Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Film Frenzy: Odcinek 14 - Kończymy Simian Season ostatnią sesją małpowania

Alex dzieli się swoimi przemyśleniami na temat Kingdom of the Planet of the Apes i tego, jak film wypada w porównaniu z fantastyczną poprzednią trylogią Matta Reevesa i jaki precedens ustanawia na przyszłość. Krótko zapowiadamy również Furiosa: A Mad Max Saga po jego mega przyjęciu w Cannes w tym roku.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy i witajcie ponownie w, myślę, że to nasz 14 odcinek Filmowego Szału. To znowu tylko ja i Alex. Po prostu prawdziwi fani Filmowego Szału. Tak, jesteśmy Film Frenziest.
Najzagorzalsi fani filmów. Ale tak czy inaczej, dzisiaj zrobimy to, co obiecaliśmy."

"od miesięcy i zakończymy sezon Simian.
Lata. Cóż, do tej pory wydawało się, że to lata. Mówimy o małpach i małpiatkach od miesięcy i nadszedł czas na odcinek. Teraz małe zastrzeżenie, mamy jednego małpiego eksperta w ponieważ Alex widział "Królestwo Planety Małp", ale ja miałem nie miałem jeszcze okazji go zobaczyć. Będziemy więc polegać na tobie, Alex, w tej kwestii."

"W porządku. Także, wiesz. Więc mów dalej. Opowiedz nam o tym. Czy to dobry film?
Czy warto go obejrzeć? Cóż, jeśli mogę, jeśli mogę, jeśli mogę, po prostu zrobię moją małpę spacer. I wiesz, będę trochę małpował. Jeśli możesz to zobaczyć, to musisz cofnąć biodra. Widzisz to? Potrzebujesz swoich bioder z powrotem. Musisz chodzić w ten sposób. Wiesz. I odszedł. I odszedł. I wróci. Widziałem wideo w... Przepraszam, spadłem z krzesła. Co to było, to był jeden z talk show, prawda, i mieli Kevina Duranta i gościa, który gra... Kto jest główną małpą w tym, w tym filmie? Owen Teague, Noah. Tak, to było naprawdę... To zaskakujące, prawda?
Ponieważ możesz zobaczyć, jak to jest prawdziwe, kiedy go obserwujesz, nawet gdy nie są nawet w mocapie. To dziwaczne. Więc to jest naprawdę dobrze zrobione. Kevin Durant jest jak proximate. Co wspaniały dzień! Kiedy robi to w całym filmie. Podchodzi do ciebie i mówi."

"nawet kiedy robią to całe, wiesz, widzisz ten kawałek w talk show. I Myślę, że widziałem ten sam kawałek, w którym Owen Teague robi to. Tak, tak, tak.
I wychodzą na małpy. Naprawdę małpują. To jest to, co zawsze kochałem w od czasów Andy'ego Serkisa, jest to, że zaangażowali się w coś takiego, co by było, gdyby małpy były naprawdę tak inteligentne? I nie wiem, ten film, to początek nowej trylogii, prawda? Więc nie możesz, ma dużo do zrobienia."

"Ma dużo do zrobienia. Widziałem to w IMAX. Nie wiem jaką mam ostatnio obsesję na punkcie IMAX, ale wydaje mi się, że przypadkowo zarezerwowałem miejsca w IMAX, bo po prostu chciałem go zobaczyć kiedykolwiek, ale wydaje się naprawdę długi. A fabularnie to wygląda jak fan fiction filmów z Andym Serkisem, ponieważ te filmy są naprawdę, naprawdę dobrze napisane, jak zaskakująco dobrze napisane. To jak wtedy, gdy mówisz komuś, że "Kung Fu Panda" jest naprawdę dobrze napisana. A oni na to, no cóż, film o nazwie Kung Fu Panda jest przyzwoicie napisany. A oni na to, że tak, tak, ma."

"Tak samo jest z filmami o Planecie Małp. To jak filmy, w których ktoś jest przez połowę czasu jest naprawdę dobrze. Tak, to prawda. Nawet jeśli połowa dialogów jest po prostu, wiesz, ktoś mówi coś łamanym angielskim, ponieważ uczy się mówić połowę czasu. Te filmy Matta Reevesa są kategorycznie zjechane. Ten jest w porządku."

"Jest przyzwoity. Proximus jest zdecydowanie najlepszą postacią. Małpi Król. Tak. Bo jest on jest Proximus Caesar. Nie wyjaśniają, czy faktycznie jest potomkiem Cezara czy po prostu rości sobie prawo do tego imienia, co jest kolejną rzeczą, której jest tak wiele interesujących punktów tego filmu, które mogliby zrobić, a tak naprawdę tego nie robią. Więc to jest, jak mówię, czuje się trochę jak fan fiction. To trochę według książek, według liczb. Podejmuje pewne kroki do tyłu, kiedy wydaje się, że powinien zrobić je do przodu. Element ludzki jest wciąż silniejszy niż gdybym miał swój idealny film, w którym byłyby same małpy. Jeśli naprawdę, bo myślę, że to gdzie jest interesująca część tego, jak do cholery wygląda społeczeństwo małp? To jest kawałek, który wszyscy kochają. I tak, tak, w Dawn and War, kiedy walczą z ludźmi, to jest interesujące, ponieważ chodzi o to, kto przejmie ten postapokaliptyczny świat? Tak. Podczas gdy teraz jest jakieś 300 lat później. Z pewnością małpy człekokształtne powinny mieć nieco większe pojęcie, ale jest wciąż ta rzecz, nie, ludzie mogą, ludzie mogą powrócić, wiesz? Ludzie mogą wrócić z tego. Jest wiele interesujących pomysłów. Mam nadzieję, że zostaną one zbadane w trylogii, ale chciałbym Powiedzmy, że ten film sprawia wrażenie adaptacji książki, jakby ktoś adaptował książkę kawałek po kawałku."

"I prawdopodobnie zobaczysz to, jeśli obejrzysz - kiedy go obejrzysz, ponieważ wydaje się, że historia jest bardzo na przykład, pojawia się dopiero w dwóch trzecich drogi. Podczas gdy myślałem, że będzie to No dobra, w pewnym sensie mamy podwójnych bohaterów. Masz Proximusa i masz Noah, i są na kursie kolizyjnym. I to jest w pewnym sensie prawda, ale jednocześnie jesteś o wiele bardziej bardziej skupiasz się na Noah i jego podróży, a jego podróż nie zawsze jest interesująca. Tak."

"On po prostu robi różne rzeczy. Tak, to jest interesujące, ponieważ, jak mówisz, ten film nie jest interesujący.
to nie tylko film, prawda? To nie jest doświadczenie. Tak, nie tak jak wtedy, gdy widzieliśmy...
To sprawia, że podskakuję na krześle, to sprawia, że- wiesz, to sprawia, że to odwzorowuję.
To był Rise of the Planet of the Apes, pierwszy z trylogii Matta Reevesa."

"Tak. Kiedy ten film się ukazał, poczułem się, jakby to był początek... no cóż.
restartujemy Monkeys, nie wiemy, dokąd to zmierza, ale oto jest - oto jest - oto początek czegoś, prawda? Podczas gdy ten tutaj, wiesz, że jest - zwłaszcza ze sposobem, w jaki ten rodzaj przemysł filmowy stał się ostatnio trendem, wiesz, że to nie tylko film. Jak, to będzie będzie gdzieś kontynuowany, będzie ich więcej. I jest nawet - myślę, że była nawet plotka ostatnio, że chcą go rozszerzyć do dziewięciu filmów. Myślę, że obejmuje to Matt Reevesa. Tak. Są więc zasadniczo trzy trylogie. Więc mogą iść, jak, to jest era średniowiecza. Tak, a potem wrócą ludzie. A potem będą super nowoczesni, wiesz, oni wszyscy są jak... Tak, polecą w kosmos czy coś, nie wiem."

"Nie wiem, po prostu... zawsze podobał mi się pomysł filmów o małpach, ale tak naprawdę myślę, że powinny być - tak, powinny być bardziej o małpach, mniej o ludziach.
Tak samo jest z Godzillą i Kongiem. Ludzie przychodzą oglądać te filmy i np, Jestem pewien, że to naprawdę drogie. Nakręcenie pełnego filmu o małpie musi być o wiele droższe."

"drogie. Przy okazji, okropny amerykański akcent Freyi Allen. Absolutnie diaboliczny.
Naprawdę źle. Jakim cudem nikt tego nie wziął - jak oni kręcą te ujęcia i idą, Dobra robota, Freya, wiesz? Co do cholery? Prawdziwie łamiące immersję rzeczy. Kiedy biedni, jak Owen Teague i Kevin Durand, poszli do szkoły małp na sześć tygodni, czy nie mogliby mieć trenera dialektu dla Freyi Allen na taki czas? Naprawdę mnie to irytowało. Ale ona może po prostu obsadzić amerykańską aktorkę, wiesz? Albo niech mówi z brytyjskim akcentem, bo zgadnij co? Świat jest skończony od 300 lat, nie ma znaczenia jak ludzie brzmią."

"jak ludzie. To nie ma znaczenia. Wiem, że akcja rozgrywa się w Ameryce, a oni nadal są w pewnym sensie- ja Wierzę, że nadal są na zachodnim wybrzeżu, ponieważ pierwsze filmy - pierwsze Rise trwa rozgrywa się w San Francisco, a potem w Redwoods, więc oni - i Dawn nadal tak jest jako ich główne terytorium. Nie pamiętam, gdzie kończą wojnę. Muszę ponownie obejrzeć Rise, Nie oglądałem jeszcze Świtu na wojnie, a bardzo chcę. Ale, tak jak, również, w tym filmie, jest dwie upozorowane śmierci, na przykład do punktu, w którym ktoś zostaje zmyty, a ty jesteś jak, no dobra, wrócą na końcu, bo nie widzieliśmy ciała. Bo chociaż te filmy nie są zbyt brutalne, to wciąż są w stanie pokazać ci kiedy ktoś nie żyje. Na przykład w Rise, kiedy ten goryl zostaje postrzelony, a on ma, jakby, zanim umrze, ty wiesz? Caesar podbiega do niego i trzyma go za głowę, to jest jak, wiesz, to jest jak, wiesz, najbardziej tragiczna śmierć w historii kina. I wiesz, dostajesz to cały czas w - w - w filmie o małpach, w wersjach Matta Reevesa, ale w tych, to jest jak, ktoś- dwoje ludzi upada do wody, i nie widzisz ich ciał, i myślisz, cóż, na pewno wrócą w drugim, co wydawało mi się dość tanie. A jeśli tego nie zrobią, to po jaką cholerę?
do cholery były te sceny śmierci? Tak, to też jest z tymi filmami o małpach, że zaczynam się martwić tym, że to już czwarty film, którego akcja rozgrywa się w tym samym miejscu."

"Przypomina mi to trochę Gwiezdne Wojny i problem Tatooine, który, oczywiście, ma stał się ostatnio mniejszym problemem, muszę przyznać. Ale tak, przechodziliśmy przez tę fazę przez jakiś czas, gdzie to było jak, och, ten nowy film Star Wars? Tak, gdzie się rozgrywa? Na pustynnej planecie. Jesteś jak, w porządku, tak, w porządku. To właśnie znasz z Tatooine. Tak, więc, nie wiem, po prostu myślę, że ty rozpoczynasz tę nową trylogię, tak, jest osadzona znacznie dalej w przyszłości, prawda? To jedna rzecz, więc masz różnicę czasu na swoją korzyść. Ale chciałbym zobaczyć film o małpach, który rozgrywa się gdzieś indziej, wiesz? To jest to samo- O cholera! To ja! To nie musi być Azja! To nie musi być w, no wiesz, w Europie czy coś. To może być- to może być Australia, albo, no wiesz, gdzieś w Chinach czy coś. Ile jest małp człekokształtnych?
W Australii? To jest jedyne pytanie, ponieważ, jak również, ja- ja- ja rozumiem punkt, ale w- przynajmniej w tych Matta Reevesa, wszystkie muszą być w tej lokalizacji. Tak, tak. Ponieważ to minęło zaledwie kilka lat od choroby, a wszystkie małpy, które widzimy, nie jestem pewien, w jaki sposób to zadziałało. Nie jestem, wiesz, jestem - uwielbiam filmy, ale nie jestem za Lawmasterem, więc ja Nie wiem, czy choroba, która zniszczyła wszystkich ludzi, została przeniesiona na małpy i spowodowała, że wszystkie małpy człekokształtne na całym świecie, czy nadal są to tylko potomkowie pierwotnych małp człekokształtnych."

