Gamereactor PL. Obejrzyj najnowsze zwiastuny gier i wywiady z największych targów i konwentów growych na świecie. Gamereactor korzysta z plików cookie, aby zapewnić najlepszą jakość przeglądania naszej strony internetowej. Jeśli kontynuujesz, założymy, że jesteś zadowolony z naszych zasad dotyczących plików cookie.

Polski
Gamereactor
wiadomości
WWE 2K23

Wycieki daty premiery WWE 2K23 online

Domniemana data pokrywa się z wieloma przewidywaniami.

HQ

Następna gra wideo pro-wrestlingu WWE2K23 może być w drodze do nas 17 marca 2023 roku, zgodnie z postem na Twitterze ALumia_Italia.

Post z przecieku został usunięty wkrótce po tym, jak poszedł w górę, prawdopodobnie na prośbę 2K. Jednak wielu fanów online potwierdziło raport, a Insider Gaming był w stanie potwierdzić, że post był rzeczywiście legalny, chociaż jego treść nie została jeszcze oficjalnie potwierdzona przez 2K.

Jeśli 17 marca jest przewidywaną datą premiery, pasuje to do poprzedniej informacji, którą zebraliśmy kilka dni temu, która stwierdzała, że na gali Royal Rumble 28 stycznia usłyszymy więcej o WWE 2K23 i potwierdzimy tę marcową datę.

W nadchodzących tygodniach pojawi się wiele informacji na temat gry, a rozgrywka może być dostępna już pod koniec tego miesiąca.

WWE 2K23

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości