Polski
Gamereactor
wiadomości
Wish

Wish pojawi się na Disney+ na początku kwietnia

Film animowany w końcu doczekał się daty debiutu w streamingu.

HQ

Spodziewaliśmy się, że Wish pojawi się na Disney+ pod koniec marca lub na początku kwietnia, zwłaszcza, że film miał być dostępny do wypożyczenia na platformach cyfrowych od 11 kwietnia. Przypuszczenia te potwierdziły się teraz, ponieważ Disney ogłosił, że film animowany pojawi się w jego serwisie streamingowym już 3 kwietnia 2024 roku.

Oznacza to, że jeśli nie widziałeś filmu w kinach lub w domu jako PVOD, co najwyraźniej niewiele osób zrobiło w przypadku tego pierwszego, ponieważ udało mu się zarobić tylko 250 milionów dolarów na całym świecie w box office, możesz uruchomić streamera w ciągu kilku tygodni i obejrzeć film w całości.

Jeśli chodzi o to, o czym jest Wish, streszczenie jest następujące: "Wish to film animowany witający widzów w królestwie Rosas, gdzie Asha, bystra idealistka, tworzy Wish tak potężny, że odpowiada na niego kosmiczna siła. Asha i Star wspólnie stawiają czoła potężnemu wrogowi – władcy Rosas, królowi Magnifico – aby ocalić swoją społeczność i udowodnić, że kiedy wola jednego odważnego człowieka połączy się z magią gwiazd, mogą wydarzyć się cudowne rzeczy.

Zwiastun filmu możecie zobaczyć poniżej.

HQ
Wish

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości