Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Sennheiser HS 620S (Quick Look) - Potężny dźwięk dla potężnego sprzętu

Jeśli naprawdę chcesz podnieść poziom swojej gry audio, nowy referencyjny zestaw słuchawkowy Sennheiser może podnieść poziom słuchania, jeśli masz sprzęt, który go wspiera.

Audio transcriptions

"Witajcie wszyscy i powitajcie w nowym Gamereactor Quick Look. W rzeczywistości jest to teraz dość rzadkie że otrzymujemy nowy sprzęt referencyjny od Sennheiser. W ostatnim czasie było trochę dyskusji na temat jak powinni postępować z produktami wysokiej jakości, które prawdopodobnie wytwarzają od dziesięcioleci."

"Byliśmy więc naprawdę szczęśliwi, gdy znaleźli się w naszej skrzynce odbiorczej, wysyłając wiadomość, w zasadzie pytając abyśmy przyjrzeli się zupełnie nowym HD620S, które są zasadniczo zupełnie nową parą zamkniętych słuchawek.
słuchawek hi-fi, które powinny być świetne zarówno do streamowania, jak i do gier, zwłaszcza jeśli masz sprzęt audio, aby je odpowiednio zasilić. Co teraz Chodzi mi oczywiście o to, że są to słuchawki referencyjne z przewodem."

"połączeniem. Teraz nie bój się dużego gniazda tutaj, jest też mniejsza wersja co oznacza, że pasują one do standardowych portów jack-in. Ale oczywiście jest to zrobione do umieszczenia w jakimś przetworniku cyfrowo-analogowym, zewnętrznym przetworniku cyfrowo-analogowym, który zapewnia mu odpowiednią moc, której potrzebuje aby grać z głośnością, którą uważasz za wygodną i radosną, ale także po prostu dlatego, że są stworzone do działania w ten konkretny sposób. Ale jeśli to robisz, to powinieneś, biorąc pod uwagę dziedzictwo Sennheisera w tej konkretnej dziedzinie, uzyskasz całkiem niesamowite wrażenia audio, które przede wszystkim, jeśli wierzysz ludziom, ekspertom Sennheisera, powinno to być być zrównoważone, przede wszystkim. Wewnątrz znajdziemy 42-milimetrowe przetworniki wykonane w Tullamore Island, które są połączone z aluminiową cewką drgającą. Zasadniczo, z tego rodzaju rzeczy, nie wystarczy powiedzieć, jaki jest milimetrowy rozmiar przetwornika, naprawdę musisz sam ich posłuchać, rozgrzać je i dowiedzieć się, w jaki sposób dokładnie brzmią."

"scena jest w zasadzie zaprojektowana. Więc damy temu pełny haul po zakończeniu tego wideo abyśmy mogli dać wam więcej informacji na temat tego, jak to właściwie brzmi.
Tak więc Sennheiser dąży do uzyskania tej zwiewnej sygnatury, która jest dobrze wyartykułowana i ponownie to zrównoważone średnie tony, to szeroka i głęboka scena dźwiękowa, która zasadniczo nie powinna być zbyt basowo stłumiona lub powinna być, prawdopodobnie słyszałeś to wcześniej, gdy głosy lub szczególnie szczegółowe sceny dźwiękowe stają się bardzo cienkie i zbyt oddzielone, ponieważ zdarza się również w naprawdę wysokiej klasy słuchawkach Bluetooth. To nie powinno mieć miejsca. Pod względem pod względem wygody, nie ma on dużego luzu i nie jest zbyt elastyczny. Jest przeznaczony do siedzieć w bardzo szczególny sposób. Na szczęście zarówno na miseczkach, jak i na spodzie ortezy tutaj masz ten wzmocniony metalem pałąk i obudowę, która ma na sobie dużo pianki."

"Wydaje się dość gąbczasta, co oznacza, że prawdopodobnie nie wytworzy efektu zwiększania ciśnienia na czubku głowy, jeśli używasz ich zbyt często, ale naprawdę trudno to stwierdzić w tym momencie. Ale nie zapominaj o czymś, co się czuje, nie sądzę, że powinieneś oczekiwać czegoś, co wydaje się przewiewne. Ma to na celu stworzenie tego zamkniętego wrażenia, a niekoniecznie iść ramię w ramię z czymś takim jak Bose Quiet Comfort lub Sony WF-S, ponieważ te są przeznaczone być wystarczająco rozciągliwe i elastyczne, aby sprawiały wrażenie, że poruszają się razem z Tobą. To ma być ma być używany stacjonarnie przez większość czasu, więc ma bardziej stacjonarną konstrukcję."

"Ma odłączany kabel z małą śrubą blokującą, o której wspomniałem, a także opcjonalny zbalansowany kabel, który będzie dostępny jeszcze w tym roku. Nie jest tani, około 350 euro, ale jest to bardzo zbliżone do tego, czego możesz oczekiwać od Sennheisera w tego typu produktach.
poważniejszych produktów. Z niecierpliwością czekamy więc, aż dostaniesz je w swoje ręce."

"Kim, która jest o wiele bardziej doświadczona niż ja w tej konkretnej dziedzinie. Więc patrzę z niecierpliwością na to, co ma do powiedzenia. Dziękuję bardzo za oglądanie."

Sprzęty

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej