Polski
Gamereactor
wiadomości
WWE 2K Battlegrounds

WWE 2K Battlegrounds - data premiery

Oraz szczegóły dotyczące gry.

HQ

Przedstawiciele firmy Cenega poinformowali, że gra WWE 2K Battlegrounds zadebiutuje na PC (Steam), PlayStation 4, Google Stadii, Xboksie One oraz Nintendo Switch 18 września tego roku.

HQ

Jak głosi oficjalny komunikat, gra dostarczy wam następujących trybów zabawy:


  • Exhibition: Weź udział w rozgrywkach Exhibition będąc w domu lub w drodze - o każdej porze, w każdym miejscu, w trybie lokalnym lub wieloosobowym do czterech graczy.

  • Campaign - Dołącz do przygód siedmiu nowych aspirantów WWE - stworzonych specjalnie na potrzeby WWE 2K Battlegrounds - w trybie kampanii i konkuruj o kontrakt WWE. Na swojej drodze odblokujesz nowe areny, inspirowane takimi miejscami jak park narodowy Everglades, obóz militarny, Meksyk, Nowy York czy Szkocja, podczas gdy do sukcesu prowadzić Cię będą takie gwiazdy jak "Stone Cold" Steve Austin® czy Paul Heyman™;

  • King of the Battleground - zmierz się ze wszystkimi w trybie King of the Battleground - onlinowym trybie, w którym zwycięża ostatni na macie. Czterech graczy wkracza na ring, a czterech kolejnych czeka na swoją kolej - czy pokonasz ich wszystkich?

  • Online - Sprawdź swoją wytrzymałość w turniejach wieloosobowych i trybach Exhibition.

Ponadto gracze będą mogli tworzyć własne areny, nadając każdej rozróbie trochę osobistego stylu, oraz skorzystać z kreatora zawodników, aby stworzyć jedyną w swoim rodzaju gwiazdę WWE, korzystając z różnych modeli i rozmiarów ciała, wyglądów twarzy, ubrań, włosów czy stylów walk.

„Wiemy, że zarówno fani WWE i gracze czerpią przyjemność z wielu różnych rodzajów doświadczeń. Dzięki WWE 2K Battlegrounds chcemy przedstawić zupełnie nowy wymiar rozgrywki, wprowadzając element zręcznościowy, który czymś zupełnie odmiennym niż to, co robiliśmy dotychczas w serii WWE 2K" - powiedział Chris Snyder, wiceprezes Marketingu 2K. „Nie możemy się doczekać, aż będziecie mogli zmierzyć się z przyjaciółmi i rodziną w grze Battlegrounds".

WWE 2K Battlegrounds
WWE 2K Battlegrounds

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości