Polski
Gamereactor
wiadomości
Horizon: An American Saga - Chapter 1

Westernowa epopeja Kevina Costnera "Horyzont" to 12-godzinna opowieść

Seria westernów składać się będzie z czterech filmów, z których każdy będzie trwał około trzech godzin.

HQ

Kevin Costner nie jest człowiekiem nieśmiałym, jeśli chodzi o kręcenie długich filmów. Jednak jego najnowszy projekt o nazwie Horizon: An American Saga będzie czymś wyjątkowym, ponieważ cała historia będzie składać się w sumie z czterech filmów, z których każdy będzie trwał prawie trzy godziny, co Costner niedawno potwierdził w rozmowie z Collider.

Innymi słowy, będzie to w sumie ponad 12 godzin, co toruje drogę do prawdziwego maratonu dla tych, którzy mogą chcieć zobaczyć wszystko za jednym zamachem. Na szczęście historia została już podzielona i pierwsza część miała premierę w Cannes, a sam Costner otrzymał dziesięciominutową owację na stojąco od publiczności.

Dla tych z nas, którzy nie byli tam, aby zobaczyć film, będzie on miał premierę 28 czerwca, a potem możecie zrobić sobie przerwę do 16 sierpnia, kiedy to odbędzie się premiera części drugiej. Sam Costner mówi, że scenariusze do części trzeciej i czwartej są już napisane i okaże się, kiedy resztę tej dwunastogodzinnej epopei będzie można obejrzeć w całości.

Horizon: An American Saga - Chapter 1

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości