Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
Elex 2

Walka z Elexa 2 na nowym zwiastunie

HQ

Pomimo dość zróżnicowanych recenzji, gdy został wydany w 2017 roku, Elex od Piranha Bytes wciąż zdołał zdobyć fanów dzięki spektakularnemu postapokaliptycznemu uniwersum, w którym kometa rujnuje świat i zmusza frakcje do walki o ograniczone zasoby.

Być może nie jest to najświeższy punkt widzenia wszechczasów, ale bardzo mroczna i twarda rozgrywka w świecie, który łączy średniowieczną i futurystyczną technologię, zasługiwała na drugą szansę. I to się stanie, gdy Elex 2 zostanie uruchomiony 1 marca na PC, Playstation i Xbox.

Jedną z rzeczy, które tym razem poprawiono, jest system walki, a w zupełnie nowym zwiastunie dowiadujemy się o nim więcej. Zerknijcie poniżej.

HQ
Elex 2Elex 2
Elex 2Elex 2
Elex 2Elex 2

Powiązane teksty

0
Walka z Elexa 2 na nowym zwiastunie

Walka z Elexa 2 na nowym zwiastunie

WIADOMOŚĆ. Przez Jonas Mäki

Pomimo dość zróżnicowanych recenzji, gdy został wydany w 2017 roku, Elex od Piranha Bytes wciąż zdołał zdobyć fanów dzięki spektakularnemu postapokaliptycznemu uniwersum,...Wczytywanie następnej zawartości