Polski
Gamereactor
wiadomości
Riders Republic

Wydarzenie Riders Republic ma na celu podkreślenie zmian klimatycznych

Gracze będą musieli radzić sobie i kontrolować pożary, które nękają Republikę.

HQ

Ubisoft zajmuje proaktywne stanowisko w sprawie zmian klimatu, starając się wprowadzić tryby w grze do Riders Republic, aby podkreślić niektóre z klęsk żywiołowych, które stają się coraz bardziej powszechne na całym świecie.

Ujawnione w poście na blogu, Ubisoft powiedział, że wydarzenie na żywo nie zostanie ogłoszone proaktywnie, a raczej rozpocznie się w grze, a gracze zobaczą niebo zabarwione na głęboki pomarańczowy kolor, gdy ogień i dym zaczną otaczać mapę. Obowiązkiem graczy będzie użycie maski przeciwgazowej do przemierzania nieoddychającego powietrze i pomoc w gaszeniu pożarów, które zagrażają lasom Sekwoi Republiki.

Post zauważa również, że pojawi się specjalny reskin centrum społecznościowego dla wydarzenia, a samo wydarzenie na żywo będzie "krótkie i intensywne". Jeśli chodzi o to, jak będzie działać rzeczywista strona rozgrywki wydarzenia, Ubisoft powiedział.


  1. "Pierwsi gracze będą musieli zidentyfikować najbardziej delikatne i łatwopalne obszary Parku Narodowego Sekwoi (na przykład za pomocą trybu fotograficznego, który automatycznie wyświetli rzeczywiste dane zintegrowane ze zdjęciami graczy w tych obszarach, w tym rozmiar przeszłych pożarów, projekcję przyszłych, poziom "kruchości" itp.)

  2. Następnie będą musieli zmniejszyć ryzyko rozprzestrzeniania się ognia w Parku Narodowym Sekwoi dzięki wspólnym działaniom (na przykład "oczyścić" ścieżkę leśną / zarośla / odcięcia lub chronić drzewa folią aluminiową na pniach)"

Riders Republic

Powiązane teksty

0
Riders RepublicScore

Riders Republic

RECENZJA. Przez Ben Lyons

Ubisoft Annecy dostarczył raj dla fanów sportów ekstremalnych w otwartym świecie, który zapewnia nieustanną zabawę.Wczytywanie następnej zawartości