Polski
Gamereactor
wiadomości
WWE 2K23

WWE 2K23 oficjalnie potwierdzone

Tak, fani pro-wrestlingu dostaną to, czego pragną w tym roku.

HQ

Chociaż nie powinno to być zaskoczeniem dla nikogo, biorąc pod uwagę, że w ostatnich latach WWE 2K22 stało się dość dużym hitem zarówno jeśli chodzi o liczby sprzedaży, jak i recenzje, Take-Two oficjalnie potwierdziło, że WWE 2K23 pojawi się w jeszcze nieujawnionej dacie.

Stało się to podczas wczorajszego raportu kwartalnego z Take-Two - gdzie mieli również kilka drobnych samorodków do podzielenia się w związku z Grand Theft Auto VI - w którym wymienili nadchodzące gry na ten rok fiskalny (kończy się 31 marca 2023 r.). Chociaż nie ujawniono żadnych szczegółów, oznacza to, że gra nie jest oddalona o więcej niż siedem miesięcy i prawdopodobnie powinniśmy spodziewać się formalnego ujawnienia dość szybko. Rozsądnym przypuszczeniem jest to, że WWE 2K23 może zostać pokazane po raz pierwszy podczas Gamescomu jeszcze w tym miesiącu.

WWE 2K23

Dzięki ComicBook.com

Powiązane teksty

0
WWE 2K23Score

WWE 2K23

RECENZJA. Przez Johan Vahlström

Rajstopy są założone, mięśnie piersiowe są naoliwione, liny pierścieniowe są zaciśnięte i teraz mogą zacząć się shenanigans. Johan otrzymał propozycję walki w serii WWE 2K, która naprawdę wróciła do biznesu...



Wczytywanie następnej zawartości