Polski
Gamereactor
Videos
The Jackbox Party Pack 10
HQ

Król gier towarzyskich - wywiad z Jackbox Games

Allard Laban i Brook Breit z Jackbox Games rozmawiają z nami o swoich ulubionych grach towarzyskich, o tym, jak utrzymują świeżość Jackboxa i o tym, że jest Szwajcarią kanciastości.

Audio transcriptions

"Miło was poznać. Witajcie. Witajcie również. Jesteśmy tu, aby porozmawiać o Jackboxie. Myślę, że po prostu otwarty rodzaj zabawy. Pomyślałem, że porozmawiamy o wszystkim, co ma związek z Jackboxem ponieważ to 10 lat, od 2014 do 2024 roku. Gram od pierwszego party packa."

"To jedna z moich ulubionych serii, do której ciągle wracam i pomyślałem, że zapytam cię o to.
o twoją podróż z Jackboxem, jakie są twoje ulubione wspomnienia?
może z IP, rzeczy, które najbardziej ci się podobały i co doprowadziło cię do tego punktu?
Oh wow. Moja podróż zaczęła się chyba najdłużej."

"Mój związek z marką rozpoczął się w 1995 roku. Pracowałem w firmie o nazwie Berkeley Systems. Nie wiem, czy kiedykolwiek o nich słyszałeś. Zrobili latający toster, wygaszacze ekranu, ludzie z lat 90-tych. Uwielbiamy to. Ludzie z lat 90. to uwielbiają.
Chyba jestem z lat 90-tych. Ale tak czy inaczej, Harry Gottlieb był założycielem Jellyvision w tamtym czasie. W tamtym czasie nazywało się to Learn Television."

"Przyszedł do Berkeley Systems i przedstawił pomysł na teleturniej, ale nie było grafiki. To był tylko tekst. Był to stos hiper-kart i nadal działał.
To było niesamowite. To było coś w rodzaju interaktywnego radia. Szybko zostałem przydzielony do bycia dyrektorem artystycznym. Myślę, że było to wiosną 1995 roku."

"I wysłaliśmy go w tym samym roku, pierwszy You Don't Know Jack, w październiku. To był marsz śmierci.
To było tak, jakbyśmy pracowali po miliard godzin, próbując go wydać. Ale wyszło i Reszta jest już historią. Później przez około pięć lat pracowałem dla Disneya.
A potem wróciłem do Jellyvision, bo mój szef poprosił mnie o zrobienie Who Wants to Be a Milionerem, który był popularną brytyjską franczyzą. Zrobiłem to w Stanach. I pracowaliśmy z zespołem Michaela Davey'a, aby ożywić ją jako grę na CD-ROM. I tak, to było z Jellyvision. To w pewnym sensie sprowadziło mnie z powrotem do Jellyvision w Chicago."

"LA. I jestem tu od tamtej pory. To mógłby być cały wywiad o tym mówić. Podsumuję więc, mówiąc, że przeszliśmy przez kilka różnych zmian w Jellyvision. Założyliśmy inną firmę o nazwie Jellyvision Lab. Potem w pewnym sensie zerwaliśmy od Jellyvision całkowicie jako Jackbox Games. Wypuściliśmy ponownie You Don't Know Jack 2011. I to było rodzaj ponownego startu firmy zajmującej się grami. W tym momencie zmieniliśmy nazwę na Jackbox."

"I nie wiem. Osiągnęliśmy dno. W pewnym momencie myśleliśmy, że zostaniemy zamknięci w latach 2014-2013, dopóki nie wypuściliśmy pierwszego fibbage. I to w pewnym sensie doprowadziło do pierwszego party packa, ponieważ zobaczyliśmy, że ludzie grają online. Ludzie grali razem na Twitchu. I wtedy zdaliśmy sobie sprawę, że trafiliśmy na coś, co naprawdę może przynieść ludzi, nie tylko na kanapie, ale także online. I to właśnie był początek sagi Jackbox i wszystkich różnych gier, które stworzyliśmy. Mówię saga, ale tak naprawdę jest to było całkiem spoko. Każdego roku spotykamy się razem. Wymyślamy gry. I to jest może najzabawniejsza praca. Więc nie wiem. Brooke, nadal dobrze się bawisz? Zostałam zatrudniona chyba w 2018 roku."

"Pochodzę ze świata chicagowskiej komedii, z którego wywodzi się spora część naszej redakcji. I Możesz powiedzieć po głosie gry i redakcji, że ma w sobie dużo komedii.
korzenie. Zostałem więc zatrudniony jako autor treści do Party Pack 5, a potem po prostu zostałem i pitchowałem gry i pisałem, a potem w pewnym sensie przeszedłem na stanowisko dyrektora kreatywnego."

"A obecnie jestem trochę dyrektorem kreatywnym i menedżerem produktu. Ale tak, to było ekscytujące wskoczyć w połowie drogi, w zasadzie w historii paczek, wskakując w wieku pięciu lat.
Widząc po prostu ewolucję i rozwój sytuacji od momentu, gdy dołączyłem.
Ale to niesamowite miejsce do pracy. Ludzie naprawdę je tworzą. I myślę, że właśnie dlatego tak dobrze się bawimy, ponieważ, jak powiedział Allard, spotykamy się razem i gramy we wszystkie gry."

"przez cały czas, zwłaszcza podczas ich tworzenia. I to też jest trochę magii, że jesteśmy jak, czy dobrze się bawimy? To dobry znak, że wszystko idzie dobrze. A jeśli nie, zmienimy coś, aby upewnić się, że dobrze się bawimy.
Więc rozmawialiście trochę o tym, o tym, że jest to najfajniejsze miejsce do pracy i jak, wiesz, po prostu przychodzisz i po prostu rzucasz pomysłami. Czy to jest właśnie to, co się dzieje?
Już nie przychodzimy, wszyscy jesteśmy zdalni."

"To hybryda. To hybryda. Tak.
Powiedziałbym, że jest hybrydowy, ale prawdopodobnie dla wielu osób pierwszy zdalny.
Więc rzucasz tymi pomysłami. Czy to tylko rodzaj, to jest, czy jest jakiś rodzaj jak precyzyjna struktura tego, co wchodzi w skład każdego rodzaju pakietu? Czy po prostu mówisz, Cóż, to jest to, co uważamy za zabawne. To jest to, co chcę wypróbować. To jest rodzaj pomysłu, który mam."

