um i wszystkie były do bani, tak, wszystkie były do bani i od tego czasu zrobił uh, co zrobił?
film na netflixie kevin hart tak i zrobił też kilka australijskich rzeczy, jak sądzę Niektóre dramaty, ponieważ jest w Australii, prawda, był w Nowej Zelandii czy coś takiego, ale nie sądzę, żeby był fenomenalnym aktorem, szczerze mówiąc, myślę, że jest w porządku, jest bardzo coś w rodzaju wyciętego z kartonu bohatera akcji z lat 80-tych, którego widziałbyś cały czas, gdyby był w latach 80. byłby jedną z największych gwiazd filmowych tamtych czasów, jakby wyszedł Avatar w tej erze, a potem mógł z niej wyskoczyć, prawdopodobnie dlatego James Cameron tak bardzo go lubi."

"Myślę, że wielu ludzi, którzy je oglądają, żałuje, że to nie był film akcji.
trochę głębiej, chciałbym, żeby to było trochę tam, więc co idziesz i to jest jak brak niebieskich ludzi bang bang the shit you know the machines go boom the world is dying it's bad these people are bad ci ludzie są dobrzy to jest naprawdę proste, naprawdę jasne, ten facet wraca do życia, to jest coś, czego już nigdy nie zobaczysz w filmach, kiedy ktoś jest martwy, pokazany jako martwy."

"martwy, a jednak w avatarze są jak spoilery do avatar way war, ale pokazali ci jak obrazek prasowy w każdym razie quaritch zostaje sklonowany i powraca jako zły awatar i to jest jak to jest taka filmowa podróż w lata 80, ponieważ myślę, że Cameron wciąż tkwi w tamtej erze, ale ludzie kochają To dlatego avatar dostaje tyle rzeczy, ponieważ jest również najbardziej imponujący wizualnie."

"rzecz, którą prawdopodobnie możesz zobaczyć w kinie, z wyjątkiem dune 2, tak, której chciałbym, żeby była dune 2 fabuła, to znaczy zgaduję, że fabuła jest taka, że wychodzi za miesiąc, powinna być już wydana myślisz, że to dziwne, że awatary jest popularny, ale diuna nie, ponieważ diuna ma motywy awatara, awatar awatara ma jak Podobnie jak w przypadku Diuny, musisz kopać w prawo, aby uzyskać motywy, ponieważ jest wielu ludzi, którzy lubisz nie lubić wydmy, ponieważ myślą, że och, Timothy Chalamet jest tylko białym zbawicielem, który przedstawia wszystko ludzie z Arrakis jak wiesz, um, prawdziwe życie, rodzaj bliskowschodniej kultury arabskiej i potem pojawia się Timothy Chalamet jako biały zbawiciel, to jest to, co książka krytykuje więc wykonałeś połowę pracy Wiesz, w zasadzie książka jest całkiem mądra, ale jednocześnie myślę, że Diuna to dużo bardziej jakbym ostatnio czytał książki, jak te przeszłe, jak nawet te, które zamierzają zrobić filmy, tak jak przeczytałem pierwszą książkę, kiedy wyszedł pierwszy film i ja przeglądałem inne i są tam takie rzeczy, jak jakiś facet zamienia się w wielkiego robaka a on jest jak pół robak i musi jak flopować po całym miejscu i tam jest jak i Myślisz, że to porównanie avatara i dune jest takie, że avatar i dune to to samo?
avatar jest naprawdę ładny, podczas gdy dune jest jak dune jest jak warhammer 40k przed warhammerem 40k i to jest tak, jakby nie było tak ekstremalne i to jest jak krew i flaki i gore i bycie tak ponury i derrick i ostry, ale wciąż jest całkiem jak wersja sci-fi twojego taty."

"ponieważ wszystko jest przemyślane tak, jakby działało, podczas gdy jak avatar specjalny skała, dla której chcą zniszczyć drzewo w pierwszym filmie, nazywa się unobtainium, tak Więc wiesz, są twoje rzeczy, czy przyprawa jest jak specjalna substancja?
w Diunie jest naprawdę przemyślana, naprawdę warta zagłębiania się w nią, tak jak sprawia, że ludzie żyją dłużej, to jak mogą podróżować w kosmosie jest najcenniejszą rzeczą na świecie dlaczego unobtainium jest tak cenne w avatarze pieniądze zarabiają pieniądze to specjalny metal chłopaki my musimy zabijać niebieskich ludzi, dlatego myślę, że avatar jest po prostu bardzo lekkostrawny."

"uwielbiam go za to i naprawdę lubię nie wiem nie wiem nie wiem nie wiem nie wiem nie wiem i i i i nie mogę zrozumieć, że ktoś nienawidzi avatara, chyba że po prostu lubisz i nie wiem, masz jak fobię na punkcie niebieskich ludzi czy coś, tak, zgodziłbym się, zgodziłbym się i to fascynująca rzecz i uh to całkiem interesujące, że wybraliśmy prawdopodobnie największą franczyzę filmową i prawdopodobnie jedna z największych franczyz telewizyjnych, która zderzy się w tym pierwszym odcinku Working Title TV, uh, working tytułowa seria wideo pierwszy odcinek filmowego szaleństwa tak tam idziemy tytuł tam um ale tak nie będziemy um wrócimy z tym najprawdopodobniej w następnym odcinku unobtainium, więc dzięki za oglądanie co tydzień, tak jak zrobiliśmy to z gamingowym innego dnia, więc spodziewaj się zobaczyć więcej ode mnie i Alexa wkrótce, chyba że nie chcesz, chyba że nie chcesz, odejdziemy na zawsze, tak, ale uh tak wrócimy również z kolejnym odcinkiem gry, który również pokażemy, aby uzyskać więcej informacji ogólnych rodzaj bzdur takich jak ta, wiesz, po prostu rozmawiamy tak i dowiemy się, co jest ulubionym Benem historyczna rewolucja to tak, zachowamy to na następny odcinek, bądźcie czujni, ale tak, to jest to."

"to był ten program, wrócimy wkrótce, więc do tego czasu dziękuję za oglądanie Ty"

Wywiady

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej