Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
F1 22

Wskocz do F1 22 za darmo w ten weekend

Aby uczcić Grand Prix USA, Codemasters udostępnia swój tytuł sim-racing za darmo dla wszystkich przez kilka dni.

HQ

Jesteś fanem Formuły 1, ale nie próbowałeś jeszcze gry F1? Cóż, mamy dla Was tylko wiadomość, ponieważ deweloper Codemasters ogłosił, że wprowadza najnowszą odsłonę serii sim-racing, F1 22, za darmo dla wszystkich graczy na kilka dni, aby uczcić Grand Prix USA, które odbędzie się w ten weekend.

Gra, która ma być bezpłatna od 20 do 24 października na wszystkich platformach, będzie miała serię ofert promocyjnych, jeśli podoba ci się to, w co grałeś i chcesz odebrać pełny tytuł, a wszelkie postępy poczynione podczas bezpłatnego okresu próbnego zostaną również przeniesione.

Pojawi się również zestaw darmowej zawartości inspirowanej Stanami Zjednoczonymi, którą będzie można odebrać z poczty w grze do 7 listopada. Obejmie to malowanie gwiazd i pasków, kask, kombinezon wyścigowy, rękawice, a nawet świętowanie podium The Griddy.

F1 22

Powiązane teksty

0
F1 22Score

F1 22

RECENZJA. Przez Daniel Andersen

Nowy sezon Formuły 1 jest już w toku, a teraz dostajemy również coroczną edycję oficjalnej gry wideo, F1 22.Wczytywanie następnej zawartości