"A także jako swego rodzaju odskocznia od tego, jak sądzę, jest to, w którym momencie lubisz umieszczasz je w formie gry? A w którym momencie rzucasz pomysłami i czy masz już jak fizyczne, myślałem jak, wiesz, fizyczne pomysły na to, jak te gry mogą działać z pierwszej ręki, a następnie zagłębiając się w to. Chyba po prostu zafascynowany procesem tworzenia."

"Tak, to naprawdę ewoluowało w czasie. Na początku, oczywiście, kiedy wchodziliśmy, było dużo testów papierowych i ołówkowych. I to znaczy, trochę za tym tęsknię, ponieważ jest szybka iteracja. Możesz przeprowadzić test w grze i stwierdzić, że to trochę nie tak. Dlaczego nie spróbować jeszcze raz z tym i, wiesz, szybko nabazgrać na wszystkich małych kawałkach papieru, które pocięliśmy, aby wprowadzić zmiany. To trochę ewoluowało teraz, gdy używamy tablic z dżemem i murali i wszystkich tych różnych typów, wiesz, aplikacji biznesowych, w których robimy głupie gry."

"I to było całkiem dobre, wiesz, jeśli chodzi o przejście, ale brakuje mi tego rodzaju dotyku, wszyscy w tym samym pokoju, ale dostosowaliśmy się, wiesz.
Myślę, że to most. Jest w tym jakiś pomost, chociaż wiem, że rozstawialiśmy gry.
za pośrednictwem współdzielonego dokumentu, co wydaje mi się podobne do testowania pisania na skrawkach papieru."

"i siedzenie przy stole. My również, tak, pitchowaliśmy w najniższym tego słowa znaczeniu, jak nie a nie tak, jak niektóre gry są prezentowane w formie prototypu, zwłaszcza w zależności od tego, skąd pochodzą, ponieważ pomysły pochodzą z dowolnego miejsca w firmie. Mamy więc artystów, inżynierów, redaktorów, wiesz, wielu różnych ludzi, którzy wpadają na różne pomysły i zastanawiają się, czy to jest coś?
I po prostu zbierzmy grupę ludzi, czy to wirtualnie, czy przy stole, aby powiedzmy, czy coś tu jest, a potem rozwijajmy to stamtąd. Więc powiedziałbym, że to jest i popraw mnie, jeśli się mylę, Allard, że coś przychodzi w pełni uformowane. Zazwyczaj jest to mechanika lub pomysł. Niektóre pomysły krążą wokół nas od lat. Na przykład mieliśmy już takie rzeczy ponieważ zazwyczaj istnieje komitet zielonego światła. Odpowiadając też na twoje pytanie o czego szukamy, gdy używamy modelu party pack, istnieją różne rodzaje gier, które chcesz wypełnić, jak pięć gier, coś dla każdego. Wiesz, czy jest gra w pisanie? Czy jest jakaś gra w rysowanie? Czy jest jakiś rodzaj społecznej dedukcji? A może ciekawostki? I tak dalej pracujemy nad wypełnieniem tych, wiesz, wiaderek, w zasadzie. Ale to nie jest tak restrykcyjne, że musi być dokładnie tak. Chodzi raczej o to, czy jest to coś, co spełnia ten rodzaj trybu lub ten rodzaj gry? Więc jeśli wiemy, że mamy już opłacalny grę rysunkową, to prawdopodobnie nie będziemy wprowadzać ich więcej dla tej konkretnej gry."

"cyklu rozwoju. Ale łamiemy też własne zasady. Chodzi mi o to, że istnieją elementy i mechanika które się sprawdzają i czuję, że zawsze jest jakaś gra, która jest trochę dziką kartą że nie wiemy dokładnie, czy pasuje do tej kategorii w tej kategorii.
I dobrze się przy tym bawimy. Podejmowanie ryzyka w ten sposób też jest świetną zabawą."

"w jaki sposób możemy wyłamać się z tych typów, a także spełnić klasyczne typy gier.
Wiesz, jest coś w rodzaju koktajlu, który jest tworzony z każdym pakietem imprezowym, prawda? W kategoriach mamy trochę tego, mamy trochę tego.
Tak więc okno boisk zaczyna się zamykać, ponieważ mamy dwa lub trzy różne gry, które zostały zatwierdzone. A potem zastanawiamy się: OK, jaka będzie następna gra?
Mamy kolejne boisko z rysunkiem. Czy chcemy zrobić pakiet z dwoma rysunkami?
Wokół tych rzeczy toczy się ożywiona debata. Ale zazwyczaj jest to coś w rodzaju najzabawniejsza gra wygrywa, wiesz, pod koniec dnia słuchamy, dosłownie słuchamy jak jak ludzie grają, aby zobaczyć, czy się śmieją, czy rozmawiają, czy też jakie są emocje ludzi."

"podczas gry. I to napędza wiele decyzji. Część przeczucia, a także, wiesz, wiedza o tym, co lubią nasi fani i o co proszą. To także kolejna część.
Szybkie pytanie do ciebie. Kto siedzi na twoim kolanie?
To jest Arthur. Jest dziwakiem. Zaczął na mnie płakać bez powodu."

"Chce porozmawiać o procesie rozwoju.
O procesie rozwoju. Nie mógłbym tego zrobić z psem, którego mam.
masywny owczarek niemiecki. Więc próbuje wejść mi na kolano, ale jest.
Poziom okresu."

"Właśnie zobaczyliśmy zapowiedź Naughty Pack. Nie zamierzam prosić cię o ujawnienie czegokolwiek major. Byłem po prostu zainteresowany tym, jak podchodzisz do czegoś, co marketingowo przypomina rodzaj pakietu nie bezpiecznego dla pracy, wiesz, pakiet Jackbox po zmroku, kiedy jeśli mnie znam i moi przyjaciele w Quiplash lub TKO, sprawy stają się trochę szorstkie i brudne, wiesz."

"Dość często. Więc w jaki sposób Naughty Pack odróżnia się od tego, co robią inni?
obrzydliwych rzeczy, które ludzie zwykle wymyślają w odpowiedzi na Quiplash?
Cóż, dokładnie to wykorzystujesz. Wiemy, że jest to coś w rodzaju sposobu, w jaki wielu ludzi lubi nasze gry, niezależnie od tego, czy ustawiamy cię tak, abyś był brudny, czy też nie."

"samemu. Na tym polega radość. I często lubimy tworzyć mechanikę i sposób, w jaki gra się w gry aby pozwolić graczom zabrać je tam, gdzie chcą. Na przykład, co jest fajne dla twojej grupy znajomych?
Jak wam się gra? Co sprawia wam taką radość? Często myślimy o tym jak o deska do nurkowania. To tak, jakbyśmy ustawiali ludzi tak, aby skakali w sposób, w jaki będzie to wyglądać."

