Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Alogic Lift 4-in-1 (Quick Look) - Najlepsze przenośne rozwiązanie zasilania

Ta ładowarka kompatybilna z MagSafe oferuje wiele rozwiązań do ładowania bezprzewodowego i przewodowego.

Audio transcriptions

"Witam wszystkich i zapraszam na kolejną odsłonę Gamereactor Quick Look. Uwielbiam, gdy to pojęcie EDC zagłębia się w szczegóły projektowania elektroniki użytkowej. Zasadniczo, jak bierzemy różne funkcjonalności i pakujemy je w te naprawdę małe, kompaktowe jednostki, które możemy nosić przy sobie i które mogą oferować różne rodzaje funkcjonalności w zależności od rzeczywistych sytuacji, w których się znajdujemy."

"chcemy ich użyć. W tym przypadku jest to wiele różnych rzeczy w naprawdę ciasnej przestrzeni.
kompaktowej ramie. To jest, ma długą nazwę, ponieważ w ten sposób Elogic nadaje nazwy ale nazwijmy go po prostu Elogic Lift 4-w-1. Zasadniczo jest to power bank, ale jest to power bank z wieloma różnymi sposobami, na które możesz ładować rzeczy, które mają dla Ciebie znaczenie. Po pierwsze, możesz oczywiście powiedzieć po tym małym wzorze z przodu że jest to urządzenie kompatybilne z MagSafe. Oznacza to, że możesz po prostu podłączyć go do z tyłu telefonu, a twój telefon automatycznie rozpocznie ładowanie przez 15-watową bezprzewodową ładowarkę."

"Protokół MagSafe, który oczywiście ma dość silne mocowanie magnetyczne. Możesz to zobaczyć jest dość silny. Przetestowaliśmy to tutaj na Gamereactor Quick.
Zobacz, gdzie wypadły urządzenia kompatybilne z MagSafe. Więc to się zdarza, ale to jest coś któremu możesz spokojnie zaufać. Teraz zrobiłem to z innymi rzeczami i odpadły, ale to zależy od wielu różnych rzeczy. Wielu producentów faktycznie decyduje się na dodatkowe wzmocnienie magnesów niż samo Apple początkowo co oznacza po prostu, że przez większość czasu jest to dość mocne dopasowanie. I oczywiście oznacza, że nie będziesz potrzebować żadnych kabli do głównej funkcjonalności tego konkretnego urządzenia. Ale to nie wszystko, co potrafi Lift. Więc za tym kryje się trochę dodatkowego kłopotu."

"Jednym z nich jest podpórka. Teraz ma coś w rodzaju klapki. Oznacza to, że nie jest przyrostowa.
Jest otwarta lub zamknięta, ale oznacza to również, że ma naprawdę satysfakcjonujący trzask. Więc to oznacza, że mogę go położyć w ten sposób i położyć na nim telefon. Więc już jesteśmy w całkiem dobrym miejscu, prawda? Ale nie ma tu nic przełomowego. Teraz jest dodatkowa mała półka tutaj, co moim zdaniem jest całkiem zabawne, co oznacza, że ta mała półka może faktycznie zmieścić zegarek Apple. Teraz oznacza to, że ten mały power bank tutaj ma zarówno ładowanie magnetyczne dla twojego telefonu i zegarka. Teraz nie musimy na tym poprzestawać, ponieważ nazywa się to cztery w jednym. Więc nie wiem, czy widzisz, ale są tu dwa porty, jeden USB typu A i jeden USB typu C. Oba mogą mieć moc 18 watów. Oznacza to, że podczas telefon ładuje się magnetycznie, a zegarek, możesz uruchomić coś przez USB typu A o mocy 18 watów, powiedzmy iPada i przełącznik Nintendo za pomocą kabla USB typu C. Oznacza to."

"że ładujesz cztery urządzenia jednocześnie, co oczywiście dość mocno rozładuje baterię.
szybko. Ale jest to zdumiewająca ilość kompatybilności w naprawdę, naprawdę małym urządzeniu.
ramie. A mała podpórka oznacza, że zachowuje się jak naprawdę fajna szafka nocna, na przykład, jeśli jesteś w hotelu lub coś podobnego. Więc jeśli chodzi o sprzęt, jest mały przycisk włączania i wyłączania, który sprawdza również, ile kompatybilności Ci pozostało. Więc te małe diody LED wskazują poziom naładowania. Więc jeśli go naciśniesz, zaświecą się na krótko i powiedz, ile masz gotowego do pracy. Więc to jest naprawdę fajne. I oczywiście USB typu C służy również do ładowania go z powrotem. Teraz, czego nie byłem w stanie przetestować jest to, czy zasadniczo jesteś w stanie używać tego jako ładowarki, co oznacza, że to może pobierać ładunek przez port USB typu C i dostarczać ładunek przez MagSafe i Apple Watch w tym samym czasie, co oznacza, że nie musisz nosić ze sobą ładowarki."

"czy to w podróży, czy na przykład w pokoju hotelowym.
lub w domu przyjaciela, cokolwiek by to nie było. Ale to jest naprawdę, naprawdę fajne. Ma 10 000 miliamperogodzin. Oznacza to, że powinien być w stanie naładować telefon taki jak iPhone 15 Pro Max co najmniej dwa razy, zanim skończy mu się energia. Ale oznacza to również, że jeśli masz zarówno pusty Apple Watch, jak i pusty telefon i umieścisz je tutaj, to nie będzie być w stanie zatankować oba dwa razy, na przykład, zanim skończy się sok, że nie dostaniesz czegoś tak małego z taką funkcjonalnością. Ale nadal jest to 120 gramów."

"Powiedziałbym, że to prawie nic. Jedną rzeczą, która wydaje mi się trochę przestarzały jest port USB typu A. Jestem pewien, że są ludzie, którzy używają typu A, ale dla nas tutaj w biurze, którzy widzą przypływy i odpływy elektroniki użytkowej funkcjonalność, szczególnie na przestrzeni tygodni i miesięcy, a nawet lat, urządzenia USB typu A stają się coraz mniej powszechne. I dla wielu ludzi, którzy potrzebowaliby czegoś takiego, posiadanie kabli USB typu A przy sobie lub w torbie nie jest zbyt powszechne. Ja bym zaryzykowałbym stwierdzenie, że tak. Ale jeśli podoba Ci się to, co widzisz, to z pewnością jest to wysoka jakość."

"I sposób, w jaki widzieliśmy produkty Logic przychodzące i odchodzące tutaj, to właśnie biurko tutaj, są one całkiem dobre. Więc bądźcie czujni na więcej. Do zobaczenia w następnym odcinku."

Sprzęty

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej