Polski
Gamereactor
wiadomości
WWE 2K23

WWE 2K23 wydaje się nadchodzić w marcu

I ma zostać ujawniony jeszcze w tym miesiącu.

HQ

Wydaje się, że 2K Games wraca do corocznego uruchamiania gier WWE, ponieważ nowy raport z Insider Gaming stwierdził, że WWE 2K23 ma zostać pokazane jeszcze w tym miesiącu, a następnie uruchomione w marcu.

Raport twierdzi, że 2K pokaże grę w dniu Royal Rumble 28 stycznia w San Antonio w Teksasie, a dalsze informacje pojawią się nieco później, 1 lutego, w ramach bardziej szczegółowego pokazu.

Oprócz typowych corocznych ulepszeń, WWE 2K23 ma zawierać nowy tryb gry, chociaż dokładniejsze szczegóły z tym związane nie zostały jeszcze wyjaśnione.

Co więcej, mówi się, że wydanie jest planowane na marzec, a gra prawdopodobnie pojawi się na konsolach obecnej i ostatniej generacji oraz PC, ale będziemy mieli potwierdzenie tego wszystkiego, kiedy / jeśli zgłoszone wydarzenie będzie miało miejsce za kilka tygodni.

WWE 2K23

Powiązane teksty

0
WWE 2K23Score

WWE 2K23

RECENZJA. Przez Johan Vahlström

Rajstopy są założone, mięśnie piersiowe są naoliwione, liny pierścieniowe są zaciśnięte i teraz mogą zacząć się shenanigans. Johan otrzymał propozycję walki w serii WWE 2K, która naprawdę wróciła do biznesu...Wczytywanie następnej zawartości