Polski
Gamereactor
wiadomości
Call of Duty: Black Ops 4

Weteran Call of Duty sprzedaje teraz swój dom za 27 milionów dolarów

Dave Anthony kupił dom za 3,5 miliona dolarów około 15 lat temu, ale sprzedaje go za około dziewięciokrotność wartości.

HQ

Produkcja Call of Duty jest oczywiście niezwykle lukratywnym zajęciem, co może potwierdzić weteran Activision, Dave Anthony, który planuje przenieść się z Bel Air w Los Angeles i sprzedać swój mega-dom za 27 milionów dolarów. Mówi się, że Anthony kupił dom za 3,5 miliona dolarów w 2010 roku, a dzięki kilku przebudowom i modernizacjom sprzedaje go teraz za około dziewięć razy więcej niż pierwotna cena.

Anthony wyprodukował pięć najlepiej sprzedających się gier Call of Duty podczas swojej kariery w Activision, a także napisał scenariusz i wpadł na pomysł Black Ops. Według niepotwierdzonych doniesień, ze względu na sukces Black Ops, mówi się, że umowa bonusowa Anthony'ego uczyniła go multi-multi-multi-milionerem z dnia na dzień.

Jeśli masz wolne 27 milionów dolarów i chcesz zamieszkać w rezydencji Anthony'ego, możesz złożyć ofertę tutaj:

"Dom rozciąga się na około 9,000 stóp kwadratowych i znajduje się na około 7 akrach w luksusowej dzielnicy Bel Air. Jest to trzypiętrowy dom z siedmioma sypialniami, zbudowany z białej cegły i wapienia, z drewnianymi podłogami z drewna przywiezionego z niemieckiego Schwarzwaldu. W domu znajduje się również dźwiękoszczelne biuro, w którym znajduje się pokój ukryty za regałem z książkami".

Call of Duty: Black Ops 4

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości