Polski
Gamereactor
Videos
Skull and Bones
HQ

Skull and Bones - Recenzja wideo

Dzielimy się kilkoma przemyśleniami na temat czasu spędzonego z pirackim tytułem akcji dla wielu graczy firmy Ubisoft.

Audio transcriptions

"Skull & Bones naprawdę nas zaskoczyło. Naprawdę nie wiązaliśmy z nim wielkich nadziei grę, ale to z powodu burzliwej historii. Dekada rozwoju i całkowity restart nie wzbudza zbytniego zaufania, ale ta gra, którą Ubisoft posiada jest zaskakująco spójna. To rozległa i rozbudowana piracka gra akcji dla wielu graczy."

"doświadczenie, w którym możesz spełnić swoje marzenia o zostaniu niesławnym awanturnikiem, i pod wieloma względami robi to dobrze. Jednakże, Skull & Bones jest również grą z metaforycznym zacięciem.
ponieważ nie tego powinniśmy oczekiwać od gry w pełnej cenie. To gra, która jest zasadniczo tylko szkieletem bez ciała, które ożywia coś."

"Być może beta zsunęła opaskę na oczy wielu ludzi. Jasne, ta beta ujawniła kilka pęknięć w pancerzu kadłuba Skull & Bones, ale zaprezentowała również ogromną ilość zawartości do przeżucia, bez wątpienia pozostawiając wielu z założeniem, że pełna gra będzie dużo, dużo więcej. Ale tak nie jest. To, co zobaczysz i czego doświadczysz na początku kilka godzin Skull & Bones jest tym, co otrzymujesz przez resztę doświadczenia. Musisz nauczyć się przełykać niekończące się powtarzalne kontrakty, a wszystko to w celu zdobycia zasobów do uczynić twój statek lepszym i w imię zdobycia niesławy, która zasadniczo podnosi twoją pozycję na Oceanie Indyjskim. Do tego dochodzi minimalna ilość narracji."

"która została zaprezentowana w wersji beta, staje się jeszcze większym problemem w miarę postępów w grze, ostatecznie osiągając punkt, w którym nie sądzimy, że możesz nawet powiedzieć, że Skull & Bones ma fabułę. Jest tak słabo zaimplementowany i nieskuteczny w prezentowaniu informacji fabularnych i przekonujących postaci, które powinieneś znać od samego początku, że nie znajdziesz niczego wartościowego pod tym względem."

"Przejdźmy dalej.
Przejdźmy na chwilę do bardziej pozytywnego punktu, czyli rozgrywki na statku. Nie jest ona realistyczna, ale nie jest też tak zręcznościowa, że bardziej przypomina tytuł o walce statków kosmicznych.
Pasuje do tego rodzaju dziwnego zawieszenia, w którym statki są zasadniczo powolne i ciężkie do kontrolowania, ale jednocześnie możesz rzucać statkiem i strzelać kulami armatnimi bez prawie żadnych ograniczeń. Wszystko to składa się na system, który jest wystarczająco realistyczny, by go rozwinąć wciągający, ale na tyle swobodny, że możesz spędzić wiele godzin na otwartych falach i w strategicznej walce."

"Rozgrywka na pancerniku.
Rozgrywka pancernika.
Rozgrywka pancernika.
Rozgrywka pancernika.
Rozgrywka pancernika."

"Rozgrywka pancernika.
Rozgrywka pancernika.
Rozgrywka na pancerniku.
Rozgrywka pancernika.
Rozgrywka pancernika."

"Rozgrywka pancernika.
Rozgrywka pancernika.
Rozgrywka pancernika.
Rozgrywka pancernika.
Rozgrywka pancernika."

"Rozgrywka pancernika.
Rozgrywka pancernika.
Rozgrywka na pancerniku.
Rozgrywka pancernika.
Rozgrywka pancernika."

"Rozgrywka pancernika.
Rozgrywka pancernika.
Rozgrywka pancernika.
Rozgrywka pancernika.
Rozgrywka pancernika."

"Rozgrywka pancernika.
Rozgrywka pancernika.
Rozgrywka pancernika.
Rozgrywka pancernika.
Rozgrywka pancernika."

"Rozgrywka pancernika.
Rozgrywka pancernika.
To wszystko dałoby się lepiej wyjaśnić, gdyby Skull & Bones miało działający i przydatny system samouczków, ale tak nie jest. W rzeczywistości gra jest tak kiepska w wyjaśnianiu samej siebie, że w żadnym momencie nie informuje o tym."

"że wiatr faktycznie wpływa na to, jak porusza się twój statek, ani też jak lepiej wykorzystać wiatr.
wiatr, aby skuteczniej poruszać się po świecie. Mówiąc o świecie, Ubisoft powraca do swojego starych sztuczek w Skull & Bones. Jak widzieliśmy już wcześniej w Assassin's Creed, Far Cry i różnych innych grach.
franczyzach, tutaj otrzymujemy świat, który jest duży, ale nudny. Masz swobodę eksplorowania go tak, jak chcesz."

"uznasz za stosowne, ale prawdę mówiąc, nie ma tam zbyt wiele wartego odwiedzenia. Chyba że znajdziesz rudę górniczą złóż, ścinania drzew, zbierania owoców, interakcji z mieszkańcami wioski, napadania na wraki statków.
lub dokowanie w porcie w jakikolwiek interesujący sposób. Doki są jednak jedyną częścią gry na pieszo, są najgorszymi częściami Skull & Bones. Kiedy twój but jest na ziemi, zostajesz wypuszczony w która w rzeczywistości jest po prostu tym samym sprzedawcą w różnych miejscach."

"Elementy gry wieloosobowej Do tego dochodzą elementy rozgrywki wieloosobowej. Skull & Bones jest zasadniczo grywalne solo, ale lepsze zasoby i najbardziej wymagające aktywności, które nagradzają najlepsze łupy, wymagają sojuszników do pokonania. Może to być walka z ogromnymi potworami morskimi, plądrowanie zagrażające forty, zatapianie niesławnych pirackich władców, branie udziału w globalnych wydarzeniach, a nawet mapy skarbów."

"które zawierają elementy PvP. Za każdym razem, gdy się ich podejmiesz, będziesz potrzebować przyjaciół lub w przeciwnym razie są one prawie niemożliwe do ukończenia, chyba że spędziłeś godziny i godzinami i godzinami i godzinami i godzinami i godzinami i godzinami i godzinami i godzinami i godzinami i godzinami budowanie i projektowanie statków na znacznie wyższym poziomie. To jedne z najfajniejszych zajęć, ale są bezlitosne i nie zdziwilibyśmy się, gdyby większość graczy całkowicie ich unikała, Zwłaszcza, że gra wykonuje okropną robotę, wyjaśniając prawie każdy ze swoich trybów wieloosobowych."

"elementów. Problemem są nie tylko ewidentnie źle zaimplementowane systemy, Skull & Bones nieustannie zasypuje cię powiadomieniami i ostrzeżeniami, których nigdy nie wyjaśnia, i które wyskakują, gdy tylko się pojawią.
bezlitośnie, zasłaniając przy tym połowę HUD-a i ekranu. Jest mnóstwo błędów i dziwnych rzeczy.
które nękają to doświadczenie, ale Skull & Bones jest jednym z nich. Skull & Bones jest jedną z najpopularniejszych gier, w tym niepoprawnie śledzone zadania, wyskakujące tekstury, dialogi opcje dialogowe nigdy się nie pojawiają, a zadania również się nie kończą, z których wiele wymaga wyjścia do gry."

"menu głównego gry. Nie wspominając już o zawieszaniu się gry. Ale nawet te problemy są niewielkie w porównaniu do największej wady Skull & Bones. Zawiera ona zdecydowanie za mało zawartości, aby można ją było sklasyfikować jako grę za 70 funtów. Biorąc pod uwagę, że jest wiele mikrotransakcji możliwości, sam ograniczony wachlarz zawartości jest szokujący. Połowa mapy, jest niedostępna, a gdy wpłyniesz w zachmurzony obszar, gra zmusi cię do zawrócenia."

"Jest tylko około 7 do 8 statków do zbudowania, a broń jest prawie taka sama, tylko z nieco inną estetyką wizualną i przypisanymi statystykami. Doświadczony konsument bez wątpienia będzie postrzegał tę grę jako coś, co powinno być wycenione na połowę jej obecnej ceny detalicznej.
ceny detalicznej. Jeśli masz ochotę lub ciekawość, aby kupić Skull & Bones, sugerujemy albo poczekać aż jego cena spadnie, lub dodanie go do bardziej dostępnej usługi subskrypcji innej niż Ubisoft Plus, lub aby dodano więcej zawartości w ramach projektu na żywo. Albo jeszcze lepiej, po prostu wskocz z powrotem do Sea of Thieves. Piracka przygoda Rare jest teraz o wiele bardziej kompletna, z bardziej wciągającą rozgrywką, fabułą i eksploracją, a ta gra została zapowiedziana po tym, jak Skull & Bones zostało pierwotnie zapowiedziane i wciąż miało premierę prawie 6 lat temu. Bez wątpienia, Rare wciąż jest niekwestionowanym najbardziej niesławnym piratem na cyfrowych wodach."

"Dzięki za oglądanie i do zobaczenia następnym razem."

Recenzje

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej