Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Razer Aether Monitor Light Bar (Quick Look) - Całkowite zanurzenie

Ten pasek świetlny monitora oferuje opcje podwójnego oświetlenia, które umożliwiają zarówno oświetlenie wyświetlacza, jak i stworzenie efektownego pokazu kolorów z obsługą RGB na ścianie za nim.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy i zapraszamy na kolejną odsłonę Gamereactor Quick Look.
Tym razem ponownie zajmiemy się oświetleniem monitora.
Jest to kategoria, której w zasadzie przyjrzeliśmy się po raz pierwszy nie tak dawno temu z BenQ ScreenBar Halo."

"Nawiasem mówiąc, lampka, która jest droższa niż ta, o której zaraz porozmawiamy, ale także poświęca niektóre funkcje, które możesz chcieć na swoim monitorze.
Ale w zasadzie tak wygląda sprawa, więc przyjrzyjmy się jej bliżej.
To jest Razer Aether Monitor Light Bar i jest to pasek świetlny podobny do BenQ ScreenBar Halo."

"Zasadniczo oznacza to, że jest to cylindryczne mocowanie światła, które wykorzystuje mały zacisk wargowy tutaj na górze twojego monitora, a następnie mały gumowy wspornik tutaj z tyłu w aby zarówno oświetlić przestrzeń biurka przed tobą, ponieważ jest to po prostu ładny oszczędzający miejsce sposób na zrobienie tego poza zwykłą lampą obok ciebie, gdy jesteś albo pracujesz lub grasz, lub cokolwiek robisz na komputerze lub przy komputerze."

"biurku.
A jednocześnie, cóż, twierdzenie dotyczące tego rodzaju świateł jest takie, że poprzez kaskadowanie światła w dół, nie na twój monitor, ale w zasadzie tworząc tę ścianę światła przed tobą.
przed tobą, kadruje to, co robisz, co oznacza, że będziesz bardziej skoncentrowany."

"Teraz myślę, że to bardzo zależy od obserwatora i jest bardzo subiektywne.
gdzie bardzo trudno jest mi powiedzieć, czy będziesz bardziej skoncentrowany, mając kilka tych świateł.
Powiem tylko, że jest bardzo popularny wśród twórców treści."

"aby używać takiego światła monitora.
Tak więc BenQ zrobił to, że dał Ci mnóstwo różnych trybów oświetlenia.
Dali ci mały moduł poleceń, co oznacza, że znacznie łatwiej będzie ustawić temperaturę oraz ton i rodzaj ogólnej głośności światła."

"Cóż, Razer, oczywiście będąc Razerem, robi coś innego, ponieważ podczas gdy było trochę lampka na BenQ ScreenBar Halo tutaj, kaskadowe światło na ścianie za twoim biurkiem, to oczywiście ma, no cóż, RGB.
Oczywiście, że ma RGB."

"Teraz pierwszą rzeczą, którą powinienem powiedzieć, jest to, że wydaje się to być nieco tańsze niż BenQ ScreenBar Halo.
Poświęcasz też moduł dowodzenia.
Nie dostaniesz czegoś takiego, ale wychodzi około 130 dolarów, co wydaje się być nieco tańszy niż ScreenBar Halo, ale o ile, to jest bardzo dużo w ponieważ nie mamy obecnie normalnych cen."

"Podłącza się również do USB typu C, co jest bardzo miłe.
ScreenBar Halo korzysta z USB Type-A, a ten standard właśnie wychodzi na rynek i jest to trochę staroświecki, więc chcemy w pełni korzystać z USB Type-C i cóż, to to robi, więc to bardzo miłe."

"Powiedziałem, że poświęcasz moduł dowodzenia, i poświęcasz, i jest to bardziej kłopotliwe dla niż, no cóż, alternatywa BenQ, ale nie o wiele, ponieważ sposób, w jaki to robisz jest tutaj.
Jest to interfejs dotykowy, w którym możesz bardzo szybko przesuwać się między różnymi rodzajami oświetlenia."

"tryby i intensywności.
Możesz ustawić oświetlenie RGB z tyłu i zmienić temperaturę, szybko je wyłączyć lub włączyć.
Ogólnie rzecz biorąc, myślę, że jest to fajna alternatywa i nie jest to coś, co od razu przychodzi na myśl jako środek oszczędnościowy."

"Teraz, jeśli chodzi o RGB, jest bardzo jasne, co robią, więc wyobraź sobie, że masz już bardzo rozbudowaną konfigurację RGB, ponieważ tak właśnie działasz, i cały szacunek za to.
Cóż, tak naprawdę nie ma silniejszego efektu."

"Nie możemy tego tak naprawdę odtworzyć, jak by to wyglądało tutaj, ale jeśli masz biurko podniesione przez duże, masywnej ścianie, cóż, czy jest lepszy sposób na stworzenie dużej ilości oświetlenia i dużego efektu z bardzo małego urządzenia, kaskadując je na ścianę za tobą?
Prawdopodobnie, szczególnie w ciemnym pomieszczeniu, będzie to bardzo, bardzo, bardzo skuteczne i wyobrażam sobie takie."

"Już choćby z tego powodu łatwo dostrzec, jak pasuje ona do stylu życia Razer Chroma.
A ze wszystkich różnych produktów, które wprowadzili na rynek, w szczególności specyficznych dla oświetlenia jest to zdecydowanie ten, który ma największy sens.
Teraz działa z aplikacją Razer Home, którą sami zaprojektowali."

"Jest kompatybilny z Matter.
Obsługuje Google Home i Amazon Alexa, wszystkie świetne rzeczy.
Jedyną kwestią jest to, czy potrzebujesz RGB, czy może lepiej kupić coś od BenQ?
BenQ naprawdę nie jest dobrą alternatywą dla czegoś takiego, ale powiem tylko, że Po prostu wykonując najmniejszą ilość poszukiwań, byłem w stanie znaleźć alternatywę od Yeelight, który ma interfejs dotykowy na górze, który wykorzystuje USB typu C, który ma RGB z tyłu, i który obsługuje Matter, Google Home i Amazon Alexa."

"I to było dostępne za około 80, 70 dolarów, około połowy tego, co kosztuje to.
Więc w zależności od tego, jakie będą ceny w Danii, jest to prawdopodobnie największe załamanie w tym projekcie.
Ether Monitor light bar's armor.
Ale poza tym jest to jeden z prostszych produktów, jakie Razer wypuścił w ostatnich latach, i jest całkiem łatwy do polecenia, jeśli już zainwestowałeś w konfigurację typu Chroma."

"Więc weź to za co chcesz.
Dziękuję bardzo za oglądanie.
Do zobaczenia w następnym odcinku.
♪♪♪"

Sprzęty

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej