Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
World of Warcraft

World of Warcraft Lider Classic potwierdza, że został zwolniony z Blizzarda

Brian Birmingham został zwolniony z firmy po tym, jak przeciwstawił się wymagającym zasadom.

HQ

Brian Birmingham, lider World of Warcraft Classic, potwierdził, że został zwolniony przez Blizzarda. Zamierzając mimo wszystko zrezygnować w proteście przeciwko wymagającej polityce firmy, seria tweetów twórcy gry potwierdziła, że Activision Blizzard zakończył swoją kadencję, zanim mógł to zrobić.

Dokładne powody protestu wynikają z kwot rozwojowych, które są nakładane na pracowników przez kierownictwo Activision Blizzard King we wszystkich studiach, które są pod szyldem firmy. Mówi się, że polityka ma na celu zapewnienie, że osoby, które nie spełniają wspomnianych kwot, otrzymają niezbędne informacje zwrotne, aby poprawić swoje wyniki.

Birmingham zauważa, że firma macierzysta "wywierała na nas presję, aby wcześniej zrealizować obie ekspansje", po czym dodała, że "głęboko niesprawiedliwe jest podążanie za tym, pozbawiając pracowników, którzy nad nimi pracowali, ich sprawiedliwego udziału w zyskach".

W długiej serii tweetów Birmingham dodaje również, że "kwota rozwoju jest toksyczna" i że jest to ściśle polityka Activision Blizzard King, która jest narzucana Blizzardowi. Stwierdza również, że Blizzard jest "rozdzierany na strzępy przez kierownictwo ABK".

Ponieważ Birmingham jest teraz poza kalifornijskim deweloperem, stwierdził, że nie będzie bojkotował swoich gier, ponieważ "nie mogę uczestniczyć w polityce, która pozwala ABK kraść pieniądze zasłużonym pracownikom".

Wszystko to pojawia się po artykule Bloomberga, który ujawnił wiele z tych zasad, co Birmingham potwierdził, że chociaż nie rozmawiał bezpośrednio z Bloombergiem o tym artykule, cytaty i informacje, które ujawnia, są dokładne.

World of Warcraft

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości