Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
WWE 2K22

WWE 2K22 wystartuje 11 marca

HQ

Po epickiej porażce niesamowicie strasznego WWE 2K20, WWE 2K21 zostało anulowane, a WWE 2K Battlegrounds - gra bardziej zręcznościowa, która nie była o wiele lepsza - została wydana jako swego rodzaju zamiennik. Ale teraz 2K Sports jest gotowe wrócić do gry.

Oficjalnym postem ogłoszono, że WWE 2K22 wystartuje na całym świecie 11 marca 2022 roku, a na okładce znajdzie się meksykańsko-amerykański zawodowy wrestler Rey Mysterio, świętujący 20. rocznicę bycia supergwiazdą WWE.

Jeśli chodzi o tryby gry, inne niż te powracające, pojawią się również nowe tryby: MyGM i MyFACTION. Pierwszy z nich pozwala graczom „wstąpić w rolę dyrektora generalnego WWE i dać szansę na zbudowanie największej marki we wszechświecie WWE", a drugi pozwala graczom „zbierać i zarządzać swoją wymarzoną frakcją dzięki cotygodniowym wydarzeniom i regularnym aktualizacjom, zapewniając ogromne wyzwania i wartość powtórki".

Jeśli chodzi o edycje, 2K22 oferuje Standard Edition, Cross-Gen Digital Bundle, Deluxe Edition i nWo 4-Life Digital Edition. Aby uzyskać więcej informacji lub złożyć zamówienie w przedsprzedaży, odwiedź oficjalną stronę internetową.

Czy dasz szansę WWE 2K22?

WWE 2K22
HQ

Powiązane teksty

0
WWE 2K22Score

WWE 2K22

RECENZJA. Przez Johan Vahlström

Po porażce, jaką było WWE 2K20, seria powraca po rocznej przerwie.

0
WWE 2K22 - zwiastun rozgrywki

WWE 2K22 - zwiastun rozgrywki

WIADOMOŚĆ. Przez Aleksandra Olszar

Wydawca 2K z przyjemnością przedstawia najnowszy zwiastun prezentujący rozgrywkę z WWE 2K22. Pełen akcji materiał wideo pokazuje gwiazdy WWE w zupełnie nowej oprawie...

0
WWE 2K22 wystartuje 11 marca

WWE 2K22 wystartuje 11 marca

WIADOMOŚĆ. Przez Alicia Chang

Po epickiej porażce niesamowicie strasznego WWE 2K20, WWE 2K21 zostało anulowane, a WWE 2K Battlegrounds - gra bardziej zręcznościowa, która nie była o wiele lepsza -...

0
WWE 2K22 w planie wydawniczym Cenegi

WWE 2K22 w planie wydawniczym Cenegi

WIADOMOŚĆ. Przez Aleksandra Olszar

Cenega informuje, że do planu wydawniczego firmy trafiła gra WWE 2K22. Tytuł ukaże się 11 marca na konsole PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X oraz Xbox One. ...Wczytywanie następnej zawartości