Polski
Gamereactor
Videos
WWE 2K24
HQ

WWE 2K24 - Recenzja wideo

Wracamy na ring, aby sprawdzić tegoroczną odsłonę WWE 2K24, aby zobaczyć, jak kształtuje się w stosunku do swoich poprzedników.

Audio transcriptions

"Wygląda na to, że seria WWE 2K naprawdę potrzebowała tragedii, jaką było WWE 2K20, jedna z najgorszych gier, w jakie kiedykolwiek graliśmy. Doprowadziło to deweloperów do wstrzymania serii, która była bardzo przeciętna nawet przed tą grą, aby przywrócić ją na właściwe tory. Powrót następnie dał nam WWE 2K22 i WWE 2K23, z których obie ożywiły serię, oraz teraz WWE 2K24 kontynuuje ten wysiłek jako bardzo dobra gra, która niestety ma kilka klasycznych błędów."

"problemy, które wydają się nigdy nie znikać. Ciężko jest nam pozbyć się smutku sprzed czterech lat, ale wydaje się, że nadszedł czas. 2K24 oferuje prawie wszystko czego potrzebujemy i oczekujemy od gry wrestlingowej, od świetnej rozgrywki po głębokie tryby gry, ale jak trudne może być naprawienie takich rzeczy jak fizyka włosów? Od ilu lat włosy wyglądają jak plastikowe?
nasiona, często przecinające zapasy? Odpowiedź brzmi: zbyt wiele lat. Gra inaczej wygląda w większości fantastycznie i chociaż niektóre twarze otrzymały zbyt mało miłości i wyraźnie zostały uderzone w twarz stalowym krzesłem zbyt wiele razy podczas rozwoju, jakość jest bardzo dobra w pozornym sensie. Jakość tego, co dzieje się w ringu jest również dobra. Nie było większych zmian w stosunku do tego, co widzieliśmy w zeszłym roku, co jest dobre."

"To, co zostało dodane, to mała mini-gra, gdy wrestlerzy wymieniają się ciosami, no wiecie klasyk, uderzasz mnie, ja uderzam ciebie, ty uderzasz mnie, ja uderzam ciebie. Teraz musisz wyczuć czas przytrzymując przycisk uderzenia i puszczając go w kurczącej się strefie. Każdy, kto trzykrotnie nie zdoła wykonać ciosu, przegrywa bitwę i otrzymuje krótszy koniec kija."

"Zmieniono system sędziów gościnnych. Każda postać może być teraz sędzią gościnnym, niezależnie od tego, czy jest to kobieta w meczu z dwoma mężczyznami, menedżer czy kumpel jednego z uczestników.
Wcześniej możliwe było posiadanie lub bycie sędzią gościnnym, ale musieli oni nosić swoje normalne ubrania. Teraz jednak każdy ma własne wejście w klasycznym czarnym stroju."

"białej koszulce sędziego. Jeśli zdecydujesz się grać jako sędzia, do Ciebie należy liczenie 1, 2, może 3, ale to, jak szybko lub wolno chcesz liczyć, zależy od Ciebie. Możesz przełączać się między trybem sędziego, w którym robisz tylko to, co sędzia, a trybem zapaśnika, w którym możesz walczyć, jeśli chcesz. Jeśli sędzia jest skomputeryzowany i ma pozytywne relacje z uczestnikiem, da mu to przewagę i odwrotnie, jeśli jest to ktoś nie lubi."

"W tym roku w centrum uwagi znajduje się prezentacja 2K Immortals. WrestleMania kończy 40 lat a 2K świętuje ten fakt, oferując 21 meczów. Pierwszy mecz pochodzi z WrestleManii 3 z jednym z najlepszych meczów w historii, Ricky the Dragon Steamboat kontra Macho Man Randy Savage. Podobnie jak w poprzednich latach w showcase gramy z celami i po ich osiągnięciu mecz wydaje się przechodzić do rzeczywistego materiału filmowego z meczu. Chcielibyśmy trochę więcej dźwięku z meczów podczas odtwarzania zamiast ogólnej muzyki, ale tryb gry jest miłym hołdem niezależnie od tego."

"Tryb fabularny My Rise powraca z takim samym naciskiem jak w zeszłym roku. Dostępne są dwa różne historie, jedna dla niestandardowej postaci męskiej i jedna dla kobiety. Wydaje się, że 2K chce stworzyć swego rodzaju uniwersum, gdyż wiele pobocznych postaci z zeszłorocznej edycji powraca w różnych odsłonach.
formach. Obie historie są przyjemne do grania i stanowią świetną scenerię, w której możesz zatopić zęby jako gracz solo. Jest też klasyczny tryb piaskownicy, tryb wszechświata, w którym jesteś zasadniczo bogiem i jesteś w stanie zaplanować pokazy w najdrobniejszych szczegółach i w zasadzie zrobić wszystko, co tylko chcesz."

"chcesz. Widzimy, że gracze z łatwością spędzają tu setki godzin. Z pewnością możesz zrobić to w MyGM2, trybie gry, który powrócił kilka lat temu. Ponownie musisz zaplanować pokazy i uczynić je tak dobrymi, jak to tylko możliwe, ale tutaj rywalizujesz z co najmniej jedną inną osobą - komputerem lub znajomym - rezerwując najlepsze mecze i zdobywając najwięcej fanów."

"W tym roku pojawiło się kilka drobnych dodatków. Teraz możesz wymieniać się zapaśnikami z innym show, a także jest więcej typów meczów, więcej tytułów, kilka dodatkowych pokazów i GM-ów oraz łowców talentów do wyszukiwania nowych talentów.
Pozostaje nam prawdopodobnie najbardziej kontrowersyjny tryb gry, Moja Frakcja."

"Jest to ostateczny tryb gry zespołowej, w którym kupuje się pakiety kart. Oczywiście jest rynek na to i pieniądze będą napływać, ale jednocześnie nie czuje się jakby wrestling był gatunkiem, który tego potrzebuje. Kiedy zostało to wprowadzone kilka lat temu nie było nawet możliwości gry online, co na szczęście teraz się zmieniło. Gra jest dobry, ale jak już wspomnieliśmy, nie jest potrzebny."

"WWE 2K24 kontynuuje ten sam przyjemny tor, na którym pociąg jedzie od kilku lat odkąd WWE 2K20 wypadło z torów. Gra się przyjemnie, wygląda świetnie, ma wiele zróżnicowanych trybów gry i typów meczów oraz ładny hołd dla 40-letniej historii Wrestlemanii. Kilka drobnych niedociągnięć, ale nie na tyle, by umniejszyć ogólne wrażenia z gry."

Recenzje

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej