Polski
Gamereactor
wiadomości
One Piece

Wydaje się, że drugi i trzeci sezon One Piece są kręcone jeden po drugim

Miejmy nadzieję, że oznacza to, że oczekiwanie między nimi nie będzie tak długie.

HQ

Nie minęło dużo czasu od debiutu One Piece na Netflixie, aby streamer zapalił zielone światło dla kolejnych odcinków. Serial okazał się ogromnym sukcesem, przyciągając ogromną liczbę widzów, dlatego nie jest niespodzianką, że Netflix chce więcej One Piece, do czego zobowiązał się dzięki szybkiemu zamówieniu sezonu 2. Wygląda jednak na to, że drugi sezon to dopiero początek, ponieważ streamer najwyraźniej zamówił również trzeci sezon.

W niedawnym wywiadzie dla What's Popping! With Bruce Crossey, One Piece aktor Brashaad Mayweather, znany z roli Patty w serialu, stwierdził, że drugi i trzeci sezon One Piece jest w rzeczywistości kręcony jeden po drugim.

"Zobaczymy, czy wrócą do tego, ponieważ kręcą dwa sezony - drugi i trzeci - jeden po drugim, który rozpocznie się wkrótce. Zobaczymy, co się stanie.

Netflix nie ogłosił jeszcze oficjalnie zamówienia trzeciego sezonu, co sprawia, że ta wiadomość jest tym bardziej zaskakująca. Miejmy jednak nadzieję, że oznacza to, że między drugim a trzecim sezonem nie będzie tak długiej przerwy, jak między już dostępnym sezonem 1 a sezonem 2 w produkcji.

One Piece

Powiązane tekstyWczytywanie następnej zawartości