Polski
Gamereactor
Videos
HQ

Sony Ult Field 7 (szybki przegląd) - Wzmocnij imprezę

Nowy, duży głośnik Sony doskonale sprawdzi się na wszystkich imprezach.

Audio transcriptions

"Witam wszystkich i zapraszam na kolejną odsłonę Gamereactor Quick Look. Nie tak dawno temu byłem częścią gdzie Sony zaprezentowało światu swoją nową linię głośników.
Teraz Sony faktycznie przez jakiś czas deptało po piętach JBL, tworząc te boomboxowe, imprezowe linie głośników, które przyciągnęły wiele uwagi i odniosły sukces. Więc ta konkretna seria nazywa się Alt, co moim zdaniem oznacza Ultimate, ale to ULT, jak wiesz, dużymi literami, a następnie są podserie w ramach tej konkretnej nowej serii."

"I ta seria Alt, myślę, że może mieć kilka naprawdę dobrych punktów i będzie w stanie konkurować bezpośrednio z niektórymi behemotami w tej konkretnej dziedzinie. To, mówiąc o polu, nazywa się Alt Field 7 i nie jest uważane za największe, ale jest uważane za jedną z większych wersji tego, co możesz uzyskać, patrząc na głośniki Alt."

"I od razu możesz zobaczyć rodzaj tonu, który wybrali. Uchwyty do przenoszenia, boombox-esque Kształt jest przeznaczony dla młodych ludzi i ma na celu podkręcenie imprezy w sposób, w jaki JBL boombox lub głośniki party box. Oznacza to naprawdę mocny bas i musi być w stanie wytrzymać żywioły, biorąc pod uwagę, że zabierasz to na imprezową wycieczkę na plażę, musi wytrzymać rozpryski wody, musi wytrzymać piasek. Istnieje wiele wymagań dotyczących tego rodzaju głośników, więc wydaje się, że Sony mogło to zrobić. Tak więc, po pierwsze, to całkowicie karłowata żywotność baterii w konkurencyjnych głośnikach, takich jak głośniki imprezowe JBL, więc to jest 30 godzin. Posiada również certyfikat IP67, więc ponownie, w przypadku wielu konkurencyjnych głośników znajdziesz IPX, co oznacza, że są one przystosowane do wody, a nie do pyłu, ale ten jest przystosowany do pyłu również. Oznacza to, że na przykład pójście na plażę jest teraz łatwiejsze niż wcześniej."

"Jest też ochrona przed rdzą, co jest ważne, zwłaszcza jeśli zostanie zachlapany wodą i woda pozostanie na przykład na miejscu. Ponownie, jak powiedziałem, dwa uchwyty do przenoszenia, co jest miłe, A po drugiej stronie mamy bardzo podstawowy panel przycisków. Powinienem powiedzieć, że są bardzo klikalne, co jest bardzo miłe, ale jest również chronione przez warstwę gumy, co oznacza, że nie brudzi się."

"ze stopniem ochrony IP67, co jest świetne. Nie jest szczególnie lekki, waży 6,3 kilograma i możesz z pewnością to poczuć, więc jeśli nosisz go w jednej ręce z jednym uchwytem do przenoszenia, to będzie to do wysiłku po niezbyt długim czasie, ale możesz rzekomo umieścić to w głębokiej torbie, a następnie nosić go na ramionach, ale znowu, jest to dziwny kształt w tym konkretnym względzie i jest dość ciężki, więc miej to na uwadze. Jest również ciężki, ponieważ ma baterię 5200 miliamperogodzin, który jest również rozmiarem baterii, który jest korzystny pod względem uzyskania tych 30 godzin żywotność baterii. Wewnątrz znajdziemy dwa 4,5-calowe głośniki niskotonowe i dwa 1,8-calowe głośniki wysokotonowe."

"skalowane jednostki subwoofera, które zmierzyliśmy do około 5,3 cala. Daje to w sumie 90 watów mocy. Teraz może to być wada, ponieważ niektóre głośniki JBL, które przynajmniej w cenie, konkurują bezpośrednio z tym, cóż, mają więcej watów i dla wielu ludzi jest to główny rodzaj to w zasadzie, jak głośno możesz iść, a niektóre głośniki JBL mają tę zaletę, że idą do 120-130 watów w tej cenie, ale prawdopodobnie uzyskasz bardziej zrównoważony krajobraz dźwiękowy, Byłbym skłonny powiedzieć, ale to jest coś, co będziemy musieli rozgryźć."

"Sony stworzyło również coś, co nazywa się pakietem optymalizacji pola dźwiękowego, co zasadniczo oznacza, że nie tylko analizuje sposób, w jaki dźwięk wystaje na zewnątrz z wnętrza obudowy, analizuje również otoczenie, w którym się znajduje, zasadniczo wykorzystując pogłos z, wiesz, odzyskując dźwięk po jego pogłosie lub odbiciu się od obiektów i dostosowuje go do szumów."

"Tak przynajmniej twierdzi Sony. Kosztuje 500 euro i wydaje się być bardzo dobrze zbudowany. Zobaczymy, czy wytrzyma zużycie związane ze stylem życia, który ma poprawić w pełnej recenzji.
Dziękuję bardzo za oglądanie."

Sprzęty

Więcej

Video

Więcej

Zwiastuny filmów

Więcej

Zwiastuny

Więcej

Wydarzenia

Więcej