Polski
Gamereactor
wiadomości

Wygląda na to, że ogłoszenie Dooma może nastąpić na Xbox Games Showcase

Przynajmniej takie sugeruje sformułowanie zawarte w niedawnym raporcie.

HQ

W tej chwili krąży tak wiele plotek i raportów dotyczących przyszłej strategii Xboksa i tego, co może przynieść Xbox Games Showcase w czerwcu, że stwierdzenie, co jest, a co nie jest dokładne, może być absolutnym koszmarem. Po prostu mamy zaufanie do samych źródeł, co sprawia, że najnowsza plotka, jeśli można to tak nazwać, jest jeszcze bardziej przekonująca.

Tom Warren z The Verge opublikował niedawno raport, który sugeruje, że coś związanego z Doom zostanie ogłoszone podczas Showcase w czerwcu. Dokładna specyfika tego projektu Doom pozostaje niejasna, ponieważ Warren stwierdza po prostu: "Microsoft będzie liczył na kilka nowych zapowiedzi gier, które podniosą Dooma wokół Xboksa". Chociaż nie jest to potwierdzenie, sformułowanie jest co najmniej osobliwe i bardzo sugestywne.

Należy powiedzieć, że już od 2021 roku pojawiały się doniesienia, że id Software szuka nowych pracowników do zbudowania czegoś w "długotrwałym kultowym FPS-ie akcji", co dla tego dewelopera w zasadzie nawiązuje do Doom lub Quake. Dodając do tego fakt, że id tak naprawdę nie dostarczyło niczego ogromnego od czasu Doom Eternal w 2020 roku, sugeruje, że studio ma wyprodukować nowy projekt.

Interesuje Cię więcej Doom ?

Wygląda na to, że ogłoszenie Dooma może nastąpić na Xbox Games Showcase


Wczytywanie następnej zawartości