Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Motorola Edge 50 Pro (Quick Look) - Stylizowany, by inspirować

Najnowszy flagowy projekt Motoroli może pochwalić się potężniejszą kolekcją aparatów, zaktualizowanym sprzętem, wyświetlaczem bez ramek i jest dostępny w kolekcji kolorów stylizowanych na Pantone.

Audio transcriptions

"Witam wszystkich i zapraszam na kolejny Gamereactor Quick Look. Lubię smartfony Motoroli, lubię od dłuższego czasu. Myślę, że szczególnie, gdy są agresywni ze swoimi cenami modele, co miało miejsce w przypadku niektórych modeli Edge w przeszłości, mogą robić naprawdę dobre rzeczy."

"Całkiem niedawno zaprezentowali rodzinę Edge 50, która jest w zasadzie tylko Edge'ami na ten rok. I jak to jest tradycją, wyszli z wieloma różnymi modelami.
Jest więc Neo, który jest czymś w rodzaju mid-rangera. Jest Pro, który jest tym, który mam przede mną. Zrobili też bardziej high-endową Ultra. Więc w zasadzie powinieneś spojrzeć na na to jako rodzaj głównego flagowego modelu, ale oczywiście są pewne luki, w których muszą je wypełnić, oferując bardziej luksusowy wariant Ultra za większe pieniądze. Więc, nie jest tani, ale zdecydowanie znajduje się w tym samym przedziale cenowym co OnePlus 12R, Nothing Phone 2, a może nawet nieco mniej niż zwykły Pixel 8. Więc po prostu zachowaj to mając na uwadze specyfikację. Teraz pierwszą rzeczą, którą prawdopodobnie widzisz to wygląd tylnej płyty. Nie podoba mi się to. W biurze nie ma nikogo, komu by się podobał. I, Nie jestem pewien, dlaczego wysłali to do recenzentów. Teraz, oczywiście, włożyli dużo wysiłku. Więc zawsze jestem łaskawy i elegancko wdzięczny, że producenci próbują zasadniczo zakłócić to, czym są te małe, anonimowe, kwadratowe smartfony czy to wtedy, gdy Apple robi szyny z tytanu, co jest małym krokiem, ale fajny krok, do kiedy producenci, na przykład, robią zamiast tego tylne panele ze sztucznej skóry. Uwielbiam kiedy kwestionujemy naszą koncepcję tego, czym powinien być smartfon, czy to ze składanymi urządzeniami lub po prostu używając innych materiałów. Ale oczywiście tutaj posunęli się trochę za daleko. Powinienem powiedzieć, że możesz dostać jeden, który nazywa się Black Beauty, jak sądzę, i coś, co nazywa się Lavender Luxe, Lavender? Nie do końca pamiętam. Chodzi o to, że te dwa warianty są dopasowane w te tylne panele ze sztucznej wegańskiej skóry i wyglądają uroczo. Nie miałem żadnego w ręku, ale uwielbiam te tylne panele ze sztucznej wegańskiej skóry. Są ciepłe i miłe w dotyku. Jeszcze raz, to inne ujęcie, ale to nie jest to. To nazywa się, jak sądzę, Moonlight Pearl, i najwyraźniej został zaprojektowany przez Mazzuccelli we Włoszech. To wszystko brzmi świetnie, ale tak nie jest wygląda szczególnie dobrze. Teraz ma również tę kamerę, która jest wtopiona w obudowę."

"główne linie telefonu, zamiast być w zasadzie wygnanym do własnego mesa kamery. Na przykład, Nadal mam tutaj Xiaomi 14 Ultra, który wybrałem, aby bardziej pochylić się nad aparatem jako telefon, który bardziej mi się podoba. Ale tak czy inaczej, chcę, aby Motorola wzięła więcej szanse z ich projektami telefonów, być może w ten sposób, ale nie dokładnie w ten sposób w przyszłości, ponieważ mają coś dobrego, oferując coś innego. Tylko, że ta inność jest dość brzydka. Ale znowu, wróćmy do tego, co Motorola zwykle robi i robi bardzo dobrze."

"Oferują agresywne ceny, a następnie mają zestaw fajnych specyfikacji, w których są oczywiście są kompromisy, ale ogólny spójny obraz telefonu jest dobry. Jest to to samo tutaj. Mamy więc odporność na kurz i wodę IP68. Dobrze. Ma 125-watowe ładowanie za pomocą ładowarki dołączonej do zestawu. Dobrze. Ma 50-watowe ładowanie bezprzewodowe. Tak. Teraz, Zazwyczaj w niedrogich modelach rezygnujesz z certyfikatu IP i bezprzewodowego ładowania, czego tutaj nie robisz, co jest świetne. Otrzymujesz Wi-Fi 6E, nie najszybsze, ale wciąż wystarczające."

"Bluetooth 5.4, wszystko to jest dobre. Teraz czas na kompromis. Z czego rezygnujesz? Snapdragon 7 Gen 3, nie 8 Gen 3, 7 Gen 3. Zauważysz to? Nie. Więc nawet się tym nie przejmuj. Nie zauważysz. Nie na co dzień wydajności. Nawet w zeszłym roku, kiedy ludzie testowali Genshin Impact przeciwko, kiedy Snapdragon 7 Gen 3 był najnowszym i najgorętszym SoC na rynku, cóż, wtedy było dobrze wystarczająco dobry i będzie nadal wystarczająco dobry i odpowiednio wspierany przez długi czas. Do 12 giga pamięci RAM LPDDR4X, a nie 5X, czego prawdopodobnie nie zauważysz, zwłaszcza gdy jest jej 12 giga, oczywiście w zależności od tego, co robisz. Otrzymujesz 256 gigabajtów pamięci masowej UFS 2.2, podczas gdy niektóre flagowce są w wersji 4.0. Możesz to zauważyć. Widzieliśmy to zarówno w benchmarkach, jak i w rzeczywistych wskaźnikach wydajności ale starsze opcje pamięci masowej nie są szczególnie szkodliwe, ale mogą wyrządzić pewne szkody, w zależności od tego, co robisz ze swoją konkretną pracą dla Twojej, do konkretnego dziennego przepływu. Bateria, 4,500 miliamperów na godzinę, co oczywiście nie jest największa. Xiaomi Fortune Ultra, któremu przyjrzeliśmy się kilka chwil temu, ma 5,000 miliamperogodzin."

"miliamperogodzin, a widzieliśmy telefony, które nawet ją przekraczały. Ale z moimi ograniczonymi testami będę w stanie powiedzieć, że nadal jest to smartfon, który wytrzymuje około półtora dnia. I z tą szybkością ładowaniu, nie przeszkadzało mi to aż tak bardzo. To jest ekran. Nie ma nic z natury innego. Jest to 6,7-calowy P OLED, a Motorola otrzymała bardzo dobre opinie na temat ich ekranach P OLED. Jest to 1,5K działający z częstotliwością 144 Hz, co jest oczywiście świetne. Produkuje 10-bitowy kolorów i osiąga szczytową jasność około 2000 nitów. Bardzo ładny i oczywiście, podobnie jak w przypadku wielu Telefony Motorola są zatwierdzone przez Pantone. Jest nowy interfejs użytkownika. Dopiero co się trochę pobawiłem ale nazywa się Hello UI. I nie przejmuj się przełączeniem ze starego Moto na Hello UI ponieważ jest w zasadzie taki sam. Bardzo stockowy, bardzo subtelny, tylko kilka różnych akcentów i są to wszystkie są całkiem dobre. Z tyłu mamy potrójny system kamer. Na szczęście tym razem pominęli głupie makro i postawili na teleobiektyw. Oznacza to, że otrzymujesz 50-megapikselowy sensor główny f ponad 1.4 z optyczną stabilizacją obrazu. Otrzymujesz 13-megapikselowy 120-stopniowy ultraszerokokątny i wreszcie 10-megapikselowy teleobiektyw z 3-krotnym zoomem optycznym. Motorola twierdzi, że to jest pierwszym aparatem zatwierdzonym przez Pantone, co oczywiście oznacza, że Pantone, która jest firmą która generalnie zajmuje się nauką o kolorach i waliduje elektronikę użytkową w oparciu o to, jak blisko życia jest w stanie naśladować właściwą kolorystykę, cóż, najwyraźniej jest to pierwszy raz, kiedy są kolorowe walidują zdjęcia zrobione w urządzeniu, zwykle są to na przykład ekrany."

"I szczerze mówiąc, podczas moich ograniczonych testów aparatu nie mogłem tak naprawdę odróżnić. To jest to samo rodzaj smartfona z pół-średniej pół-wyższej półki, w którym jeśli dasz mu wystarczająco dużo światła, wyprodukuje dobre zdjęcia z odpowiednim wysokim zakresem dynamicznym i dobrą wydajnością trybu nocnego, w zależności od różnych scenariuszy. 120-stopniowy ultraszerokokątny obiektyw jest nieco wąski, a teleobiektyw z 3-krotnym zoomem optycznym jest staje się nieco przestarzały i chcielibyśmy, aby zaczynał się od 5x, aby był odpowiednio użyteczny dla ale poza tym jest w porządku. Możesz mu zaufać, jeśli chodzi o zdjęcia pierwszych kroków dziecka, lub robiąc zdjęcia swoim zwierzakom, lub na imprezach, w bardzo różnych scenariuszach oświetleniowych, to będzie działać dobrze. Oczywiście nadal istnieją aparaty, które mają znacznie większą wszechstronność, zarówno pod względem zoomu, FOV, liczby obiektywów, trybów fotografowania i profili kolorów, Ale to przede wszystkim wykona swoją pracę i za to Motorola zasługuje na uznanie."

"Wciąż jest tańszy niż większość konkurencyjnych rywali i poza rodzajem selekcji Pixel 8, ponieważ otrzymasz bardziej typowe dla Google oprogramowanie wraz z odpowiednio lepszym aparat ze względu na niektóre rodzaje komputerowej edycji efektów końcowych, które wykonuje w locie, Cóż, to dobry krzyk i szczerze mówiąc tylko dlatego, że coś takiego jak Nothing Phone 2 ma po prostu więcej stylu i jest bardziej skuteczne w kwestionowaniu sposobu, w jaki używamy naszych telefonów, ale Jeśli chodzi o szybkość ładowania, specyfikację, konstrukcję i dotyk dłoni, Motorola robi to dobrze."

"Dziękuję bardzo za oglądanie."

Sprzęty

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej