Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
lifestyle

Volkswagen zaprezentował samochód elektryczny, który kosztuje mniej niż 25 000 euro

W pełni elektryczny samochód jest początkiem nowej inicjatywy, aby do 2026 r. wprowadzić dziesięć nowych modeli EV.

HQ

Volkswagen nie tylko podwaja lub potroi liczbę pojazdów elektrycznych, ponieważ producent samochodów jest dziesięciokrotnie niższy w przestrzeni EV. Mówimy to, ponieważ niemiecki tytan motoryzacji ogłosił nową koncepcję EV, która ma być przystępna cenowo i zadebiutuje w 2025 roku i kosztuje mniej niż 25 000 euro każdy.

Jak zauważono w nowym komunikacie prasowym, powiedziano nam, że ten samochód, znany jako ID. 2all, będzie miał zasięg do 450 km, będzie tak przestronny jak Golf, a jednocześnie tak niedrogi jak Polo. Samochód zostanie również zbudowany na najnowszej iteracji modułowej platformy napędu elektrycznego (MEB) i będzie wyposażony w wydajny napęd, akumulator i technologię ładowania.

Ale ten samochód to nie wszystko, co Volkswagen musiał ogłosić, ponieważ firma samochodowa zauważyła również, że zobowiąże się do EV, obiecując dziesięć nowych modeli elektrycznych do 2026 r. - rok po ID. 2all debiutuje na drogach, a tym samym jest to jeden z samochodów. Powiedziano nam, że ta gama pojazdów obejmie również ID.3, ID. Buzz i ID.7, a następnie elektryczny SUV.

VW obiecuje również, że w przyszłości wprowadzi jeszcze bardziej przystępny cenowo samochód, którego celem będzie produkcja taka, która sprzedaje się za mniej niż 20 000 euro.

To jest reklama:

Ten ogromny wysiłek jest częścią dążenia VW, aby 80% swoich samochodów w Europie było pojazdami elektrycznymi.

Volkswagen zaprezentował samochód elektryczny, który kosztuje mniej niż 25 000 euro
Volkswagen


Wczytywanie następnej zawartości