Polski
Gamereactor
wiadomości
WWE 2K22

WWE 2K22 wystartuje 11 marca

HQ

Po epickiej porażce niesamowicie strasznego WWE 2K20, WWE 2K21 zostało anulowane, a WWE 2K Battlegrounds - gra bardziej zręcznościowa, która nie była o wiele lepsza - została wydana jako swego rodzaju zamiennik. Ale teraz 2K Sports jest gotowe wrócić do gry.

Oficjalnym postem ogłoszono, że WWE 2K22 wystartuje na całym świecie 11 marca 2022 roku, a na okładce znajdzie się meksykańsko-amerykański zawodowy wrestler Rey Mysterio, świętujący 20. rocznicę bycia supergwiazdą WWE.

Jeśli chodzi o tryby gry, inne niż te powracające, pojawią się również nowe tryby: MyGM i MyFACTION. Pierwszy z nich pozwala graczom „wstąpić w rolę dyrektora generalnego WWE i dać szansę na zbudowanie największej marki we wszechświecie WWE", a drugi pozwala graczom „zbierać i zarządzać swoją wymarzoną frakcją dzięki cotygodniowym wydarzeniom i regularnym aktualizacjom, zapewniając ogromne wyzwania i wartość powtórki".

Jeśli chodzi o edycje, 2K22 oferuje Standard Edition, Cross-Gen Digital Bundle, Deluxe Edition i nWo 4-Life Digital Edition. Aby uzyskać więcej informacji lub złożyć zamówienie w przedsprzedaży, odwiedź oficjalną stronę internetową.

Czy dasz szansę WWE 2K22?

WWE 2K22
HQ

Powiązane teksty

0
WWE 2K22Score

WWE 2K22

RECENZJA. Przez Johan Vahlström

Po porażce, jaką było WWE 2K20, seria powraca po rocznej przerwie.

0
WWE 2K22 - zwiastun rozgrywki

WWE 2K22 - zwiastun rozgrywki

WIADOMOŚĆ. Przez Aleksandra Olszar

Wydawca 2K z przyjemnością przedstawia najnowszy zwiastun prezentujący rozgrywkę z WWE 2K22. Pełen akcji materiał wideo pokazuje gwiazdy WWE w zupełnie nowej oprawie...

0
WWE 2K22 wystartuje 11 marca

WWE 2K22 wystartuje 11 marca

WIADOMOŚĆ. Przez Alicia Chang

Po epickiej porażce niesamowicie strasznego WWE 2K20, WWE 2K21 zostało anulowane, a WWE 2K Battlegrounds - gra bardziej zręcznościowa, która nie była o wiele lepsza -...Wczytywanie następnej zawartości