"które Cezar uczynił mądrymi za pomocą tego narkotyku. Zgodnie z prawem eliminacji, myślę, że możemy powiedzieć, że fakt, iż Ameryka rozpadła się tak szybko, jak się rozpadła, implikuje, że reszta świat się rozpadł, ponieważ w przeciwnym razie mówisz, że Ameryka upada i rozpada się w Europie.
Ja na to, wiesz co? Zrozum to. Wszystko z nami w porządku. Do zobaczenia później, chłopaki. Tak, więc nie wiem. Myślę, że gdzie indziej jest wiele znaków zapytania, które można by zbadać. To jest jak - to jest jak całość, um, wiesz, w latach 80-tych, kiedy robili wiele filmów o kosmitach i sci-fi, gdzie wylądowali kosmici? To jest w Ameryce, a ty myślisz, w porządku, dobrze. Może jednak tam lecą."

"Może w następnym filmie pójdziemy tam. Może, może to dobry punkt, ale po prostu myślę, że jest wiele możliwości do odkrywania różnych elementów i rzeczy, i tak, wiesz, oderwać się trochę od Cezara.
Wiesz, historia Cezara była świetna. Zobaczmy, jak ta historia istnieje i niech tak będzie coś w tym rodzaju. Symbol Cezara, tak przy okazji. Mają symbol Cezara w tym filmie. Naprawdę? Tak, i trzymają to- trzymają ręce razem w ten sposób. To nie jest tak, że małpy trzymają się razem. To jak patyki."

"To jest - to są małpy razem, to jest podpis. To kije, których Cezar nie łamie w pierwszym filmie, więc to jest symbolika. Powinni to zrobić w Rzymie. Powiedz jego słowa! Powinni to zrobić w Rzymie i mieć Cezara jako cesarza. Zasadniczo tak to wygląda. To znaczy rodzaj klimatu, który Proximus wydziela, jest taki, że jest jak - jak, mają nawet fragment, w którym ktoś mówi, że Proximus kocha historię Rzymu. Uwielbia uczyć się o starożytnych Rzymie i innych rzeczach, więc musi - on, tak jakby, jest trochę cosplayerem, jak sądzę, co jest naprawdę interesujący szczegół, który sprawia, że chciałbym, żeby był w filmie dłużej, ponieważ, jak, małpia polityka to coś, co mogłoby być naprawdę zabawne. Nie, powinno - myślę, że właśnie o to chodzi, prawda?
Że po prostu myślisz, że z pewnością mogłeś podjąć większe ryzyko z tą historią."

"Po prostu jesteś, wiesz, to jest historia, którą widzieliśmy wcześniej, nie tylko w tej poprzedniej trylogii z Matta Reevesa, ale we wszystkich innych filmach o małpach, które kiedykolwiek istniały. Wszystkie były bardzo podobne do tego rodzaju tematu, więc myślę, że są wyraźnie części historii, które rozgrywa się na wschodnim wybrzeżu Ameryki, ponieważ jest tam scena z Statua Wolności, prawda? Tak mi się wydaje. Czy to nie jest w zwiastunie, gdzie jest jakby zakopana?
pod mnóstwem piasku? A może to był, wiesz, ukłon w stronę jednego ze starszych filmów, ponieważ, wiesz, jeden ze starszych filmów, kiedy używali prawdziwych kostiumów i wyglądali jak Sasquatche. Tak. Wiele z nich rozgrywało się na wschodzie."

"wybrzeżu w Nowym Jorku. Te stare, tak, tak. Po prostu myślę, że byłoby miło zobaczyć te historie rozszerzone na różne obszary, wiesz? Po prostu trochę zaryzykuj, i wiesz, co mi też trochę przypomina? Ten sam pomysł, to Mad Max. Wiem, że za chwilę porozmawiamy o Furiosie, ale tak sobie myślę, Wiesz, Mad Max - Mad Max jest świetny, ponieważ jest - doskonale przedstawia to, czego można oczekiwać od apokaliptycznej Australii, jako stereotypu, prawda? Tak. I przyznaję, seria Mad Max jest..."

"to znacznie bardziej skonsolidowany wysiłek, prawda? Nie widzisz wielu filmów z serii Mad Max.
Było ich wiele w latach 80-tych, ale obecnie dość rzadko można zobaczyć Mad Maxa.
więc nie przeszkadza ci, że akcja rozgrywa się w Australii. Ale jeśli zamierzamy kontynuować oglądać więcej takich filmów, wygląda na to, że będziemy dostawać, teraz, sądząc po odbiorze Furiosy - oczywiście, sprzedaży kasowej - George Miller ma wiele pomysłów. Ma ma wiele pomysłów. Ale chciałbym zobaczyć, jak wygląda Mad Max na innym kontynencie, może Ameryka Południowa albo coś w tym stylu. Tak. Jakby to był Mad Max z małpami."

"Tak! Może to ten sam świat. To ten sam wszechświat! Naturalnie w Australii nie ma aż tylu małp. Nie sądzę, żeby było aż tyle małp.
gatunków. Ale to jest - myślę, że to jest temat, prawda? Na przykład, nie ma zbyt wielu małp w Ameryce. Więc to wszystko, wiesz, to wszystko było częścią - wiele ogrodów zoologicznych. Wiele ogrodów zoologicznych, wiele testów obiektów. Ale w tym rzecz, że możesz wziąć tę koncepcję i przetłumaczyć ją na wiele różnych sposobów."

"regionów na całym świecie. Tak. Bo gdybyśmy rozmawiali tylko o małpach, to, Chryste, to by miało rozgrywać się w Afryce, prawda? A może w Azji? Azja, tak. Ale z drugiej strony wspominają, prawda? Wspominają o gibonach w tym filmie. Nigdy, przenigdy nie było gibona w żadnym z tych filmów.
filmach, mimo że to małpy. A więc, z pewnością, ponieważ jeśli orangutany, goryle i szympansy mogą skorzystać z tego, jak choroba Alzheimera czy cokolwiek innego. Tak."

"Potem wspomnieli nawet o gibonach jako gatunku małp, które również są na tym poziomie.
Dlaczego ich nie widzimy? Dlaczego w okolicy nie ma gibonów? Ponieważ wiem, że one są, jak, nie będą prawie tak silne lub cokolwiek innego, ale są zabawnymi małymi facetami i mogą być świetną małą komiczną postacią poboczną. Jeśli masz, no wiesz, Grahama Gibbona, który np, lata dookoła, robi swój shtick, nosi jakieś jeansowe szorty czy coś. To, wiesz, to jest, jak ten koleś w, no wiesz, w Wojnie? Są jak mały szympans w Wojnie, grany przez Steve'a Zahna, który przez cały czas ma na sobie swojego małego Parkera. Ma jakby mały płaszcz i małą czapkę beanie, i cały czas daje wszystkim kciuki w górę. Po prostu go zrób jeszcze raz. Potrzebujesz, podobnie jak te filmy, Matt Reeves jest bardzo poważnym reżyserem, wiesz? Robi takie rzeczy, że Batman nie jest filmem pełnym żartów, podobnie jak Powstanie, Wojna i Świt, ale przez większość czasu mają w sobie żartobliwą postać, i mają kilka całkiem zabawnych fragmentów, ponieważ pod koniec dnia jest to film o małpach."

"wiesz? To nie jest, uh, to nie będzie wygrywać żadnych głównych nagród. To nie jest Lista Schindlera.
koniec dnia. To nie jest Lista Schindlera. Ale nie, porozmawiajmy ogólnie o filmach, przez chwilę, ponieważ, uh, teraz to wyszło, i znowu, mamy, od nagrywania tego, embargo na recenzje Furiosy zostało zniesione. Nie dlatego, że jest powszechnie oglądana, ale dlatego, że odbyła się premiera filmu w Cannes i w zasadzie to już widzieliśmy, jest bardzo dobrze oceniany. Wiele, wiele osób wystawia mu najwyższe oceny. Niektórzy, wielu ludzi mówiąc, że nie jest tak dobry jak Fury Road, ale mówią, że jest naprawdę, naprawdę dobry tak czy siak. Więc, um, z nadchodzącą Furiosą, z Królestwem Planety Małp tutaj i z Dune Part 2, jak myślisz, jaka będzie kolejność pakowania akcji?
filmów akcji w 2024 roku? To dziwne, że filmy akcji są również filmami, o których myślisz, kiedy myślisz, że może Diuna niekoniecznie jest filmem akcji, ale ma w sobie dużo akcji."

"akcji. Są to filmy, o których myślimy: okej, prawdopodobnie będą miały wiele do zaoferowania.
nagród. Prawdopodobnie znajdą się wśród nich ulubieńcy kina niezależnego z Francji i Korei.
na pozostałych listach, ale... Yorgos ze swoją dobrocią. Tak, on jest, wiesz, jak w Family Guy, gdzie wszyscy mają utonąć, a Peter mówi: "Nie obchodzi mnie to"."

"dla dziadka. Tak, tak. To po prostu samo z siebie, a ja, wiesz, to jest, to jest jak Czuję się czasem jak Yorgos Lanthimos, uwielbiam The Lobster. Zabicie świętego jelenia jest bardzo dobre, ale z biegiem czasu zarówno stał się bardziej oswojony, jak i bardziej nalegał na własną dziwność.
Dialogi w The Lobster i Killing of a Sacred Deer są tak dziwne, że wiesz, że zniechęca niektórych ludzi, podczas gdy w Poor Things i The Favourite, zwłaszcza Poor Things, To jest, to jest Yorgos dla mas. To nie jest Yorgos w najlepszym wydaniu. Może jestem strażnikiem, może jestem okropnym małym człowieczkiem, wiesz, ale jestem... Ale tak, Furiosa, um, ma to coś zabójczy motyw, wiesz. To wszystko, na co czekam z niecierpliwością. Jak tylko pojawi się w kinach, jestem wstanę. Tak, nie mogę się doczekać. George Miller jest reżyserem, reżyserem akcji, w przeciwieństwie do prawie wszystkich innych, jakie kiedykolwiek widzieliśmy. Na przykład fakt, że jego główni bohaterowie ledwo nic nie mówią, a i tak są ikonami. Wiem, tak. Kiedy mówi 30 linijek, myślę sobie, tak naprawdę nie dociera do mnie, jak mało jest tych linijek, dopóki nie porównasz tego z Fury Road, i mówisz, że Tom Hardy powiedział 60 linijek, a on nic nie powiedział w tym filmie."

"To szaleństwo. Połowa tego? To zaskakujące. Myślę, że to, hm, sam jestem bardzo podekscytowany.
Myślę, że będzie świetnie. Nie mogę się doczekać, aż zobaczę go w kinach.
Dużo od niego zależy. Fury Road jest fantastyczny jako film akcji. Jest, jest, również powstał w tym czasie, gdzie jest dużo praktycznych efektów. Jest bardzo napięty, wiesz. To nie jest długi film. To jeden z tych filmów, który trwa około dwóch godzin."

"Jest dokładnie tym, czego oczekujesz od filmu. Dokładnie tak. Jest w całości nakręcony to jedno. To jest, to jest, to jest, to jest, to jest idealne, uosobienie tego, co powinien robić film akcji i może być. Myślę więc, że wiele zależy od tego filmu, a sądząc po jego odbiorze które widzieliśmy w Cannes, to jest, to jest tam. To siedem minut owacji na stojąco. Czy możesz wyobrazić sobie stanie i klaskanie przez siedem minut? To po prostu Cannes, jakby nie patrzeć, To po prostu bzdura z Cannes w pigułce, prawda? Tak. Kto, siedem minut na stojąco owacja. Najwyraźniej chciałbym dać mu 15. To jest jak, drugi, to jest jak, Tak, tak, niektórzy dostają 15. Jeśli dostaniesz pięć, to powinieneś zakończyć swoje życie, wiesz? Nie zrobiłeś nic dla tych ludzi, a oni i tak dadzą ci pięciominutową owację na stojąco. Pięć minut klaskania w dłonie. Moje ręce będą obolałe jak diabli. Tak, wiesz, czego też nie rozumiem, to na przykład, co aktorzy i reżyser robią? Po prostu tam stoją, dziękują, dziękują bardzo. To jak wideo, które Annie Taylor-Joy, a ona mówi: dziękuję, bardzo dziękuję. A Chris Hemsworth po prostu, jakby, biorąc to wszystko, będąc, jak, Dementorzy w prawdziwym życiu. To jest ten część Cannes i kultury filmowej, której nigdy nie rozumiałem. Ten rodzaj elitarności, po prostu zróbmy to, po prostu klaszczmy przez pięć, siedem minut z rzędu. Tak."

"za tym. Na deser zjedzmy sieroce wątróbki. Tak. Tak. To jest, to po prostu zaskakuje ale nie wiem, myślę, że to wygląda, jestem naprawdę podekscytowany, i myślę, że to może być, rzecz w tym, z Furiosą, co mnie jednak trochę martwi, jest to, że po prostu nie sądzę, żeby to wylądowało w sensie komercyjnym."

"Myślę, że Kingdom ma to, co poprzednia trylogia, ludzie patrzący, oh, wiem, i te wszystkie rzeczy, ale jak Furiosa, nie pamiętam, Nie sądzę, żeby Fury Road odniosło ogromny sukces komercyjny, jeśli chodzi o sprzedaż kasową mądry, i myślę, że zarobił dobre 700 milionów, co jest dużą ilością pieniędzy, ale to to czas, w którym kasa kwitła, a filmy za miliardy dolarów wyskakiwały na lewo, prawo i w centrum. Zarobił 380 milionów w kasie. Och, 380, to jeszcze gorzej."

"Więc to mnie trochę martwi, że nie wiem, czy to koniecznie będzie, jak sukces komercyjny, który widzimy. Budżet wynosił od 154 do 185 milionów, więc nawet nie sądzę, że możesz naprawdę, tak jakby, to był ledwo sukces. Jeśli weźmiemy pod uwagę podwójnie, jeśli pójdziemy na niższy szacunek tego i powiemy, że potrzebujesz podwoić to, to ledwo sukces. Tak, to mnie trochę martwi, bo np, wiemy, jakie potrafią być firmy producenckie w dzisiejszych czasach i jak bardzo potrafią być zawzięte."

"film nie zarobi pieniędzy, które musi zarobić, prawdopodobnie nie zobaczymy kolejnego filmu Mad Max przez długi czas.
przez jakiś czas, jeśli w ogóle, od George'a Millera. Więc to mnie trochę martwi, ale mam nadzieję, że dobrze sobie radzi. Mam nadzieję, że odniesie sukces i mam nadzieję, że ludzie będą go oglądać i cieszyć się nim, ponieważ wygląda absolutnie oszałamiająco. I zabił również Anyę Taylor-Joy. Widziałeś ten wywiad?
gdzie ona, jakby, ona po prostu, jakby, wygląda, jakby zapytał, prowadzący wywiad, jakby, pyta ją, jakby, jakie to było, wiesz, jakie to było doświadczenie, jak filmowanie dla, um, George'a Millera, a ona po prostu gapi się na niego, bo wciąż jest Furiosą, dlatego. Cóż, nie, powiedziała, zapytaj mnie za 20 lat. Tak jakby, ponieważ, i tak samo było z Fury Road Charlize Theron i Tom Hardy mieli ogromną waśń. Nie wiem, czy o tym wiesz, ale najwyraźniej musieli wyciągnąć Toma Hardy'ego z jego przyczepy. Wyobrażam sobie ich zostawiając małe smakołyki na podłodze, żeby go wyciągnąć. Czytałem raport na ten temat film. To było zaskakujące. Brzmi szalenie. Tak samo było z Megalopolis, wiesz, Franka Francisa Forda Coppoli? Cóż, The Guardian zrobił rzecz, w której rozmawiali z obsadą i ekipą, gdzie najwyraźniej było to szalone. Myślę, że to bardzo stara głowa reżysera filmowego, gdzie po prostu nie obchodzi ich szczur. Chcą tylko swoich film zrobiony na ich sposób, więc będą po prostu palić zioło w swojej przyczepie przez cały dzień jak w przypadku Francisa Forda Coppoli, albo doprowadzać aktorów do wyczerpania, jak w przypadku George'a Miller w Mad Maxie, tych filmach Mad Maxa. Albo wydać, tak, albo przekroczyć budżet o 100 milionów, jak Ridley Scott. Tak, albo sprzedaj swoje winnice, jak zrobił to Francis Ford Coppola, by sfinansować ten film. I kocham to. Kocham go. Nie mogę się doczekać porażki. To będzie taki Babilon. O tak, mam obejrzałem ten zwiastun kilka razy i nie mogę go zrozumieć, i uważam, że wygląda an absolutna katastrofa, a jestem bardzo otwartą osobą, jeśli chodzi o filmy. Lubię doświadczać wszelkiego rodzaju różnych i artystyczny polot, i to wszystko, ale ten film, dla mnie, wygląda po prostu jak katastrofa czekająca na to, by się wydarzyć, i myślę, że możesz to również zobaczyć, biorąc pod uwagę fakt, że nie ma dołączonej firmy produkcyjnej. Nie, żebyś jej potrzebował do produkcji, ale np, nie ma partnera dystrybucyjnego, więc, whoa. Nie wiem, czego on od tego oczekuje. Czy chce tylko sukcesu krytycznego, czy spodziewa się, że zarobi pieniądze? Myślę, że po prostu chce zrobić film, i niech tak będzie. Ten film powstawał jakieś 40 lat. Tak. Ten film, i nawet nie sądzę."

"przejmuje się tym, co mówią krytycy, ponieważ krytycy prawdopodobnie go zepsują, ponieważ jeśli w ogóle jest, to, tak jak mówię, daje mi to wiele babilońskich wibracji, a jeśli tak jest, jeśli tak jest, to Krytycy i tak to zepsują, bo Babylon im się nie podobał. No nie wiem. Babylon to zły film.
Zgadzam się. Uważam, że Babylon jest o godzinę za długi. Jest o wiele za długi. To jest nalega na siebie, jak powiedziałby Peter Griffin, a także jest, jak, jak Damon Chazelle zrobił mój ulubiony film wszech czasów, a jednak nie sądzę, by od tamtej pory zrobił coś tak świetnego."

"To dobre podsumowanie, prawda? To znaczy, nie wiem, czy znowu dostanie film z dużym budżetem w przyszłości.
przyszłości, ponieważ zrobił wiele złych filmów z rzędu, lub niekoniecznie złych filmów, ale np, słabo. Babylon jest zły. Babylon jest zły, ale mam na myśli, że zrobił też kilka innych filmów, które po prostu nie były dobre."

"były sukcesem, powiedziałbym. Tak. Ale tak czy inaczej, dość paplania o Babylon i powinniśmy Prawdopodobnie powinniśmy to zakończyć, ponieważ trwamy już od jakiegoś czasu, więc tak, to był odcinek 14 Filmowego Szału. Wrócimy w przyszłym tygodniu, być może by porozmawiać o Furio, więc może będzie to tydzień później.
Nie jestem tego zbyt pewien, ale tak czy inaczej, wrócimy w przyszłym tygodniu, aby porozmawiać o czymś innym, więc bądźcie czujni. Do tego czasu, mam nadzieję, że będziecie się dobrze bawić, cóż, tak, zobaczymy się po drugiej stronie, jak sądzę."

"Trzymajcie się wszyscy."

Wywiady

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej