LIVE
HQ
logo hd live | Harold Halibut
See in hd icon

Chat

X
   😁 😂 😃 😄 😅 😆 😇 😈 😉 😊 😋 😌 😍 😏 😐 😑 😒 😓 😔 😕 😖 😗 😘 😙 😚 😛 😜 😝 😞 😟 😠 😡 😢 😣 😤 😥 😦 😧 😨 😩 😪 😫 😬 😭 😮 😯 😰 😱 😲 😳 😴 😵 😶 😷 😸 😹 😺 😻 😼 😽 😾 😿 🙀 🙁 🙂 🙃 🙄
   Polski
   Gamereactor
   Videos
   Final Fantasy VII: Rebirth
   HQ

   Final Fantasy VII: Rebirth - Recenzja wideo

   Dzielimy się naszymi przemyśleniami na temat drugiej części ogromnego remake'u kultowego JRPG Square Enix, który zawiera teraz kilka nowych elementów rozgrywki, które odróżniają go od poprzednika z 2020 roku.

   Audio transcriptions

   "Remake'i są nowym złotem branży gier, a przynajmniej tak to wygląda w dzisiejszych czasach.
   praktycznie każdy duży wydawca spogląda na największe hity z przeszłości, aby je dopracować i dać im nowe życie. Nie jesteśmy odporni na ten rodzaj nostalgicznej przynęty, ale niekończący się strumień remake'ów, które zadowalają się jedynie aktualizacją oprawy wizualnej, również sprawia, że jesteśmy nieco znużeni. Być może właśnie dlatego zakończenie pierwszej części trylogii remake'ów Final Fantasy 7 był tak odurzający. Już ze swoim dzikim rozszerzeniem świata pierwszej gry i współczesną aktualizacją rozgrywki, był to prawdopodobnie najbardziej ambitny remake gry do tej pory, ale zakończenie poszło o krok dalej, wyrzucając całą narrację oryginalnej gry do kosza."

   "w powietrze i pozwalając, by wszystko było możliwe. Teraz nadeszła druga odsłona, i na szczęście nadal posiada wszystkie wyżej wymienione cechy. Final Fantasy 7 Rebirth to, krótko mówiąc, doskonały sequel i niezbędny tytuł dla wszystkich tych, którzy dorastali z klasykiem z 1997 roku, a także tych z was, którzy wskoczyli na chocobo w 2020 roku."

   "Jeśli grałeś w Remake, a powinieneś przed zanurzeniem się w Rebirth, najprawdopodobniej będziesz wiesz, czego się spodziewać. Duży, kolorowy, zorientowany na akcję JRPG z wielkim sercem.
   Sam świat jest jednak wyraźnie inny pod względem projektu, z częstymi dużymi otwartymi obszarami zastępującymi głównie wąskie korytarze i ulice z Remake'a. Jednakże, otwarte obszary są mieszane. Z jednej strony, są one wierne oryginałowi."

   "Overworld, i wspaniale jest dać się ponieść graficznie oszałamiającym wersjom znanych obszarów. Nie da się jednak ukryć, że aktywności, którymi Square Enix posypało na całym świecie są nieco ogólne. Mówimy o wieżach, które się aktywują, bitwach przeciwko szczególnie trudnymi przeciwnikami i poszukiwaniem skarbów na grzbiecie chocobo. Square Enix powinno jednak pochwalić za powiązanie aktywności z kilkoma innymi systemami gry. Poprzez ukończenie aktywności, poziom twojej drużyny wzrasta, dając ci dostęp do lepszych ulepszeń w drzewku umiejętności gry, a szukając świątyń, możesz dostać się na szczyt gry. Nie możesz jednak dostać się na sam szczyt gry, i szukając świątyń, nie możesz dostać się na szczyt gry. Jednak nie możesz dostać się na szczyt gry. Jednakże, a szukając świątyń poświęconych wezwaniom w grze, możesz sprawić, że bitwy z nimi będą bardziej łatwiejsze do opanowania. Bardziej otwarty świat jest wygraną dla gry, ponieważ kontekstualizuje epicką podróż wokół której zbudowana jest ta część trylogii. Po prostu jesteś bardziej zanurzony w przygodzie i podróż, gdy odsłaniają się otwarte przestrzenie, którym towarzyszą klasyczne motyw Overworld. Pomaga również to, że świat, z czysto graficznej perspektywy, imponuje otwartymi równinami, wysokimi szczytami, bujnymi dżunglami i szczegółowymi miastami."

   "Ten ostatni jest jednym z najważniejszych elementów gry, ponieważ jako fan oryginalnej gry, niesamowicie jest zobaczyć, jak Square Enix wzięło małe miasteczka na kilka ekranów i w skomplikowane, tętniące życiem miejsca. Fabuła może trochę ucierpieć z powodu bycia środkową częścią gry.
   rozdziału, ale reżyserce Naomi Hamaguchi i reszcie ekipy wciąż udaje się dostarczyć grę z początkiem i zakończeniem, które ma sens. Poza tym, jak wszyscy wiemy, to podróż jest najważniejsza."

   "a nie miejsce docelowe, i to właśnie w podróży Final Fantasy 7 Rebirth przoduje.
   Dialogi mogą być zbyt dosadne, a gra aktorska jest bardzo zróżnicowana, ale to część uroku, a dla nas zarówno głęboko głupie momenty, takie jak ubrany Red XIII jako człowiek, jak i te głęboko poważne, jak konfrontacja Barreta z jego przeszłością, trafiają w sedno."

   "częściej niż chybiły. Znaczna część twojej drogi przez świat jest nadal wybrukowana przez ostrzem przerośniętego miecza, ale w porównaniu do Remake'a, Square Enix poświęciło znacznie więcej uwagi na zróżnicowanie doświadczenia. Podróż odbywa się na lądzie i wodzie, i w powietrzu, a na lądzie samochody, segwaye i oczywiście chocobos zapewniają, że nie musisz pokonywać ogromnych odległości na piechotę. Zwłaszcza te ostatnie cieszą się dużą popularnością, a każdy region ma własne specjalne chocobo z unikalnymi umiejętnościami, takimi jak wspinanie się po ścianach lub szybowanie z dużych wysokości."

   "Square Enix robi również świetny użytek z dużych grup postaci, dedykując niektórym sekcje konkretnym postaciom. Każdy z nich posiada unikalną umiejętność, która zmienia nieco rozgrywkę i tworzy bardzo potrzebną dynamikę i różnorodność od mniej niż ekscytującego sposobu przemierzania Cloud.
   Jednak pomimo większej różnorodności, największym problemem Final Fantasy VII Rebirth jest Podobnie jak w przypadku remake'ów, czasami słabe wyczucie tempa. Jest rzeczą oczywistą, że z trzema grach, z których każda jest prawie tak długa jak oryginalna gra, nowe wymiany dialogów, walki z bossami i obszary muszą zostać dodane, a czasami pomaga to stworzyć lepsze postacie i głębszy świat, podczas gdy innym razem gra przeciąga te sekcje, prawdopodobnie z obawy, że będą zbyt krótkie."

   "Oczywiście musimy również spojrzeć na techniczną stronę rzeczy. Ogólnie rzecz biorąc, Final Fantasy VII Rebirth to dopracowany produkt.
   żadnych znaczących problemów na froncie technicznym. Jednak tryb wydajności gry jest rozczarowuje swoim dość mulistym wyglądem, co czyni go mniej oczywistym wyborem do gry."

   "niż powinien. Final Fantasy VII Rebirth oddaje sprawiedliwość swoim początkom poprzez piękne unowocześniając ją dla współczesnego odbiorcy, jednocześnie ośmielając się majstrować przy niektórych rzeczach.
   niektórzy fani mogą uznać za świętokradztwo. Zmiany mogą nie być aż tak radykalne, jak sugerowało zakończenie remake'u, ale to dobrze. W obecnej formie Final Fantasy VII Rebirth jest hitem słodki punkt między nostalgią a innowacją. Square Enix musi się jeszcze trochę nauczyć o otwartym świecie."

   "światach i muszą się jeszcze trochę nauczyć o zwięzłości, przynajmniej częściej. Ale gra jest tak bogata w zabawnych, pięknych i zapierających dech w piersiach momentów, że możesz być tylko zachwycony grą, którą mamy teraz."

   Recenzje

   Więcej

   Video

   Więcej

   Zwiastuny filmów

   Więcej

   Zwiastuny

   Więcej

   Wydarzenia

   Więcej