Polski
Gamereactor
wiadomości
Willow (Disney+)

Wciąż jest nadzieja na 2. sezon Willow

Kontynuacja została napisana, ale nie będzie kręcona przez co najmniej rok.

HQ

Kilka dni temu poinformowano, że Willow został anulowany po pierwszym sezonie na Disney+. Doprowadziło to do tego, że wielu fanów serii (w tym twój naprawdę) było trochę rozczarowanych, ponieważ miło było zobaczyć, jak usługa przesyłania strumieniowego eksploruje coś innego niż Marvel lub Star Wars.

Chociaż na pewno nie dostaniemy więcej Willow wkrótce, twórca serii Jon Kasdan zabrał się teraz do Twittera, aby zgnieść ten raport i ogłosić, że Willow nie jest martwy w wodzie. Raczej jest na przerwie, podczas gdy porusza się po świecie i harmonogramie Hollywood.

Kasdan stwierdził: "Prawda jest mniej rozbryzgana, ale oto jest: w zeszłym tygodniu podjęto decyzję o zwolnieniu naszej głównej obsady dla innych możliwości serialu, które mogą pojawić się dla nich w nadchodzącym roku. Biorąc pod uwagę wszystkie programy telewizyjne i filmy w produkcji na całym świecie, niesprawiedliwe wydaje się ograniczanie dostępności aktora bez jasnego poczucia, kiedy będą one ponownie potrzebne. Jest to dodatkowo trywializowane przez prostą rzeczywistość, że scenariusze, nad którymi pracowaliśmy, wymagają takiej samej liczby aktorów (od pierwszego sezonu), z którymi nie ma takiego kontraktu.

Kasdan następnie podnosi i dodaje: "Jeśli pytasz, co to oznacza dla ciebie jako widza lub dla mnie jako twórcy, oto co myślę, że to znaczy: Z powodu sił znacznie większych i bardziej zawiłych, niż kiedykolwiek udawałbym w pełni zrozumieć, produkcja programów strumieniowych spowalnia w całej branży, a Willow nie wznowi zdjęć w ciągu najbliższych 12 miesięcy.

Ale oto, co jest równie prawdziwe: dzięki entuzjastycznemu i niezachwianemu wsparciu Lucasfilm i Disneya, opracowaliśmy i napisaliśmy coś, co mamy nadzieję jest zabawne, bogatsze, mroczniejsze i lepsze Tom II, który opiera się na postaciach i historii naszych pierwszych ośmiu rozdziałów (The Wyrm przetrwa!). "

Długi post kontynuuje i dodaje, że Willow Sezon 2 również nie wchodzi jeszcze w pre-produkcję, ale to "absolutnie" nie oznacza, że drugi sezon nie powstanie.

Co za ulga. Niech żyje świat Willow.

Willow (Disney+)

Powiązane teksty

0
Willow - Odcinki 1 i 2

Willow - Odcinki 1 i 2

RECENZJA SERIALU. Przez Ben Lyons

Warwick Davis powraca jako tytułowy czarownik, który zasadniczo rozpoczął swoją karierę.Wczytywanie następnej zawartości