"zabawne i udane dla Ciebie? Więc wtedy zadaliśmy sobie pytanie, a co, jeśli jesteśmy również w pewnym sensie zagłębiając się w ten temat i czyniąc go bardziej dorosłym i dając sobie przestrzeń dojrzałego oceny, aby pozwolić sobie na pójście w miejsca, w które nie poszliśmy z poprzednimi pakietami imprez, ponieważ upewnić się, że mamy tryb przyjazny rodzinie lub rzeczy, na które ludzie mogą się zdecydować? I powiedzieliśmy, cóż, znowu, co jeśli powiemy, że zamierzamy sprzedawać to jako przeznaczone dla dorosłych?
I co to oznacza? A potem otworzyło to proces twórczy tego, jak podchodzimy do do tych gier, jak ustawiamy graczy z tą samą filozofią i mechaniką Jackbox, ale po prostu bardziej świadomie podchodzimy do dorosłości."

"Chodzi mi o to, że zapowiedzieliśmy trzy gry, a potem ogłosimy, co to będzie. Ale chodzi mi o to, że to świetna zabawa.
Chodzi mi o to, że jako ktoś, kto pracuje nad tym bardzo intymnie, gra słów zamierzona, jestem bardzo podekscytowany, że ludzie będą mogli zagrać w ten produkt, ponieważ naprawdę, jak cała firma, włożyliśmy włożyła w to dużo pracy. I jesteśmy podekscytowani. Czujemy, że to dla nas coś nieco innego."

"Tak, to trochę tak, że musieliśmy zrobić trochę introspekcji na temat marki.
ponieważ już jesteśmy trochę ostrzy. Ale czuję, że w pewnym sensie zdajemy sobie sprawę, że jesteśmy bardziej szwajcarskim, ostrym, jak zabranie go tam, gdzie trzeba.
To jest książka. Tak, taki jest nagłówek."

"Ale nie wiem co z kontynuacją, nie wiem gdzie teraz jesteśmy.
Wiesz, jesteśmy teraz jak w zaułkach jakiegoś miasta, jest trochę bardziej nerwowo.
Ale w tym samym czasie, chcieliśmy być pełni szacunku, więc tak naprawdę nie chcieliśmy, żebyś wiesz, jest kilka innych firm zajmujących się grami imprezowymi, które mają coś w rodzaju, wiesz, naprawdę, naprawdę ostrego rodzaj reputacji. I tak naprawdę nie chcieliśmy podążać tym tropem. Chcieliśmy jakby mieć to na swój własny sposób. A Brooke wykonała niesamowitą robotę, wiesz, patrząc na duży obraz i widząc, jakie treści działają i jakie treści są wiarygodne wychodzące z naszych ust, wiesz, i myślę, że to genialne. Jestem naprawdę bardzo podekscytowany więc zespół, zespół zabija to tym. Więc tak, myślę, że tak jak znowu, jest tam był naprawdę wspólny wysiłek, jak powiedział Allard, aby nie przebijać się w naszych żartach, a także mieć w naszych żartach, a także sprawić, by czuli się jak najlepiej. To inkluzywne poczucie niegrzeczności, sprośności, rozpusty, rzeczy, które sprawiają wrażenie, jakbyśmy wszyscy w tym uczestniczyli i mieli dobrą zabawę. Tak, chodzi o dawanie przyzwolenia. A wcześniej byliśmy tacy, no wiesz, rób, co chcesz. Ale teraz mówimy: Tak, wszyscy wiemy, co się tutaj dzieje."

"Zostaw to swoim przyjaciołom, żeby się nawzajem bili. Myślę, że to tak, jakbym nie miał na myśli mojego przyjaciół, to my jesteśmy tymi, którzy walą w dół. Zrobimy to. Dokładnie deska do nurkowania.
Więc to jest sposób, w jaki myślę o Naughty Pack, to zdecydowanie sposób na utrzymanie Jackbox świeży, ponieważ nie czuje się, jakby nie czuł się jak 10 lat w sposób podobny do party packi i tego typu rzeczy. To zawsze sprawia wrażenie, jakby zawsze tam było."

"Moja broda jest w powietrzu.
Ale w jaki sposób dbacie o świeżość? I czy widzieliśmy sequele, chociaż wydaje się, że są one dość rzadkie, biorąc pod uwagę ilość gier, które mają zostały umieszczone w party pack. Kiedy decydujesz, że nadszedł czas na coś, co już było?
zrobione wcześniej, jak Quick Blast 2 lub TKO 2? A kiedy jest czas, aby po prostu całkowicie, wiesz, wskoczyć w coś świeżego? I jak utrzymujesz tę świeżość?
Myślę, że wiesz, są pewne marki i gry, których chcemy się bardzo trzymać."

"ściśle, jak EMP, Trivia Murder Party, jest dla nas bardzo cenną marką.
Chcemy więc rozwijać ten świat i jego elementy w bardzo przemyślany sposób.
Ponieważ, nie wiem, naprawdę cieszymy się z budowania tego.
Cieszymy się budowaniem tego świata. A nasze gry wcale nie są grami budującymi wielki świat."

"To tylko gry imprezowe. Ale ta w szczególności, chcemy w pewnym sensie w bardzo ostrożny sposób. Są też gry takie jak Fibbage, które, wiesz, mają coś w rodzaju ewoluowała bardzo dużymi krokami, jeśli chodzi o wygląd i styl. Rozgrywki i zawartości, zawsze były bardzo solidne. Zawsze były takie same. Na przykład rodzaj redakcyjnego głosu. To naprawdę część marki tej gry. Więc w pewnym sensie pozwoliliśmy sobie na pewne rzeczy w niektórych grach, a w innych nie. Wybór co do tego, która gra powinna znaleźć się w następnej paczce, słuchamy naszych fanów. Wiesz, mamy klientów ankietę opinii klientów każdego roku. I wiesz, powód, dla którego TKO2 powróciło w Party Pack 10 było ogromne zapotrzebowanie naszych graczy. Oni po prostu tego pragnęli. Więc Dobra, zróbmy to. Tak. I myślę, że znowu, jak sequele, kiedy pojawiły się w poprzednich paczkach, były przedstawiane jako nowe IP. Często jest to ktoś z pasją lub Mam na to pomysł. Mam nową mechanikę. Mam nową rundę finałową. Jest nowy lub jego zawartość, która jest wprowadzana wewnętrznie. Zasadniczo mamy jak komitet zielonego światła, który się zbierze i jest kilku stałych członków i członkowie rotacyjni, aby zachować świeżość, a także różne perspektywy ze studia na temat do czego powinniśmy dążyć. Ale myślę, że to naprawdę mózgi ludzi tworzących gry."

"Chodzi o to, czym jesteśmy podekscytowani? Co wydaje się odpowiednim momentem na ponowne odwiedzenie czegoś w grze?
w połączeniu? Tak. Z tym, o co proszą gracze. I mamy oko na analitykę, ponieważ dobrze. Widzimy, jakie są najczęściej grane gry, jakie są najczęściej otwierane pokoje, takie rzeczy. Ma to wpływ na podejmowane przez nas decyzje, a także na nasze wewnętrzne pomysły."

"Więc to trochę jak miszmasz tego, co ma największy sens. A potem znowu, w zależności od myślę, że w przeszłości, jak Allard przynoszący do stołu, Drawful Animate mówiący np, powróćmy do tego bardzo znanego IP w nowy sposób. I to staje się swego rodzaju kotwicą, jak pierwsza rzecz w tym konkretnym pakiecie. A potem budujemy z tego, co jeszcze chcemy zbadać. Racja. I dosłownie nazywamy to tytułem kotwicy. Tak."

"W pewnym sensie chciałem poznać waszą opinię na temat projektu. Jak bardzo uważacie, że przewaga konkurencyjna ma znaczenie w tytule takim jak Jackbox? Ponieważ Zawsze zauważyłem, że nawet jeśli wszyscy dobrze się bawimy, ma znaczenie, kto wygrywa, a kto przegrywa. Więc chciałem tylko powiedzieć, wiesz, czy jest to coś, o czym myślisz w kontekście konkurencyjności, jak również czystej rywalizacji?
przypadkowe doświadczenie imprezowe? Tak. To zależy od tego, kogo zapytasz w firmie. I to jest ważne."

"I to jest jak, ale bierzemy pod uwagę oba. Naprawdę staramy się o tym pamiętać.
różne profile graczy, które opierają się również na ludziach w naszej firmie, ponieważ będziemy grać w grę. A dla mnie, jakbym był tak swobodny. Czy ja się dobrze bawię?
Nie obchodzi mnie to. Widzisz ludzi, którzy również grają dla przyjemności, mówią to lub są jak, Nie zamierzam wygrać. Więc po prostu robię żarty, tak jakbym próbował zostać zauważony w ten sposób."

"Ale mamy też ludzi, których perspektywę naprawdę doceniam, gdy pracuję nad grą którzy mówią: no cóż, jak zdobywamy te punkty? Na przykład, jak ja, wiesz, jak rodzaj jesteśmy. Więc staramy się pamiętać o tych wszystkich ludziach i nie wypaczać tego w pełni w ten czy inny sposób, ponieważ jest to gra imprezowa. Ma być towarzyska, ale mechanika i punkty muszą mieć sens, a motywacje muszą być jasne."

"Więc jeśli jesteś typem gracza, który lubi to śledzić i wiedzieć, czego potrzebujesz zrobić, aby zdobyć te punkty, chcemy upewnić się, że jest to tak proste i jasne, jak to tylko możliwe.
A także, nie chcemy obciążać cię tymi wszystkimi informacjami, jeśli nie mają one dla ciebie znaczenia.
i jeśli po prostu odpowiadasz na pytania, głosujesz i dobrze się bawisz. Więc naprawdę staramy się pamiętać o jak największej liczbie graczy, którzy wchodzą w interakcję z tymi grami."

"aby upewnić się, że narzędzia są dostępne, aby uzyskać to, czego potrzebujesz do gry.
Pierwszym tego przykładem było You Don't Know Jack w 1995 roku. Testowaliśmy ją i ludzie uwielbiali. A potem otrzymaliśmy naprawdę duży odzew z testów w grupach fokusowych, który brzmiał: dlaczego to jest nie ma tablicy wyników na końcu? I dosłownie nawet o tym nie pomyśleliśmy, ponieważ gra była Słynne jest to, że nie musisz nawet wygrywać. To takie zwariowane. Kogo obchodzi wygrana?
I wtedy zdaliśmy sobie sprawę, że ludziom naprawdę zależy na wygrywaniu i ludzie są konkurencyjni."

"Tak więc tablica wyników była czymś w rodzaju ostatniej chwili, rodzajem jerry-rigu, który tam włożyliśmy.
ponieważ ludziom zależy. To była lekcja, której uczyliśmy się przez cały czas.
Znalezienie sposobu na dobre punktowanie w niektórych naszych grach jest wyzwaniem, ponieważ część z nich jest bardzo szara strefa. Chodzi o odczucia i to, co cię rozśmiesza. Jest to więc coś, co się skupiamy. Może za mało, ale może wystarczająco. Nie wiem. Zależy od gry."

"Tak. Mogę spojrzeć na wszystkie gry i pomyśleć: och, co ja sobie myślałem o punktacji? Ale Tak, zawsze patrzę w przyszłość. Przekonałem się, że grając w Jackbox przez lata, nigdy nie jest tak źle.
czułem się jak trend. Tak jak w przypadku wielu innych gier imprezowych, zwłaszcza w ostatnich latach.
podczas COVID, wiele osób znajdowało gry imprezowe, a następnie je traciło."

"zainteresowanie nimi po kilku miesiącach. Podczas COVID Jackbox był dla mnie sposobem na utrzymywania kontaktu z przyjaciółmi i utrzymywania tych relacji przez lata, kiedy nie byłem w stanie widzieć się osobiście. A jednak nigdy nie czułem się tak, jakby to było coś, co po prostu robimy na teraz. Wciąż gramy, jak mówię, chyba w zeszłym tygodniu przeklinaliśmy się nawzajem za Quiplash i tego typu rzeczy. Więc jest to coś, co trwa od lat i lat i lat. I to podstawa przyjaźni wielu ludzi. Zastanawiałem się tylko, jak myślisz Jackbox stał się na to odporny. Mamy już 10 lat i, jak mówię, nie wydaje mi się, żeby to było tak długo. To dobre pytanie. Nie sądzę, abyśmy naprawdę podążali za wieloma trendami."

"To znaczy, nie jesteśmy... Jestem super cool, Allard. Nie wiem, o czym mówisz.
To ja jestem w czarnej koszulce.
Nie.
Jakby szarawy pod spodem."

"To znaczy, jestem totalną modową dziwką. Ale fakt, że jesteśmy w Chicago, a nie, powiedzmy, Dolinie Krzemowej czy innym wielkim centrum technologicznym, tak naprawdę nie jesteśmy... I zostanę zrugany za ale nie sądzę, żebyśmy byli w centrum jakiejkolwiek branży gier. Są świetne firmy produkujące gry w Chicago i mamy z nimi świetne relacje, ale nie ma czegoś takiego jak co nazywam dużą społecznością graczy. I to nie jest tak, że jesteśmy... Duży wpływ kulturowy w Chicago jest komedia improwizowana i występy. I myślę, że jest to prawdopodobnie rzecz, która napędza ton i styl naszych gier. Pracujemy nad tym już od ponad 30 lat, i nie sądzę, by miało się to skończyć. Pracujemy w Chicago i współpracujemy z tutejszymi talentami, ponieważ myślę, że jest to coś, co odróżnia nas od wszystkich innych."

"I myślę, że zgodzę się, że kiedy powiedziałeś, że twoi przyjaciele wracają do czegoś takiego jak Quiplash, każda z gier, w których mamy nadzieję zapewnić graczom możliwość tworzenia własnych doświadczeń, jak TKO, nie robimy koszulek. Dajemy Ci narzędzia, które pozwolą Ci stworzyć własną markę i Twoich znajomych. Chcemy, żebyście to wy byli gwiazdami tego show. I to jest bardzo improwizowane komediowa filozofia, to jakby ustawianie innych ludzi na sukces lub na puentę."

"I tym właśnie jest Quiplash. To tak, jakbyśmy chcieli was wrobić, ale wy wszyscy robicie to samo.
puenty, jakbyście trafiali w żarty, jakbyście robili rzeczy, które czynią to wyjątkowym i zapadające w pamięć. I myślę, że mam nadzieję, że to jest coś, co nam pomaga, tak, wyróżnić się na tle innych, i znowu, różne rodzaje gier, jak jedna z naszych ulubionych rzeczy jest, gdy wypuszczamy gry, a potem widzisz rodzaj szumu wokół niej i wszyscy mają ulubioną i najmniej ulubioną i są one różne na całej planszy, to jest to dla nas dobre uczucie ponieważ staramy się być jak, no wiesz, naprawdę chcemy zapewnić różne doświadczenia dla różnych grup ludzi. I wiesz, zamierzamy znaleźć różne grupy ludzi będą skłaniać się ku różnym rzeczom. Więc myślę, że dla nas, tak jak to wraca do utrzymywania świeżości. Ciągle zastanawiamy się, co będzie następne? Jakby co byłoby ekscytujące? Co będzie zabawne? I niekoniecznie jest to oparte na trendach. To coś w rodzaju, wiesz, jak się bawimy? Na przykład, jaki jest fajny sposób na zaangażowanie się w to?
czego wcześniej nie robiliśmy lub odkrywanie nowego sposobu?
Mówiłeś tam trochę o pozwoleniu społeczności na bycie sobą."

"coś w tym rodzaju. To prawie tak, jakbyś, no wiesz, pozwalał, jakbyś wysyłał swoje dzieci do college'u w pewnym sensie, wiesz, w pewnym sensie pozwalając im odejść, odkrywać świat tak jak oni będzie. Dałeś im narzędzia do przygotowania się. Czy w ten sposób postrzegacie ogólną sytuację?
relacje z waszą społecznością? Uważam, że różni się to od niektórych innych gier, w których będziesz zobaczysz dużo pracy nad, no cóż, ponieważ Jackbox wydaje coś zupełnie nowego każdego roku przez ostatnie 10 lat. To nie jest tak naprawdę inny rodzaj, nie mogę nawet powiedzieć, czy to jest usługa na żywo, ponieważ to coś zupełnie innego, to naprawdę własna bestia, prawda? Jak wy to robicie?
postrzegacie swoje relacje ze społecznością? Myślę, że to jest sedno tego."

"Wiesz, próbowaliśmy trochę DLC i różnych rodzajów modeli z naszymi grami.
Zdaliśmy sobie sprawę, że próbowaliśmy nawet modelu free-to-play. Próbowaliśmy, wiesz, nie wiesz Jack na Facebooku. Wypróbowaliśmy kilka społecznościowych gier mobilnych. Zrobiliśmy coś o nazwie Word Putts, która była, wiesz, czymś w rodzaju gry Scrabble spotykającej Mini Putt, która w rzeczywistości jest czymś w rodzaju zabawne. Tęsknię za nią. Ale zdaliśmy sobie sprawę, że to było naprawdę trudne. Naprawdę ciężko było to zrobić działało. Musisz wydać dużo pieniędzy, wiesz, reklamować rzeczy tylko po to, by przyciągnąć kilka osób do grać. A jeśli masz szczęście, możesz zarobić centa na każdym graczu. To bezlitosne biznes, mobilny biznes free-to-play. Przeszliśmy więc na premium, co pozwoliło nam w pewnym sensie tworzyć treści i sprzedawać je w miarę ich powstawania, prawda? Weszliśmy więc w rytm wydawania naszych gier jako, wiesz, paczki. I to, nie wiem, wyszło nam dobrze finansowo. To zrównoważony model dla nas. I nie wiem, jak to działa ze społecznością, Myślę, że to stworzyło wzór, jak oczekiwanie, wiesz. Każdego roku ludzie oczekują od nas wyjdziemy z kolejną paczką i każdego roku szum staje się trochę większy, wiesz. Na przykład, co zrobią w tym roku? A potem, oczywiście, wiesz, albo dmuchamy ludziom w oczy, albo nie."

"umysły, albo zawodzimy ludzi. Ale zazwyczaj jest jedna lub dwie gry w tym pakiecie, wiesz, będzie z kimś rezonować. Tak jak powiedziała Brooke, każdy ma inne podejście.
listę ulubionych gier. I słuchamy wszystkich o tym, co ich ulubione, a jakie nie. Tak więc bierzemy to pod uwagę, gdy decydujemy, które gry zielone światło na następny rok. I myślę, że my również, jak wielu z nas, kiedy wydajemy produkty, oglądamy streamingi, patrzymy jak ludzie w nie grają, czytamy recenzje, komentarze, rzeczy, aby po prostu zobaczyć, jak lądują. I jest to dobra relacja, ponieważ jesteśmy wdzięczni że myślę, że dzięki powtarzalności wielu naszych gier, mieliśmy trochę jak stojąca moc że nawet jeśli ukaże się coś, co nie było twoją ulubioną grą, jak coś, w co grałeś wcześniej, ten katalog wciąż jest aktualny i ludzie wciąż mogą do niego wracać. To nie jest tak jak z, wiesz, już to zrobiłeś, więc nie możesz wrócić i zagrać w to. To tak, jakbyś mógł, Fani pozwolili nam wypróbować nowe rzeczy i uderzyć w niektóre z nich, jak powiedział Allard, z sukcesem i jak, ooh, to jest ulepszenie. Uwielbiamy to. Ooh, nie kochaliśmy tego tak bardzo. Ale jesteśmy staramy się podejmować ryzyko, by sprawdzić, czy coś w tym jest i czy ludziom się to podoba."

"Ale wiedząc, że tak, minęło 10 lat, mamy wiele gier, które ludzie mogą mieszać.
i dopasowywać, wracać do nich i odwiedzać je ponownie, a następnie oczekiwać kolejnej rzeczy i mieć nowe ulubione. Więc myślę, że jesteśmy za to wdzięczni. Jakby, nie wiem, to jest jak okrężna droga.
to nie jest tak, że coś zastępujemy. Po prostu dodajemy więcej do miksu, do którego ludzie mogą wracać i grać. To bardzo ekscytujące. I myślę, że daje nam to przestrzeń do próbowania nowych rzeczy. Ponieważ niczego nie zastępujemy. Po prostu dodajemy do naszego pełnego katalog."

"Zmniejsza to również presję związaną z zielonym światłem. Wiesz, jeśli wybór między robieniem samodzielnej gry a paczką, wiesz, kiedy robisz samodzielną grę, naprawdę musimy naprawdę się w to zaangażować. Musimy naprawdę wierzyć w posiadanie wielopaków daje nam trochę oddechu i możemy być jak, cóż, to dziwna gra, ale pozwól nam wrzućmy to tam. Niektórzy z nas to uwielbiają. To znaczy, generalnie wszyscy to lubimy. Tak. Cóż, nie dostałby zielonego światła, gdyby tak nie było. Tak, ludzie mają prawo weta, Ludzie zastanawiają się, czy każdy dostaje jedno twarde weto? Czy to jest coś w rodzaju, wiesz, To nie jest oficjalne, ale widziałem ludzi, którzy się na to godzili."

"Ale chodzi o to, że wiesz, zawsze jest kolejna runda, prawda? Więc coś w stylu, Cóż, jest kilka przykładów, takich jak udawanie i może impreza mordercza. Wszystkie one dostały czerwone światło wiele razy, zanim faktycznie otrzymały zielone światło. Wystarczyło kilka drobnych zmian w sposobie, w jaki je kadrowaliśmy, jak o nich myśleliśmy. A niektóre, wiesz, nawet jak małe zmiany w punktacji mogą sprawić, że coś zmieni się z czerwonego światła na zielone. Więc, wiesz, jak wiele, wiesz, tyle gier, ile stworzyliśmy, mamy dwa razy tyle z tyłu i wiesz, rzeczy, które są interesującymi pomysłami, ale po prostu nie zostały zatwierdzone. Mamy więc swego rodzaju zaległości wielu gier, ale to nie znaczy, że zawsze czerpiemy tylko z nich. My wymyślamy nowe gry każdego roku. Więc to, tak, to zabawny proces. To moja ulubiona część procesu. Daje mi to też trochę stresu."

"Brooke, jak wiesz, jak powiedziałaś wcześniej, jesteś bardzo fajna, bardzo modna.
Super. Tak. Chcę się tylko upewnić, że jest to zapisane w protokole, że jestem bardzo fajna.
Pogrubię to.
Dobrze, proszę."

"Upewnij się, że Brooke jest naprawdę fajna.
Alex ma na sobie czarną koszulkę.
Chciałem tylko zapytać, czy staracie się jakby, może przewidzieć jakieś nadchodzące trendy w ramach szerszego sposobu, w jaki ludzie grają w gry towarzyskie?
Myślę, że Jackbox jest swego rodzaju pionierem w dziedzinie gier imprezowych na twoim telefonie i dla każdego."

"jest w stanie grać, nawet jeśli tylko jedna osoba ją posiada. Więc czy widzisz coś w rodzaju przewidywania w gdzie gry imprezowe mogą pójść dalej i próbujesz budować gry wokół tego? A może trzymasz się wypróbowanej i prawdziwej formuły?
Myślę, że robimy po trochu wszystkiego, jak wielu z nas, ponownie, po prostu zagramy wszelkiego rodzaju gry. O tym też regularnie rozmawiamy. Nie ograniczamy się więc wyłącznie do gier imprezowych, ale myślę, że odkąd tu pracuję, nie grałem w tak wiele gier wideo, dopóki nie zacząłem pracować w Jackbox. Wtedy zafascynowało mnie granie w różne rodzaje gier, Co takiego kocham w tym doświadczeniu, że wydaje mi się, że mogłoby pasować do świata gier imprezowych?
Uwielbiamy czerpać inspirację z gier, wiesz, na przykład z tego, jacy są ludzie?
grają? Jakie są fajne gry, które ludzie kochają? I czy jest tam coś, co nie jak jeden do jednego, ale jak jakaś mechanika lub doświadczenie, które naszym zdaniem pasowałoby do gry."

"w naszym świecie gier? Ponieważ znowu, gry imprezowe to ich własny rodzaj, ponieważ istnieje trochę niższa bariera wejścia, wiesz, szczególnie z tylko jedna osoba musi być właścicielem, a potem ludzie mogą dołączyć. Tak więc, wiesz, i to jest Naszą nadzieją jest również to, że ktoś dobrze się bawi w czyimś domu. A potem są jak, Och, powinienem to sobie kupić. I jak mam to zrobić? Więc to jest tak, że zawsze jest i staramy się to zapewnić, ponieważ uwielbiamy, że ludzie pochodzą zewsząd, i mają różne poziomy doświadczenia z grami. Ale naszym celem jest sprawienie, by łatwo po prostu wskoczyć, grać, dobrze się bawić. A potem, miejmy nadzieję, będzie to coś, co będziesz chciał zachować robić. W związku z tym myślę, że zawsze staramy się wymyślić, jak możemy to osiągnąć."

"do jeszcze większej liczby osób? Jak możemy jeszcze bardziej ułatwić wskoczenie do jednej z naszych gier, co znowu może nie być tym samym, co w przypadku klasycznej gry wideo. Więc jesteśmy ciągle rozmawiamy o tym, co to może być lub co będzie dalej. Ale tak, myślę, że wiemy również co robimy bardzo dobrze. Więc jest to mieszanka tego, jak daleko możemy wyjść poza to, co robimy."

"co już wiemy, co ludzie od nas lubią i co robimy dobrze? I czy możemy jakoś zrobić jedno i drugie? Wiesz, Czy możemy spróbować czegoś nowego, oprócz zapewnienia klasycznego doświadczenia, które ludzie lubią? Więc ja Myślę, że rozwijamy się na tyle, że nasze umysły skupiają się na tym, co możemy zrobić i po prostu próbujemy to rozgryźć."

"jak to dla nas wygląda. Więc tak, zawsze staramy się patrzeć w przyszłość, w co moglibyśmy zanurzyć nasze palce.
Tak, wyraźnie pamiętam dzień, jakby to było Party Pack dwa, i ktoś powiedział, czy nadal będziemy robić Party Pack 10? Odpowiedziałem, że nie, żartuję. I wiesz, To takie zabawne, bo czuję, że jesteśmy teraz lepiej przygotowani niż kiedykolwiek wcześniej do kontynuowania produkcji."

"tworzenia gier imprezowych. Myślę jednak, że wiesz, teraz skupiamy się na tym, jak możemy to zrobić.
możemy podnieść poziom rzemiosła, wiesz, tworzenia gier imprezowych? Jak możemy podnieść poziom mechaniki gry i projektowania gier w naszych grach bez wykluczania ich dostępności? Na przykład, Chodzi o to, że mamy pewną rzecz, jesteśmy jak przyjemnie w kieszeni czegoś, co robisz."

"dobrze się bawisz, twoi rodzice dobrze się bawią, twoje dzieci, wiesz, jeśli są fajne, miałyby dużo zabawy z grania. I to jest ten rodzaj równowagi, wnoszenia rzemiosła i projektowania gier bez, no wiesz, robienia tego zbyt, no wiesz, zbyt skomplikowane, zbyt wiele zasad. Wiesz, fajna gra, fajna rzecz w naszych grach jest nadzieja, że kiedy już się w nie zagłębisz, to same wyjaśnią, jak grać, robimy małe samouczki, co nie. Ale to nie jest tak, że ktoś musi siedzieć tam z i czytać instrukcje do gry. Nie będziemy, nie chcemy do tego dochodzić punktu. Ale chcemy podnieść poziom gry w naszych grach i w ciągu najbliższych kilku lat. Chcemy również poprawić, wiesz, wierność naszych gier, aby mogły one kontynuować w przyszłości. Patrzymy teraz na nasze gry i zastanawiamy się, w jaki sposób możemy utrzymać je przy życiu? Ponieważ nasz katalog jest dużą częścią sukcesu naszego kraju, lub naszego kraju."

"Chwała Jackbox Nation.
Tak.
Nie, chodzi o to, wiesz, jak możemy wspierać starszą zawartość? I jak możemy to dostosować do nowoczesnych standardów? Jestem w biznesie już na tyle długo, że widzę to, wiesz, rzeczy, nad którymi pracowałem przez lata w przeszłości, teraz nie są już grywalne, wiesz, lub nie można ich już znaleźć w Internecie. Wiesz, rzeczy erodują, znikają."

"I chcę się upewnić, że nasze gry będą wieczne, jak Monopoly, czy wiesz, chcemy stać się wszechobecni. Więc takie jest nasze marzenie.
Dostępność jest czymś, co zauważyłem, ponieważ moja partnerka tak naprawdę nie bierze w tym udziału.
w wielu grach, ale Destroyed jest w Quiplash. I wtedy pomyślałem, gdzie mogę to znaleźć? Więc mogę kontynuować, wiesz, kontynuować szał. I dowiedziałem się, że jej laptop eksploduje, jeśli próbował nawet zainstalować Steam, ale ma przełącznik. Więc ma szybki, wiesz, sposób na zdobycie na niego jest naprawdę dobry. Czy uważasz, że Jackbox, mówiłeś trochę wcześniej o czytaniu pudełka, co jest czymś bardzo podobnym do tabletu. Czy myślisz, że potencjalnie kiedykolwiek zobaczymy więcej Jackbox na tablecie? I czy myślisz, że ma podobny potencjał do tego, co robi cyfrowo na tabletach?
tablecie? Przyglądam się temu teraz naprawdę uważnie. Więc nie mogę o tym mówić. Ale jest, to zdecydowanie, wiesz, jeśli celem jest, wiesz, stworzenie trwałej marki, Myślę, że posiadanie gier w prawdziwym życiu jest ważne. I wiesz, bardzo bym chciał, gdyby ludzie mogli, wiesz, zobaczyć Jackboxa w swojej szafie pełnej gier, wszystkie tam upchnięte. Z chęcią zobaczyłbym kilka gier Jackbox również tam upchniętych."

"Ale wiesz, to jest coś, na co zdecydowanie patrzymy w przyszłości. Więc, Wiesz, ten rok był interesujący, ponieważ trochę zmieniliśmy pewne rzeczy.
trochę w naszym składzie na ten rok. Pozwoliło nam to pomyśleć o innych rzeczach, tylko pod względem tego, jak zorganizowaliśmy naszą produkcję. Nikogo nie zatrudniliśmy. Tak naprawdę nikogo nie zwolniliśmy nikogo, ale w pewnym sensie zmieniliśmy wiele zespołów produkcyjnych, aby rodzaj pracy w tych różnych inicjatywach. Myślę, że to świetny czas dla Jackbox, wiesz, jeśli chodzi o, tak, wybijanie się na nowe rzeczy. Super."

"Brooke, masz coś do dodania?
Nie, Alec powiedział wszystko, szczególnie dlatego, że znowu, to jest, to jest wiele rzeczy, które, Wiesz, powiedzieliśmy wcześnie, że mamy rzeczy, nad którymi pracujemy w tym roku, wiesz, i tak Myślę, że w miarę jak są one wdrażane i ogłaszane, jest wiele emocji, wiesz. Ale Zdecydowanie zawsze jesteśmy jak, mój mózg działa, myślałem, o czym rozmawiamy? O czym możemy rozmawiać?
o czym? Co jest ekscytujące? I tak to jest, mam na myśli, myślę, że to dużo fajnego potencjału i wiele rzeczy jest badanych. I jak powiedział Alec, tak, w tym roku robimy sobie przerwę od tradycyjnego modelu. Tak, otworzyło nas to na wypróbowanie kilku rzeczy. I myślę, że przyniosło pewną wewnętrzną świeżość, która, mamy nadzieję, przełoży się również na zewnątrz, wiesz, ponieważ próbujemy różnych rzeczy."

"Doskonale.
Nasi fani dadzą nam jednak znać.
Tak.
Mój telefon, moje telefony są otwarte. Moje telefony są otwarte. Zobaczymy."

"Jesteśmy otwarci.
Tak.
I mam jeszcze jedno pytanie do was, ponieważ wydaje mi się, że trzymałem się waszego zakładnika przez godzinę."

"Nie, to była przyjemność. To wspaniale.
Masz jakiegoś faworyta?
Robi się dla ciebie późno.
Cóż, nie za bardzo, 16:00, 16:00 tutaj w Old Blighty. Więc wiesz, nie jest źle."

"Jaka jest Twoja ulubiona gra z kolekcji Jackbox?
I nie mogę sobie przypomnieć, przez całą tę godzinę próbowałem wymyślić nazwę, Myślę, że to Jackbox 4, gdzie masz media społecznościowe. To jest...
Aha, Survive the Internet."

"To mój ulubiony. To mój...
To twój ulubiony? To jest niesamowite.
Ma jednak swoich zwolenników. Ma zagorzałych fanów, których uwielbiamy.
Uwielbiamy niszowe gry."

"To pojawia się każdego roku. Jest wściekła grupa ludzi, którzy chcą to zobaczyć.
Dowiem się, kim są ci ludzie.
Rozmawialiśmy o tym wcześniej i myślę, że to się czasem zmienia, kiedy mnie zapytasz, prawdopodobnie w zależności od tego, nad czym ostatnio pracowałem, Tak, to jest moje życie. Kocham tę grę. Ale powiedziałem wcześniej Allardowi, szczerze, Jedną z moich ulubionych gier, nad którą pracowałem i która jest dla mnie wyjątkowa, jest Job Job, to jedna z moich ulubionych gier. Myślę, że jestem zachwycony tym, jak dobrze została przyjęta przez ludzi, ponieważ przyjmuje, ponownie, formę quiplash, ale w inny sposób, że rodzaj innego podejścia do kreatywności. No i jeszcze Trivia Murder Party 2, jak sądzę zawsze możesz to włączyć z dowolną grupą ludzi i naprawdę dobrze się bawić."

"I jest taka dobra równowaga między ludźmi, którzy uwielbiają ciekawostki, a ludźmi, którzy są bardzo kiepsko sobie z tym radzą, wciąż mają świetną szansę w oparciu o korektor tych mini gier.
I ludzie, którzy też chcą być marionetką.
Wiesz, ludzie, którzy chcą być marionetką, która jest eksplodowana i niszczona."

"Wiesz, rozmawialiśmy o tym wcześniej, jak powiedziała Brooke, myślę, że Drawful wciąż jest moim faworytem, we wszystkich wersjach. Myślę, że łączy w sobie pisanie i rysowanie w najlepszy sposób. Zasadniczo jest to coś w rodzaju fibbage, strukturalnie gra jest. Ale po prostu działanie i wolność, jaką masz dzięki temu, że nie musisz dobrze rysować, Wiesz, myślę, że dla wielu ludzi to było wyzwalające. A dla mnie, wiesz, mogę zobaczyć rysunkowy rysunek i natychmiast go rozpoznać. Wiesz, to trochę tak, jakbym widział koszulkę TKO, wiesz, w co grałeś. Ale nie wiem, dla mnie najbardziej śmieszyły mnie w tej grze, ale może nie tak bardzo jak w Fakin' It, ponieważ Fakin' It również bardzo mnie rozśmiesza."

"To jest inny rodzaj śmiechu. To jak winny śmiech. Tak. Tak. Po prostu kiedy jesteś wyzywany, jest to być może najzabawniejsza rzecz w historii. Więc fajnie jest to zobaczyć, jak rzeczy wyskakują znikąd, jak starsza gra, która, wiesz, po prostu rodzaj zyskała pewną popularność. I mam wrażenie, że ostatnio, kiedy byliśmy na PAX, ludzie podchodzili i prosili o Talking Points, naszą grę prezentacyjną. A oni mówili, że to przez cały dzień. Czy możemy zagrać? To takie zabawne. Tak. Więc to po prostu zabawa. Talking Points jest super. Tak. Kilka świetnych. Ciężko wybrać. Ciężko wybrać twojego faworyta."

"Czy widziałeś kogoś w koszulce TKO i byłeś w stanie go rozpoznać? Tak. Oh, Absolutnie. Przypuszczam, że muszą być całkiem łatwe. Są całkiem ładne, cóż, często je widujemy kiedy idziesz na konferencje, konferencje o grach. Zawsze jest grupa ludzi, którzy są wszyscy noszą pasujące do siebie koszulki, wiesz, rodziny. Tak. Myślę sobie, oh, grasz w z dzieciakami. OK, świetnie. Tak. Tak. Ale tak, i faktycznie, jak na ironię, uh, kiedy po raz pierwszy tworzyliśmy TKO, pomysł robienia koszulek pojawił się znikąd i my, uh, zastanawialiśmy się, czy powinniśmy umieścić na nich logo? Jak, no wiesz, logo Jackbox? Więc, wiesz, rozprzestrzeniamy słowo. A potem zdaliśmy sobie sprawę, że to okropny pomysł."

"Wszystko twoje. Bardzo rozpoznawalny, mimo że nie ma logo Jackbox.
To przez czcionkę. Okropny rysunek.
Okropne rysunki zawsze wygrywają bardziej niż te świetne. Mam przyjaciół, którzy próbują grać TKO na swoich tabletach do rysowania i nigdy, przenigdy nie wygrywają. Nigdy nie wygrywają. Zawsze Jakiś patyczak zrobi coś głupiego, co będzie najlepszym show, jakie w życiu widzieliśmy."

"I wszyscy będziemy musieli sobie nawzajem wyperswadować zamawianie go następnego dnia. Ale pewnego dnia, pewnego dnia, będziemy musieli kupić jeden z nich. Racja.
Myślę, że to już wszystkie pytania, jakie mam do ciebie, ale mógłbym jeszcze chwilę porozmawiać o Jackboxie. Super. Dziękuję wam bardzo."

"Dziękuję wam bardzo. Miło było was poznać. Wspaniale było was poznać. Dziękuję wam.
Pa.
Pa.
Pa."

Wywiady

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej