Polski
Gamereactor
wiadomości
MultiVersus

Wyciekło kilka nadchodzących znaków MultiVersus

A przeciek ma na to dane.

HQ

Jeśli uważasz, że spoilery postacie, które pojawią się w MultiVersus, powinieneś przestać czytać tutaj i zamiast tego sprawdzić inny z naszych wiadomości i tekstów.

Nadal tu jesteś? Cóż, możemy powiedzieć, że użytkownik X-user, AusilMV, przeprowadził eksplorację danych i znalazł wiele całkiem ekscytujących dowodów na to, co nadchodzi w grze. W rzeczywistości było to wystarczająco ekscytujące, aby konto tej osoby znajdowało się w strefie zagrożenia, ponieważ wczoraj zgłaszano to kilka razy i zostali zmuszeni do usunięcia zdjęć.

Tak czy inaczej, w aktach znajdują się dowody na to, że Kaczor Daffy, Samuraj Jack i Aquaman są w drodze, a także najwyraźniej Atomówki. Użytkownik podzielił się również zdjęciami nadchodzących skórek i ujawnia nazwy kilku etapów, które są w przygotowaniu, w tym The Cat Concerto - jak nazywa się bardzo klasyczny odcinek Tom & Jerry.

Na razie informacje są niepotwierdzone, ale AusilMV popiera teorie dowodami graficznymi, a także tekstem z plików gry - co sugeruje, że przynajmniej o tym myśleli twórcy.

Nawiasem mówiąc, wczoraj zrecenzowaliśmy MultiVersus i możesz go przeczytać tutaj.

MultiVersus

Dzięki, Insider Gaming.

Powiązane teksty

MultiVersus Score

MultiVersus

RECENZJA. Przez Jonas Mäki

Po rocznej nieobecności od czasu usunięcia uznanej bety, MultiVersus powraca i sprawdziliśmy, czy teraz wydaje się, że jest to kompletna gra...Wczytywanie następnej zawartości