Polski
Gamereactor
esport
Apex Legends

Virtus.pro powraca do konkurencyjnego Apex Legends

Po czterech latach nieobecności zespół powrócił do battle royale.

HQ

Podczas gdy niektórzy długoterminowi fani rywalizacji Apex Legends bez wątpienia będą zaznajomieni z Virtus.pro i ich obecnością na scenie, nowi fani prawdopodobnie nie będą na tym samym wózku. Dzieje się tak, ponieważ drużyna nie była częścią Apex e-sportu od 2020 roku, ale wkrótce ma się to zmienić, gdy zostanie potwierdzony nowy skład.

Virtus.pro podpisało kontrakt z trzema zawodnikami i trenerem, wcześniej z Team Burger, aby zaznaczyć swój powrót do świata Apex e-sportu. Drużynę będą tworzą: Dylan "Prycyy" Price, Isaac "Wey" Gorial, Rick "Sharky" Wirth i trener Bilal "urban" Fulat.

Mówiąc o powrocie do e-sportuApex, dyrektor generalny VP, Nikolai Petrosssian, stwierdził: "W sezonie 2019/20 mieliśmy skład Apex Legends, ale z powodu różnych czynników klub nie był w stanie w pełni zrealizować tego projektu. Teraz wracamy do znacznie staranniej zorganizowanej dyscypliny e-sportowej z jasnymi perspektywami. Obecnie organizacje mogą swobodniej pracować nad swoimi projektami w dłuższej perspektywie, ponieważ EA zapewnia klubom pewne gwarancje i motywację do rozwijania swoich składów. W tej chwili Apex Legends jest dość wysoko na naszej liście priorytetów i jesteśmy gotowi zainwestować wiele zasobów w tę dyscyplinę i zbudować dalekosiężne plany rozwoju zarówno dla naszego składu, jak i całej sceny.

Następnie zobaczymy drużynę w akcji podczas Apex Legends Global Series: 2024 Split 1 Playoffs, które odbędą się na początku maja.

Apex Legends

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości