Polski
Gamereactor
esport
FIFA 23

Wydarzenia e-sportowe FIFA dołączają do festiwalu Gamers8

Trzy wyjątkowe turnieje, każdy z ofertą 1 miliona dolarów, zmierzają do Arabii Saudyjskiej.

HQ

Wiele dużych turniejów e-sportowych preferowało przeniesienie się do Rijadu w Arabii Saudyjskiej, aby dołączyć do Gamers8, aby być częścią mega festiwalu, który odbywa się w tym kraju. Ostatnie, które dołączą do tej walki, to zbiór wydarzeń FIFAe, ponieważ FIFAe Club World Cup, FIFAe Nations Cup i FIFAe World Cup odbędą się teraz w Rijadzie.

Każdy z trzech turniejów będzie miał pulę nagród w wysokości 1 miliona dolarów, co oznacza, że całkowita pula nagród oferowanych na festiwalu Gamers8 osiągnęła teraz 45 milionów dolarów. Jeśli chodzi o to, kiedy odbędzie się każde wydarzenie FIFAe, daty są następujące.


  • Klubowe Mistrzostwa Świata - 6-9 lipca

  • Puchar Narodów FIFAe – 11-14 lipca

  • Mistrzostwa Świata FIFAe - 16-19 lipca

Jeśli chodzi o to, co jeszcze pojawi się na Gamers8, który rozpocznie się w tym tygodniu, odbędzie się turniej Fortnite o wartości $2, wydarzenie Tekken 7 o wartości $1, odbędzie się turniej PUBG Mobile World Invitational o wartości $ 3 milionów, turniej Rainbow Six: Siege o wartości 2 milionów $, turniej o wartości 100 000 $ PUBG Mobile Regional Clash zostanie opisany, odbędzie się turniej Rennsport o wartości $1 milion $, turniej StarCraft II o wartości $500,000, oprócz wydarzenia Street Fighter 6 o wartości $1 miliona oraz turniej PUBG: Battlegrounds o wartości $2, obok turnieju o wartości $1 milion Counter-Strike: Global Offensive, turnieju Rocket League o wartości $2 milionów i turnieju o wartości 15 milionów $ Dota 2 Riyadh Masters.

FIFA 23

Powiązane teksty

0
FIFA 23Score

FIFA 23

RECENZJA. Przez Jakob Hansen

Czy FIFA 23 to godne pożegnanie z kultową licencją, czy też powinniście po prostu poczekać na EA Sports FC?Wczytywanie następnej zawartości