Polski
Gamereactor
wiadomości
Sea of Thieves

Wycieczka z przewodnikiem po Sea of Thieves: The Legend of Monkey Island

Przygotuj się na klasyczną wyspę Mêlée, jakiej nigdy wcześniej nie widziałeś.

HQ

Większość z was prawdopodobnie zna Sea of Thieves jako piracki symulator Rare, w którym szukasz skarbów i psot, a jednocześnie jesteś terroryzowany przez innych graczy, którzy chcą ukraść twoje łupy lub po prostu zatopić twój statek dla zabawy. A może jesteś graczem terroryzującym, w takim przypadku mamy nadzieję, że Kraken lub Megalodon cię dopadną!

Ale Sea of Thieves to także o wiele więcej i zostało wzbogacone o mnóstwo treści fabularnych, a nawet kampanię opartą na Piratach z Karaibów, która prawie całkowicie zmienia podstawy gry. I tego właśnie możemy się spodziewać jutro (20 lipca), kiedy The Legend of Monkey Island wystartuje na Sea of Thieves.

Jest to mocno inspirowane klasycznymi przygodami point/click w ramach założenia Sea of Thieves i pozwala odwiedzić mityczną wyspę Mêlée, z każdym zakamarkiem, który nauczyliśmy się kochać dzięki przygodom na Monkey Island. I wygląda na to, że Rare naprawdę odrobiło pracę domową. W nowym zwiastunie jesteśmy oprowadzani po wyspie, a jeśli znasz Monkey Island, jest tak wiele fanservice'ów, którymi można się cieszyć (tak, w środku jest gumowy kurczak z kołem pasowym).

W wywiadzie dla Xbox Wire z dyrektorem kreatywnym Mike'iem Chapmanem ujawnia również, że możemy spodziewać się Insult Sword Fighting, dodając:

"To, co naprawdę mnie ekscytuje, to fakt, że kiedy aktywujesz Tales i kiedy przepłyniesz przez Tunele Przeklętych - jesteś prosto na Mêléeisland. Nie mogę się doczekać, aby zobaczyć, jak nasza społeczność wykorzystuje kościół do organizowania swoich pozorowanych ślubów lub po prostu spędza czas razem, siadając na siedzeniach w barze Scumm pijąc grog. Myślę, że fajnie będzie dla graczy po prostu wrócić do nich, a ponieważ są to miejsca o swobodnych kształtach, po prostu spędzić tam czas ze swoimi przyjaciółmi - nawet jeśli nie od razu popychasz Opowieść do przodu. Myślę, że jest tam prawdziwa szansa dzięki sposobowi, w jaki Sea of Thieves jest rozgrywany. "

The Legend of Monkey Island to darmowa aktualizacja, więc dopóki masz Sea of Thieves (lub Game Pass), będziesz mógł cieszyć się przygodami. Oczywiście dostarczymy recenzję.

HQ
Sea of Thieves
Sea of ThievesSea of Thieves
Sea of ThievesSea of Thieves

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości